ДЕКЕМВРИйските си слънчица гледаме ги като писани яйца

  • 11 976
  • 278
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 308
Здравейте Hug

Момичета от тези красавици снаха не мога да си избера Laughing Всички са прекрасни!
Еми, голяма мъка с този картоф Laughing Ама си хапва детето.
Стахотни яйца сте боядисали!
Ники, бъдете живи и здрави! Весели празници!

И ние ги боядисахме вчера. Иви следеше стриктно процеса!

Не се обръща още, ама се върти като пумпал. Вече ме е страх да го оставям където и да е, че незнам как ще го намеря. Иначе са големи лигавщини още от сега. Като не сме само двамата мръкна да го носят, не иска и в леглото да си заспива сам. Като съм сама е друг човек. Хитрец е голям!

Весели празници на всички!

# 241
  • Мнения: 86
Все си мислех, че няма да изрека тази фраза, но уви.....  Cry

Моля препоръчайте ми какво АМ да взема на Владката. Цял ден плаче и нервничи, много трудно заспива и спи по половин час. Яде на 2-2,5ч и се притеснявам дали му стига. Днес дори изпи 20мл вода, а вода не пие отдавна (пиеше 1вия месец и то със захар). Храня вече и от двете гърди, но той мрънка още докато е на гърдата, и като стисна - нищо.... Ще се опитам още няколко дни да спася положението с често кърмене и лактогонни средства, но ми се иска да съм подготвена за да не е гладен.
Знам че и преди сте коментирали за различните видове и марки АМ, но тогава изобщо не съм се задълбочавала. Досега вода отказваше, започнах да давам от три дни по лъжичка-две пюре от катроф,  днес тиква - ако това има някакво значение за вида АМ.

Благодаря предварително на всички!!!

# 242
  • Мнения: 15
Шуши, аз съвет за АМ не мога да дам, но последно си спомням че се коментираше розовия Хип. Нека опитните мами да ти кажат...Стискам палци, да е временно положението при вас и дано бебо си стимулира лактацията. И ние сме имали такива периоди и съм отворила 2 кутии АМ, но напразно...не иска и да го помирише!
Понеже ще пътуваме утре и няма да имам достъп до вас, искам да Ви пожелая Весел Великден, много здраве и късмет, много възкръснали надежди и сбъднати мечти!
Очакваме шарени снимки на дечица с яйчица! Grinning

# 243
  • Мнения: 17
Шушинка относно АМ доколкото знам най-добър вариант е Аптамил, но на мен той ми е скъпичък. За Хип също казват, че е много добър, даже и педиатърката ни го препоръча. Аз лично давам на Никола Фризовом смесен с Фризолак, защото Фризовома разхлабва, а Фризолака запича, а пък и педи ми каза, че мога да ги смесвам. Никола си е доволен - папка си и наддава добре. Това е, което мога да ти кажа по темата.

# 244
  • Мнения: 616
аз съм доволна от Хипчето/аз ползвах оранжевия, но и розовия е много хубав/ и от Аптамила  Peace бях доволна и от НАН ХА! Крис не ми се е запичал от нито едно от трите.

Велизара хубав и весел празник и на теб   bouquet

Последна редакция: пт, 17 апр 2009, 19:23 от Invisible

# 245
  • София
  • Мнения: 179
Привет и от мен.
Ние днес си направихме доста дълга разходка и ни се отрази прекрасно.  Wink
Геви, Ками, Сасано прекрасни девойки си отглеждате.  Hug
Шушинка, Калоян е на НАН 1 още от началото по препоръка на педи и не съм го сменяла. Доволна съм от него, изхожда се поне по веднъж на ден, а понякога и повече.  Peace

Ники весели празници и продължавай да ни посещаваш.  Hug

Лека вечер на всички.  Hug

# 246
  • Мнения: 252
Аз само влизам да ви пожелая ЛЕКА НОЩ!
Че след снощната салатка и днешната разходка съм почти умряла.Паркирах малката в кошарата и аз скачам в леглото.
Сладки сънища от нас!

# 247
  • Мнения: 48
 Simple Smile    Аз на Лили преди съм и давала Аптамил и бях мн довола    Peace
Сега, ако имам подозрения, че на Йонас не му достига кърма му правя HIPP HA PLUS HA 1 и пак съм доволна    Peace

Ники, мисля те, мила    Hug

Спокойна нощ на всички бебчовци и мами     bouquet

# 248
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Благодаря на всички , които ни харесаха !

# 249
  • Мнения: 616
леле Ани как ги сътвори тез яйчица  smile3521 аз боядисах 10-тина само, е нашарих ги ама Крис повече нямаше и да ми позволи Twisted Evil Laughing Heart Eyes а за чудото на другата снимка просто нямам думи  Hug Hug как съм се заканила да подпаля към Пловдив само още малко да се сгрее и ще я нацелувам тази сладурана   bouquet

# 250
  • Мнения: 3
    Добро утро момичета  food010
 Искам да ви пожелая весело настроение и хубави празници
Ние ще попътуваме насам- натам, да отпочинем и после пак в Софето
На всички ХайманИ, като нас безаварийно пътуване

# 251
  • Мнения: 39
Здравейте от мен!
 много съм доволна,че моята малка Раличка спи в нейната си стая от няколко дена. Wink и като чели и се отразява добре беше ми много притеснено първия и втория ден и ставах доста често а и сега се мъчим да откажем нощното хранене,че педи каза или сега или винаги ще се събужда вечер. Сноши за първи път не се събуди,да видим и тази вечер как ще е Confused
 Е това е засега от нас,желая ви весел празник и много усмивки!

# 252
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Еми аз мноооогооо ще се зарадвам да се видим  Hug !С нетърпение ще Ви очаквам  Heart Eyes Hug да дойдете!Много целувки и  Hug на теб и Крис !

Честити месечинки на бебчетата !Да са здрави весели и щастливи  Heart Eyes !Да радват мама и тати!

# 253
  • Мнения: 1 152
Здравейте!  Grinning Аз вече боядисах яйцата и си украсих къщата, много ми е празнично и весело! Дано и вас ви заразя!   bouquet

rrhh-Ани няма да си кривя душата, но малката Габи е по-хубава от писаните ти яйца!  Wink Много цунки на сладката бузанката!  Heart Eyes

bebenceto браво на Раличка! Дано все така да продължава да е послушно дете!  Simple Smile

# 254
  • Мнения: 48
 Simple Smile   Аз пък вместо да боядисвам яйца си боядисах косата    Joy

Общи условия

Активация на акаунт