Отговори
# 1 035
  • София
  • Мнения: 964
         За съжаление никой не е застрахован от това да се зарази с  НРV - дори според световна статистика 80 % от хората го носят.  Струва ми се ,че реагирате така - като ,че ли е кой знае някаква голяма рядкост , която се  е случила точно на вашата приятелка - на всеки може да се случи!  Може би който никога не е имал полов контакт - само той може да бъде напълно сигурен , че не носи НРV.

# 1 036
  • Мнения: 737
 И аз мисля като Gesika , освен всичко няма виновен в тази болест, след моята операция попитах оператора ми: Ок аз направих всичко , направих ТОООЛЛКОООВААА МНННООГГООО , а той? Трябва ли да ходи на лекар , ще го изпратя даже ще го заведа ако трябва......... но онколога ми каза, че в моят случай няма от какво да се притеснявам и че за РАК на влагалището не е чувал и не е виждал Simple Smile Аз какво можех да направя след това изказване!!!! Shocked Rolling Eyesпослушно си отидох Mr. Green
МОМИЧЕТА чета ви постоянно , но някакси вече не мога да се включвам в темата, нали никога вече няма да правя ЦИТО Simple Smile Mr. Green
Пожелавам на всички спокойно и весело лято и ако някой чака резултати пожелавам само добри.
Аз вече 2 пъти бях на палаж.....под чедър и с дрехи за всеки случай Grinning

# 1 037
  • София
  • Мнения: 964
     Скъпа ReaNora,  защо да не можеш да се включваш в темата - напротив дори много ти се радваме - ти си живия пример ,че силният дух може да преодолее всичко! Peace Hug
  Това ,че вече няма да правиш цито - дори благородно ти завиждам - аз отдавна съм съгласна на подобна операция ,но проблема е че никой не ми я предлага- а се страхувам един ден да не стане късно.......     Така си живея в "ужас " от едно цито до друго - а този стрес е не по малко съсипващ организма.....

       И аз пожелавам на всички само добри резултати!!! Peace


               Hug Hug Hug Hug

# 1 038
  • София
  • Мнения: 964
         А какво ли става със  Селен, дано операцията да е минала успешно и всичко вече да е зад гърба и!   Дано вече да е добре и да се възстанови по -скоро!    Praynig Praynig Peace
 Момичета някой знае ли нещо за нея???

# 1 039
  • Мнения: 995
        А какво ли става със  Селен, дано операцията да е минала успешно и всичко вече да е зад гърба и!   Дано вече да е добре и да се възстанови по -скоро!    Praynig Praynig Peace
 Момичета някой знае ли нещо за нея???

И аз днес  се сетих, че мина седмица. Надявам се, че е добре.

# 1 040
  • Мнения: 5 140
РеаНоараааааа, не си го и помисляй да изчезнеш от темичката

Утре отивам на доктор, да видим какво ще правим, още имам цикъл

# 1 041
  • Мнения: 361
Реа Нора,как така нямаш какво да пишеш вече ShockedТа ти имаш толкова полезен опит зад гърба си,че все ще има какво да пишеш тук.Такива да си ги нямаме Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Селен и аз я мисля.Дано всичко е наред Praynig

# 1 042
  • Мнения: 170
Момичета, и аз зададох същия въпрос на моя лекар след конизацията:"Какво се случва сега след като се връщам при същия мъж,който ми е лепнал вируса?" И не искам да си спомням как ме погледна човека - сякаш съм най-глупавото същество което е срещал.Той ми каза,че никой мъж на света не можел да ми лепне вируса,бил си в мен и под влияние на стреса,слаба имунна система и тем подобни е тръгнал целия процес.
Не съм веща по въпроса и не знам вече какво да си мисля.И честно казано предпочитам да не мисля,че тотално психясвам #CrazyЩе оставя всичко на съдбата и каквото ми е "писано".И ще треперя от цито до цито.

# 1 043
  • Мнения: 23 042
Ами всъщност проблемът е, че няма от кой друг да е го е получила- той й е единственият мъж! Нали разбирата каква 6-ца е улучила. Затова се чудим като искат да си правят дете как ще стане?
Мъжете обикновено са само носители,рядко развиват вируса .Организмът им лесно го потиска ,просто намат такава лигавица,където да се засели успешно./макар да среща рак на пениса и ануса при тях/.В болшинството от случаите повторна активация при мъжа е рядкост.Дадох пример с моя мъж,който е имал ТИП 11,а аз го нямам.

# 1 044
  • Мнения: 170
И понеже вече треперя - през юли трябва да съм на контролен,да си споделя какво ми се случва.
Значи, конизацията ми беше на 13 януари,първият ми контролен беше през април и всичко си беше ОК по думите на лекаря и резултата от цитонамазката,цикъла също си беше нормален.След прегледа обаче двата последващи месеца имах цикъл през две седмици,а сега чакам ли чакам и ............. няма,цял месец вече.Случвала ли ви се е подобна аномалия и да се настройвам ли за лоши новини?????????

# 1 045
  • Мнения: 3 988
Момичета, тази тема натежа доста. Отдавна трябваше да пусна нова, но нямах възможност.

Заповядайте в НОВАта ТЕМА!


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=409247.0

Общи условия

Активация на акаунт