"Море от любов" - 11.04

  • 4 055
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 370
Те просто НЕ ИСКАТ да са момичета, но и НЕ СИ ГО ПРИЗНАВАТ.

Много ми е жал, това е....обсесия, болест е, не знам как да го нарека другояче.
Абе с две думи-сбъркана работа.
Айде, пак някой да дойде и да ми каже, че хората с друга сексуална ориентация стават такива "от презадоволяване". Tired

# 16
  • Мнения: 2 478
И аз съм го гледала отдавна това предаване и искрено се потресох.Абсолютна извратеност!Ама честно,малко недоумявам как на тази възраст не са имали физически контакт и как пък хич не са светнали?Ама и друго ме учудва-родителите на измамничките слепи ли са,че не виждат,че момичетата им всъщност го играят момчета???

# 17
  • Мнения: 5 370
Слънчице, майката работела такси, бащата ходел на лов.
Едно време, когато бях класна, родители идваха при мене учудени защо ги викам, те,децата, като излезели сутрин, и на училище отивали. Да, да, ама не. Това ,че си прибираш джобните и нарамваш раницата далеч не води непременно до училище.

# 18
  • Мнения: 4 916
... Ама и друго ме учудва-родителите на измамничките слепи ли са,че не виждат,че момичетата им всъщност го играят момчета???

И да виждат, какво могат да направят? Ако им теглят един бой, дали ще престанат да се правят на момчета? С тези деца трябва да работи психолог, да им се обясни, че са наранили момичетата и пр.

# 19
  • Мнения: 1 367
... Ама и друго ме учудва-родителите на измамничките слепи ли са,че не виждат,че момичетата им всъщност го играят момчета???

И да виждат, какво могат да направят? Ако им теглят един бой, дали ще престанат да се правят на момчета? С тези деца трябва да работи психолог, да им се обясни, че са наранили момичетата и пр.
Гледах историята,когато я излъчиха за първи път,сега слушах откъслечно.Но доколкото разбрах,именно родителите май са заподозрели,че има нещо нередно.Едното момиче разказваше,че "приятелят" й си пристягал бюста и тя го усетила по време на прегръдки.Питала го какви с тези ластици и "той" й обяснил,че го боли гърба и се е превързал по лекарско предписание.Това,което ме потресе най-много беше,че и двечките в един момент не осъзнаваха какво са направили.Даже едната се опита да се държи доста агресивно с Наталия.

# 20
  • Мнения: 2 478
... Ама и друго ме учудва-родителите на измамничките слепи ли са,че не виждат,че момичетата им всъщност го играят момчета???

И да виждат, какво могат да направят? Ако им теглят един бой, дали ще престанат да се правят на момчета? С тези деца трябва да работи психолог, да им се обясни, че са наранили момичетата и пр.

Защо с бой?Точно психологична помощ им трябва да децата.Все пак те са водили тези момичета(гаджетата) вкъщи,там където живеят с родителите си.
Жози там е проблема,в незаинтересоваността на родителите,които често се оправдават и с липса на време.

# 21
  • Мнения: 4 916
...
Защо с бой?Точно психологична помощ им трябва да децата....

Да де, за едно и също говорим. А родителите... явно предпочитат да си затварят очите. По-напред в темата писах за моя съученичка - при нея беше подобен случая - бащата по корабите девет месеца в годината, майката тотално не се интересува от дъщеря си...

# 22
  • Мнения: 3 611
Изгледах и двете части.
Невероятен срам, чак ми дожаля.
Бях чувала, че има хора, които са родени от един пол, но се чувстват от другия, но за сефте го виждам.
Те никога няма да бъдат доволни от това, което са. И това е най-трагичното.

# 23
  • Мнения: 3 634
Имам близка приятелка, която е гей. Визията й доста наподобява на тези близначки, хората често се заблуждават за пола й. Важното е, че тя съзнателно не е заблудила никого и точно тук е разликата. Е, не е и признала на родителите си, което според мен е нейната грешка, но всеки сам си решава.

Ако синът ми е гей и може да сподели с мен без да се притеснява, значи съм добра майка. Peace

# 24
  • Мнения: 6 417
Майката на близначките беше опитала какво ли не за да спре това предаване при първото му излъчване.  Tired

# 25
  • Мнения: 6 442
Майката на близначките беше опитала какво ли не за да спре това предаване при първото му излъчване.  Tired
И сега защо го повтарят? newsm78 При условие,че е имало претенции да не се излъчва,а все пак се е излъчило,поне да не го повтарят.

# 26
  • Мнения: 5 370
Майката на близначките беше опитала какво ли не за да спре това предаване при първото му излъчване.  Tired
Който и да е бил, е щял да опита да направи същото, Шушон. Не мислиш ли?
Представяш ли си какво унижение е било за нея  в града, в който живее?

# 27
  • Мнения: 2 821
Аз не го хванах от началото днес и не разбрах кой потърси всъщност "Море от любов"?
Доколкото схванах цялата история се разплита случайно от предаването newsm78

# 28
  • Мнения: 0
Ужас .. потресена съм .. "детска игра" било ... абсолютни болни мозъци са тези .......

# 29
  • Мнения: 6 417
При положение, че двете момичета са дали съгласието си за участие в предаването и бяха отишли в студиото, не могат да имат претенции към него. Нито морални, нито правни.

Общи условия

Активация на акаунт