ДЕКЕМВРИйските си слънчица гледаме ги като писани яйца

  • 11 969
  • 278
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 152
Привет!  Grinning Хапнахте ли яйца и козунак?  Mr. Green Благодаря за хубавите пожелания и да ви се връща!

kika, защото името от гръцки означава Възкръснал.  Grinning

# 271
  • Мнения: 781
Сасано, да е живо и здраво името ти! Значи и ние днес ще празнуваме! Наздраве!  Laughing

# 272
  • София
  • Мнения: 308
Христос воскресе!

Бъдете здрави и щастливи!

Мимина, честит рожден ден! Пожелавам ти да бъдеш много здрава и обичана!  bouquet
Сасано, честит имен ден! Да ти е здраво името!

Честити месечинки на бебчетата!
Честит имен ден на всички, които празнуват на този прекрасен празник!

Май това беше с пожеланията... Laughing

# 273
  • Мнения: 688
Христос воскресе!
Днес за мен е двоен празник възкресение Христово и рожден ден.
Почерпете се за мое здраве:

# 274
  • Мнения: 2 149
Честит Рожден Ден, Цвета!
Бъди здрава и щастлива!


# 275
  • Мнения: 399
Христос Воскресе!
Благодаря на всички!Много сле мили!Нека всичките ви прекрасни пожелания да ви се връщат стократно! Hug Hug Hug

Цвета,бъди щастлива,обичана и здрава!  bouquet С теб сме щастливки-днес имахме двоен празник! Wink

# 276
  • Мнения: 688
Ей мимина и ти ли си рожденничка днес  Simple Smile здраве и щастие ти желая! Такова съвпадение рядко се случва и дано да ни е на късмет за цялата година  Sunglasses

# 277
  • Мнения: 399
Ей мимина и ти ли си рожденничка днес  Simple Smile здраве и щастие ти желая! Такова съвпадение рядко се случва и дано да ни е на късмет за цялата година  Sunglasses
Благодаря!И аз мисля,че е страхотно съвпадение!  Sunglasses Party

# 278
  • Мнения: 12

Христос Воскресе, мили мои! Бъдете ми живи и здрави и много обичани майки и съпруги!


Мимина, Цветенце- Честити ви рожденни дни- нека животът ви е изпълнен с  моменти които спират дъха ви от щастие! Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт