СТРАСТИ - Градините в СОФИЯ

  • 75 520
  • 1 563
  •   1
Отговори
# 45
  • Върху лъчите на Слънцето.
  • Мнения: 1 994
Хм... нещо едното не е като другото...

# 46
  • Мнения: 1 380
 Hug
Днес успях да си променя данните в профила.Оказа се че в 10 ОДЗ, в което и9сках да кандидатствам не става.....май няма прием за 2-ра яслена група и много ме е яд, но това е положението.
А миналата година имаше..... newsm78

# 47
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 425
....пиках във формата за обратна връзка...
Joy
Простете, но не се сдържах... Нека първият мод, който се яви, да го затрие. Laughing

# 48
  • Мнения: 562
Извинявам се за въпроса, знам, че беше обсъждан някъде в темата ... Но май нямаше информация кога ще се случи това.

Екип ИСОДГ, бяхте казали, че ще пуснете опция за реално преценяване на шансовете, която ще се обновява всеки ден (т. е. информация къде щяхме да се класираме, ако класирането беше същия ден). Кога ще стане това? Когато пуснете и виртуалните опашки ли? Т. е. днес? Довечера ли ще можем да видим това?

Предварително благодаря!   bouquet
Мисля, че бяха казали да следим в началото на май.

Ммм, май така бяха казали наистина. Сега се сещам. Ако отговорят, ще разберем със сигурност.

Как не ми се чака до май. Sad То е вярно, че сега няма да е реално, защото не всички ще са актуализирали профилите, а ще има и нови регистрации, но ... предпочитам да следя всеки ден.  Laughing

# 49
  • Мнения: 99
Аз пък като влезнах днес в профила видях, че ми липсват точки от основните критерии. Питах в обратната връзка и отговора беше,че не се изчисляват още ДК. Те дори не знаят кой е ДК и кой основен. Нещо интересно като мисъл ми попадна в един вестинки доста ми хареса: "Човешко е да се греши, но за да се объркат съвсем нещата, е необходим компютър." Joy

# 50
  • Мнения: 99
Извинявам се за грешката  Embarassed
Питах, сори ама пиша без да гледам.

# 51
  • Мнения: 562
Сори ако ми се повтаря въпроса, но защо от допълнителните критерии на ДГ не ми се добавя точка?  Става автоматично ако правилно съм разбрала и въпреки това в профила виждам точките, които имаме само от основните критерии. Детето ми е набор 2006 г. ако има значение.

ДК още не се изчисляват. Това трябва да стане днес по обяд (т. е. долу-горе сега). Но ... и аз не разбрах кога точно, а то това май и не се знае.

# 52
  • София
  • Мнения: 4 035
Сори ако ми се повтаря въпроса, но защо от допълнителните критерии на ДГ не ми се добавя точка?  Става автоматично ако правилно съм разбрала и въпреки това в профила виждам точките, които имаме само от основните критерии. Детето ми е набор 2006 г. ако има значение.
Ми да, повтаря ти се въпроса, ама карай не си първата. Допълнителните критерии ще се озчисляват от днес автоматично, но по-късно. Според приетите ДК във всяка градина срещу съответната кандидатура ще ти се добавят подточките към основните точки.

# 53
  • Мнения: 1 380
Сори ако ми се повтаря въпроса, но защо от допълнителните критерии на ДГ не ми се добавя точка?  Става автоматично ако правилно съм разбрала и въпреки това в профила виждам точките, които имаме само от основните критерии. Детето ми е набор 2006 г. ако има значение.
Ми да, повтаря ти се въпроса, ама карай не си първата. Допълнителните критерии ще се изчисляват от днес автоматично, но по-късно.
ха-ха.... Mr. Green Mr. Green
bubcheto15 пак е във фаза.... Heart Eyes

# 54
  • София
  • Мнения: 607
Нови регистрации ще са възможни от понеделник към обяд   newsm78 до кога ще се отлагат новите регистрации.
И с това не се притеснявайте има време , Thinking не знам  ама аз се притеснявам  Tired

# 55
  • Мнения: 147
Днес трябва да пуснат бутона за "Нови регистрации" Peace

# 56


Внимание! До час ще качим "Нова регистрация". Системата ще прекъсне за малко.



Един час мина, бутон още няма.

# 57
  • София
  • Мнения: 607


Внимание! До час ще качим "Нова регистрация". Системата ще прекъсне за малко.



Един час мина, бутон още няма.
И аз това чакам вече 1 седмица  Sad

# 58
  • Мнения: 562
Цитат на: nadezhda96 link=topic=386537.msg1[color=red
!!!ИМПУЛСЕН_ТЕЛЕФОН!!![/color]393#msg1!!!ИМПУЛСЕН_ТЕЛЕФОН!!!393 date=1239623292]
Цитат на: ratm84 link=topic=386537.msg1[color=red
!!!ИМПУЛСЕН_ТЕЛЕФОН!!![/color]163#msg1!!!ИМПУЛСЕН_ТЕЛЕФОН!!!163 date=1239622321]


Внимание! До час ще качим "Нова регистрация". Системата ще прекъсне за малко.



Един час мина, бутон още няма.
И аз това чакам вече 1 седмица  Sad

Дано поне като се регистрирате да нямате проблеми с профилите, че ако имате ...  ooooh! Толкова забавяне и чакане, а накрая ...

# 59
  • Мнения: 562
Е - хайде де, Екип ИСОДГ.  Praynig Вече нямаме търпение (или поне аз нямам, а съм убедена, че има и други родители като мен  Peace) да видим точките на другите деца, с които чакаме на едни и същи опашки. Знаем, че няма всички да са обновили профилите си, а ще се регистрират и нови, но все пак ...  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт