Отговори
# 990
  • Мнения: 5 140
Цитат
Стига,бе хора.Я се вземете в ръце и се усмихнете.
Само ядове, само неприятности, време е да се порадваме на този свят.
Ако трябва и напук.
Айде, дано вече нещата се обърнат към добро.
 



Цитирам тук една от дружките ми в спама, дано ни подейства добре на всички  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 991
  • Мнения: 737
Синеоч  точно така......... Peace

# 992
  • София
  • Мнения: 964
 Simple Smile Синеоч, абсолютно си права - но и друго съм осъзнала - че това да бъдеш непукист като че ли си е до натура - едни го могат , а други не.......

     За съжаление аз съм от вторите........ Confused

     Прегръщам Ви всички  -   Hug Hug Hug Hug

# 993
  • Мнения: 5 140
Gesika и аз съм като теб от втория тип хора, но ще трябва да се "трансформираме"  Wink да знаеш, защото последствията ще са големи, нали така  Rolling Eyes

# 994
  • Мнения: 5 140
Е не е истина тоя цикъл какви номера ми прави ooooh!, сега ми тече като изведро, днес трябваше да съм на козметик, а в понеделник на доктор....сега ще си отида за часа да видим какво ще измислим с д-р Станков, той излиза отпуска, аз отивам на море,  егати и каръщината. Проблем ли ще е цитото евентуално да се направи след морето?

# 995
  • София
  • Мнения: 7 126
Синеоч, няма да е проблем, не го мисли. Цикъла след конизация е така, докато се нормализират нещата. На мен първта цитонамазка след конизацията ми я правиха чак след третият цикъл.

# 996
  • Мнения: 5 140
Бъни, то на мен сега ми е третия, ако броя и това дето си тече след конизацията, но той нали цикъла се сля с течовете и като броя това си ми е трети по ред  Thinking, притеснявам се дали няма да е късно например след 22 юли, оххх ooooh!

# 997
  • София
  • Мнения: 7 126
Отивай си на почивка и не се притеснявай, няма да е късно, а пък и до понеделник може да ти спре. Тогава пък ще мислиш за резултата от цитонамазката. И аз съм като теб непрекъснато се притеснявам и само си вредя, ако имаше хапчета за непукизъм първа започвам да ги поглъщам като бонбони.

# 998
  • Мнения: 588
Здравейте,  искам също да се оплача от моя цикъл, не че ми тече от овулацията, а има съвсем леко зацапване и някакви леки болки в корема. Цикъла леко се измества по датите, така че се наложи да изтегля първия преглед след конизацията понапред. Обаче това зацапване започна да ме притеснява.

# 999
  • Мнения: 588
Синеоч, аз в моя случай реших първо да ходя на море, че ако се наложи след прегледа да се провежда някаква терапия, поне  няма да ми попречи на плановете за почивка.

# 1 000
  • Мнения: 5 140
Бъни  Hug Heart Eyes

Муми Hug, аз цяла седмица се боря с едни кафеникави зацапвания, точно от миналия петък, всеки ден, даже започнаха и някакви сърбежи, просто пощурях тази седмица, гърдите ме боляха зверски..ето сега текна и не ме болят вече. Имах хормоналана борба тази седмица аз. Laughing По назад в темата се оплаквах от мойте драми.

# 1 001
  • Мнения: 588
Чакам да ми дойде в началото на юли, докато не свърши не мога да планирам почивката. Обаче ако и след мензиса ще има зацапване това с басейните и морето как ли ще се отрази на цялата картинка. Говоря за оскъдно зацапване, но все пак.  newsm78

# 1 002
  • Мнения: 5 140
Муми, басейните мисля, че трябва да ги забравиш, нищо че се хлорират, но може да лепнеш гъби, бактерии, а това не е за предпочитане, сега трябва да се пазиш. Peace

# 1 003
  • Мнения: 995
Синеоч, посъветвай се с гинеколога си преди да заминеш на почивка. Дори и по телефона. Сигурно цикълът ти се "намества"...  Rolling Eyes
Муми, след като е оскъдно зацапването ще ти свърши работа ежедневна превръзка тип "мулти форм", незабележима е. Нали знаеш, че не е добре да влизаш в морето и в басейна Wink

# 1 004
  • Мнения: 5 140
Катка Hug, драго ми е да те видя...аз имам записан час за понеделник и ще отида така или иначе поне да говоря с него, да ми обясни човека. Трябва да съм наясно, иначе морето ще ми е на тръни и вместо да си почина, ще се натоваря още повече. И аз ли не мога да влизам в морето  Confused, аз не плувам, но поне да се позаплакна  Rolling Eyes Whistling

Общи условия

Активация на акаунт