Отговори
# 1 005
  • Мнения: 588
Катка,  доктора забрани само за два месеца тези удоволствия, минаха вече почти 3 от конизацията. Миналия месец нямах зацапвания, а този нещо се раздвижи. Подозирам че може секса да е виновен...Надявам се че и следващия поне до овулация всичко ще бъде точно,  тогава си планирам почивката. Превръзките трябва да потърся. А без море няма да издържа и един ден на плажа.
Синеоч питай твоя доктор, с зацапвания /ако са леки/ може ли да се къпим в морето. Моя преглед чак в края на юли, така че няма как да питам.

# 1 006
  • Мнения: 995
Катка Hug, драго ми е да те видя...аз имам записан час за понеделник и ще отида така или иначе поне да говоря с него, да ми обясни човека. Трябва да съм наясно, иначе морето ще ми е на тръни и вместо да си почина, ще се натоваря още повече. И аз ли не мога да влизам в морето  Confused, аз не плувам, но поне да се позаплакна  Rolling Eyes Whistling
Е, ти си вече на трети цикъл , нали? Според моите инструкции може още след първия, ама е много мръсно морето... Confused
Абе, гледайте да си изкарате весело почивката, а дали ще плуваш или не, много важно. Важното е да си на плажа  Hug

# 1 007
  • Мнения: 5 140
Катка, слушам и ще изпълнявам инстукцийте ти  Wink Hug

Муми, аз ще го питам  Hug и ще ти кажа  Hug

# 1 008
  • Мнения: 588
Синеоч, ще чакам с нетърпение отговора, дано да е положителен.

# 1 009
  • Мнения: 1 410
Здравейте,момичета!
Бихте ли ми казали за добър гинеколог,работещ със здравната каса.ПИша в тази тема ,защото също съм с конизация.Бях диспансеризирана към Онкологичния диспансер в Търново.Преместих се в София ,тук родих две деца .Имам познати гинеколози,но те са специалисти по бременност.Иска ми се някой добър специалист по цитонамазки и т.н.Затова,моля за инфо относно тези специалисти в София.

# 1 010
  • Мнения: 23 256
Д-р Ганчева в Онкологията,но там не знам как става работата по ЗК.

# 1 011
  • Мнения: 361
Дескааа,Честита малка розова и Цветна новина Heart EyesДа ви е жива и здрава и много,много послушна Hug

# 1 012
  • София
  • Мнения: 48
Така и не разбрах дали след настърване на крити4еската възраст вирусът из4езва завинаги това ли е спасението моми4ета? newsm78

# 1 013
  • София
  • Мнения: 48
Татяка-бърборанка благородно ти завиждам на голямото семейство да ти е живо и здраво и аз тайни4ко си ме4тая за такова но имам ве4е голяма дъщеря на 17 г а аз съм на 35г Simple Smile може би в някой друг живот.............. Grinning   

# 1 014
  • София
  • Мнения: 964
Така и не разбрах дали след настърване на крити4еската възраст вирусът из4езва завинаги това ли е спасението моми4ета? newsm78





        Това от къде си го чула ?   То, ако наистина е така - тогава да се молим дано да я дочакаме........... baby_neutral baby_neutral

# 1 015
  • София
  • Мнения: 48
Не съм го 4ула просто расъждавам на глас нали вси4ко исъхва а вирусът е локален и се намира в тази област? newsm78 пишете ако знаете пове4е

# 1 016
  • Мнения: 1 171
Не съм го 4ула просто расъждавам на глас нали вси4ко исъхва а вирусът е локален и се намира в тази област? newsm78 пишете ако знаете пове4е

Едва ли е така, за съжаление. Познавам жена, която на над 55 годишна възраст и откриха рак на маточната шийка и едва я спасиха. Rolling Eyes

# 1 017
  • Мнения: 5 140
Татяка-бърборанка благородно ти завиждам на голямото семейство да ти е живо и здраво и аз тайни4ко си ме4тая за такова но имам ве4е голяма дъщеря на 17 г а аз съм на 35г Simple Smile може би в някой друг живот.............. Grinning   

ти си ми набор и имаш толкова голяма дъщеря, браво, моята е на 6, 5 г, да ти е жива и здрава

# 1 018
  • Мнения: 156
Всеки си е потенциално застрашен независимо на каква възраст е. При мен се бяха появили миналото лято кондиломите и много се бях уплашила. Интересното е, че когато отидох ноември миналата година гинеколожката ми каза, че щом не са се появили пак сигурно съм преборила вируса. СЪщото потвърди и след година когато пак бях/. Незнам какво е имала предвид след като знам ,че тоя вирус е супер упорит ...... Верно пих изопринозина в ударни дози 1 месец и хомеопатия пих... дай Боже дано да е така.  Praynig

# 1 019
  • Мнения: 995
anelche, чела съм, че организма се "самоочиства", т. е. в момента вирусът не е активен.  Peace

Татянка-бърборанка(DIM), да са ти живи и здрави дечицата!
Деси, честито лелинство  bouquet

Отивам на плаж..не ме мислете няма начин да се удавя Mr. Green

аз се поуспокоих, каквото- такова...от няколко дни не съм чела нищо на тема "рак" bowuu

Общи условия

Активация на акаунт