КГБ = Клуб на Готините Баби - 69

  • 29 607
  • 408
  •   1
Отговори
# 75
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Шпунц,нагушкай момата.
Айша,със здраве да си носиш обущетата.Да ги скъсаш от носене.

Танита,да не съм те чула и скръндза да казваш на дядо Стефан.Виж каква изненада ти е спретнал.Кой ще се изръси за букет и бонбони,ако е скръндза.
Фенчо само е запознат с датата и мястото на срещата,звук дори не е издал за  Да или Не. Joy,ама ще си каже,още му е много рано.Пък и без Петел съмва ли newsm78?,та ние да оттървем срещата. Joy

Жаки,все едно съм била на празника след снимките.Пу-пу-пу-за убавеца на мама.
Римар,Жабче,градска среща сте си спретнали, smile3501

Отивам да спрятам масата,че след това с Фенчо ще сме Drunk

# 76
  • София
  • Мнения: 1 755
Танче,честита годишнина! Да сте здрави,весели и щастливи! Да сте винаги заедно,винаги двама...! Изненадите да продължат...!


http://vbox7.com/play:123232f8

Последна редакция: нд, 12 апр 2009, 18:18 от Яжка

# 77
  • Мнения: 77
Благодаря ви милички, за чудните пожелания! Дано да се сбъднат!
А вие всички, след нас да крачите, ръка за ръка! Най-много да се скарвате за нещо дребно, но пък после сдобряването е мноооооого
хубаво! Ние гледаме вече да не се караме, че трудно се намира кой да ни сдобри! Хи, хи, хиииии.....
Не знам, ако сега сме мома и ерген, дали пак ще се вземеме, че той нещо се опъва, пък и аз не си признавам! Знае ли човек!
Жаки, Дидия, наистина мнооооого обичам люляк, не знам какъв модел човек съм, но като го помириша, чак със стомаха си го усещам!
Сигурно и там съм дефектна, като на много места, де!
Жаки, много красив и чист е Видин, чак ми се доразхожда край реката, нали съм зодия Риби, обичам водата!
Шпунц, дано кукла-Ели да е кротко бебче, мама да има кърма и да цока, а като я изкъпеш я целуни по петичките от нас!
Жабче, да знаеш как се радвам, че сте се видели с Римар! Сигурно и на вас не ви стигна времето за приказки!
Зиче, съжалявам че бореца не е бил при Медунчо! Нищо догодина пък може да е у него.
Айша, честити обувки, със здраве да си тропкаш с тях!
Мими, как са мъжете ти? Иван ходи ли вече по-смело из двора, или вече и извън него?
Яге, Майче, Тайне, днес е празник, къде сте?
Янушка, Диди, Деси, жалко, че ваканцията свърши! Ама пък скоро идва лятната и нашата среща!
Ягееееее, много хубав люлякааааа, писали сме едновременнооооо!

# 78
  • Мнения: 3
Танче, и от мен честито!
Пожелавам ви поне още два пъти по толкова да сте заедно,
да се обичате, почитате и уважавате
и на сватбите на правнучетата хорце да тропкате!
Ето ти и от мен един английски люляк - много интересен и непознат



Жаки, много са хубави децата, а нашето гардже - най!
Пусни една снимка и аз да се запозная с теб и Дени (моля)
Аз продължавам с работата - под влиянието на Танитка
ме избива и мен на поезия:
"Душата ми е вик, душата ми е стон" -
зарових се в бетон!
Смятам, смятам, пък току надникна при вас ,
поне очите си да изплакна днес с толкова красота!
Шпунц, да нагушкаш малката цветна фея!

# 79
  • София
  • Мнения: 1 755
    Жали,аз си го познавам нашето момче и обяснения не ми трябват.Какъв хубав мъж ще стане!
    Айша,все пропускам да ти кажа,че съм впечатлена от напредъка на Ани.Браво,все така да върви! Честити ти обувки!Все на приятни места да ходят.
    Танче и аз много обичам люляка, но ме натъжава,защото ми напомня бащиния ми дом
    Аз също днес работя.Билата в която бях,не е в район,където има наш човек,иначе щях да кажа.




http://www.vbox7.com/play:a585de31

Последна редакция: нд, 12 апр 2009, 23:52 от Яжка

# 80
  • Мнения: 77
РОСЕЕЕЕЕ, МЕРСИ МАМА ЗА ПОЖЕЛАНИЯТА!
ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И ТИ, И САШО, И ДЕЦАТА ВИ, ТРИТЕ,
С МНОГО ОБИЧ, С МНОГО РАДОСТ, СЛЕД НАС ДА ВЪРВИТЕ,
МНОГО ХУБАВИ МИГОВЕ ПЕТИМАТА ДА ИЗЖИВЕЕТЕ,
МИША ДА СВИРИ НА ТАМБУРАТА, А ВИЕ ДА ПЕЕТЕ!
                    ЦЕЛУВКИ ЗА ВСИЧКИ ОТ МЕН И ДЯДО!



       Two Hearts Two Hearts Two Hearts Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover  1swing smile3548 bg


Георгенче, мерси за пожеланията, люляка е разкошен!

# 81
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Tя Римар на бързо дойде , донесе ми върба и едно цвете.  Peace
Ходила е на черква , та и за мен е помислила.  Hug
Времето никога не стига за сладки приказки с добри приятели.  Heart Eyes

Зиче , ма я ме светни , аз ли съм в грешка , къв имен ден празнуват твойте Тони-та? newsm78
За това , че днес празнуват Великден е ясно , че празнуват на Антоновден пак ясно ,
ма всеки трети от тук им честитят имен ден , е те това вече не ми е ясно. Rolling Eyes
Май се чете избирателно и м/у редовете и един като е сбъркал и вече всеки следващ имен ден честити.  Laughing поправи ме ако бъркам , но се съмнявам да съм в грешка.  Peace

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ХАХАХХАХАХАХАХА АМА ДИДИЯ Е ОБЪРКАЛА МОИТЕ ДВАМА МЪЖЕ БРЕЕЕЕЕ НЯМАТ ИМЕН ДЕН А ВЕЛИКДЕН ХА ХИ ХИХИХИХИХ  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

ЕЙЙЙЙЙЙ ГОЛЕМИ СТЕ СЛАДУРКИ САМО НЯКОЙ ДА ДАДЕ ТОН И ВСИЧКИ В ГЛАС ЗАПОЧВАТЕ  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

АЙША честити ти обувки но и аз си имам обувки днес  снаЪта  Mr. Green и сина ми подариха обувки за празника  и другите също много подаръци ми подариха но най много се радвам на букетите които Миши и Вики ми подъриха даже забравих да им видя техния подарък  Blush Blush Blush Ама е така като предпочитам цветята пред подаръците Crazy Hug  

ШПУНЦ ДА НАГРИЗКАШ МАЛКАТА ЦОЦЛИЧКА, Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes

Танче ама той медунчо ако знаеш как чука яйцата направо в масата ги чука   Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy  как да излезне неговото яйце борец ми кажи ... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 83
  • София
  • Мнения: 1 529
ХАХАХХАХАХАХАХА АМА ДИДИЯ Е ОБЪРКАЛА МОИТЕ ДВАМА МЪЖЕ БРЕЕЕЕЕ НЯМАТ ИМЕН ДЕН А ВЕЛИКДЕН ХА ХИ ХИХИХИХИХ  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

ЕЙЙЙЙЙЙ ГОЛЕМИ СТЕ СЛАДУРКИ САМО НЯКОЙ ДА ДАДЕ ТОН И ВСИЧКИ В ГЛАС ЗАПОЧВАТЕ  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy


Joy Joy Joy Joy Joy
  Абе знам ,че празнувате католическия Великден,и календара с именните дни гледах, ама си викам да не би нещо да не знам. Wink
 Жабче иначе чета много внимателно постовете на всички. bowuu
 Големи сме овци Embarassed
 Мама и бебе спят,Вели бие барабан ,лудница голяма сме. hahaha hahaha hahaha

# 84
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
To една оФцЪ кат тръгне и всички по нея.  Joy
Нека да спинка сладурка и да е поспалива и спокойна.  Hug
Вели , като видя бебка как реагира? Laughing

# 85
  • София
  • Мнения: 1 529
 Вели не и обръща внимание много,играе си неговите игри,но поиска чипс и искаше да и дадем и на нея. hahaha hahaha

# 86
  • София
  • Мнения: 16 234
А, и аз щях да питам за баткото - как реагира.
Не можели да го забаламосате нещо с ТВ и да не вдига шум. Все пак трябва да си починат след болницата.

# 87
  • София
  • Мнения: 1 529
 ААа взехме го при нас да играе, асега с баща си редят мозайка. Общо взето да не са му уроки мъжки се държи, пу-пу.
 Само не знам нощес ако реве момата как ще спи той.

# 88
  • Мнения: 7 497
To една оФцЪ кат тръгне и всички по нея.  Joy
                     Жабче,мерси!!!Важното е ,че съм отпред защото шугавата оФцъ върви най-отзад!
                     Зиче,може и да съм сбъркала с имения ден,ма де да зная,че имаш католици! Laughing Въпреки всичко пожеланията си остават! Peace И аз се чудех ЩО Андон на Великден и Що си боядисала яйцата  newsm78 то крушката си имала опашка! Joy Joy Joy Въпреки всичко да са ти живи и здрави!  bouquet

# 89
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Вели не и обръща внимание много,играе си неговите игри,но поиска чипс и искаше да и дадем и на нея. hahaha hahaha

Joy Joy JoyСамо чипса и е косура на бебка.  Mr. Green
Ма и той си е малък , много разбира кво трябва да яде и кво не.  Laughing


                     Жабче,мерси!!!Важното е ,че съм отпред защото шугавата оФцъ върви най-отзад!

Кой ли е последния , се пита па сега.  Joy
Шугави незнам да има , ма други чешити дал господ.  Joy

Общи условия

Активация на акаунт