ДЕКЕМВРИйските си слънчица гледаме ги като писани яйца

  • 11 980
  • 278
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 551
Привет  Hug
Днес пак голяма разходка падна. Само на вън успявам да си чета книжки, защото в къщи иска постоянно да се занимавам с нея, а инъче си спи в количката.
Днес и аз успях да боядисам 5 яйца. Купих 15, но останалите ми се пукнаха и тази вечер сме на яйца  Joy Естественно Славяна ми помагаше и си заслужи да я намажа с първото червено яйце.
Бубе ето за теб http://www.snimka.bg/album.php?album_id=325236&pid=11652626
паролата е: бебе
Еми голям смах с твоя Криско  hahaha
Честита месечинка на всички бебоци да са все така послушни  Hug
Ах тази Галка голяма сладурана е пу пу  Hug

# 226
  • Мнения: 252
Гевито голямо благодаря.Напълнихте ми душата със Славяна.Голяма помощница си имаш от сега.
Камелия много е хубава.И каква снимка само!Да я нацелуваш малката акробатка.
Лека и мека от нас.Аз сядам на ракийка и зелена салата!

# 227
  • Мнения: 4 589
Здравейте,

влизам да ви кажа, че не съм ви забравила. Много сладки бебоци и колко сте пораснали.... Joy

Искам да ви пожелая весело посрещане на празниците, много здраве и късмет.

# 228
  • Мнения: 616
Леле Ками опасна бандитка си имаш, каква е сладурана само  Hug
Гевче разкошна е малката ти принцеса!!  Heart Eyes  bouquet
Сасано голяма кукла си отглеждате пу пу  Hug ама само красавици тези малки декемврийки Hug

Ники бъдете живи и здрави, дано тези прекрасни български празници ти донесат много радост и сбъднати мечти   bouquet Hug

Последна редакция: чт, 16 апр 2009, 23:28 от Invisible

# 229
  • Мнения: 551
Благодаря ви момичета за милите думи  Hug
Ники много се радвам, че ни навестяваш  Hug Весели празници и на теб и скоро да ни зарадваш   bouquet

# 230
  • Ямбол
  • Мнения: 38
Ками страхотна е малката Галка, поздравления и за фотографа.
Геви голям бонбон е Славяна, много е красивичка.
Бубее как само ме раздразни с ракийката и салатката.

# 231
  • София
  • Мнения: 529
Привет!
Ками страшна сладурана е Галка!
За секциото - вярно е по-различно усещането около раната. А сърби, защото кожата се прибира, съответно и разреза също. Мен първия път не си спомням да ме е сърбяло толкова, но сега на моменти направо съм като крастава. Все по нещо ме сърби около корема.
Абел, благодаря за хубавата идея. Аз вече няколко пъти си го кърмя в парка, обаче така определено ще е по-комфортно   bouquet
И да се отчета за свършената работа днес:

В събота снимков материал с козунаците  Mr. Green

# 232
  • Мнения: 468
Добро утро!
Днес пак е разкошен ден за разходки че от понеделник го дават пак да се застудява, дано не вали  Praynig
Камелия много е хубава.И каква снимка само!Да я нацелуваш малката акробатка.
Лека и мека от нас.Аз сядам на ракийка и зелена салата!
като гледам как си писала за ракийката и на мен ми се препи макарт че е сутринта  Mr. Green , ама мъжлето не близва нищо и нямам компания.  Embarassed
Приятни разходки момичета да нацелувате бебковците от мен

# 233
  • Мнения: 342
Ками, голяма акробатка си имаш! Да ти е жива и здрава сладурката Hug

Нина Hug весело посрещане на празниците и дано скоро голямата радост озари вашият дом  bouquet

# 234
  • Мнения: 56
Привет!
Ками,много е сладка госпожичката ти/пу-пу/И на Геви помощничката също.И на Сасано също.А бе наистина са много сладки декемврийчетата Heart Eyes
Светланка,добре свършена работа.Аз в събота /ако има време ще пусна моите творения/
Ники, Hugмного се радвам,че ни навестяваш.Весели празници и скоро да има Великден и във вашия дом Praynig
Хайде сега да излизаме,че времето е супер и през църквата трябва да минем.
Хубав ден и усмихнати бебенца! Hug

# 235
  • Мнения: 1 152
Привет!  Grinning Днес ще бутаме колички, а?  Sunglasses

Вашите бебоци изнервят ли се в колата? Ние вчера бяхме напред-назад около 5 часа и накрая вече нищо не спасяваше положението - голямо реване и опъване в столчето прилага, докато не я взема на ръце, но след малко и това не помага... ooooh! Вчера за целия ден дали е спала 1 час, но за сметка на това днес спи от към 10 часа.  Whistling

kamelia ilieva и аз чакам момента за такива сладки снимки, но за сега само ги гледа и пощипва крачетата.  Mr. Green А каква коса имате само....хайде на фибите и панделките.  Wink
Invisible чак сега видях как сладко си яде Крис безвкусния картоф.... Mr. Green направо да ти е драго да го храниш това детенце.  Hug
.svetlanka.    chef браво щом и време за козунаци ще има! Много ви се радвам на такива мами с по 2 и повече дечица как се справяте. Сигурно е въпрос на организация.  Simple Smile

abel хотелът е Велина, но този Бор трябва да го прослушаме, много реклами имаше за него по пътя.
Гевито направо сте за завиждане и всички мами де, на които бебетата им спят в количките.  Mr. Green Малката помощничка си е на-доброто дете на мама.  Hug

Момичета, като ги гледам всичките сладурковци ми се иска да ги нащипкам по бузите и дупетата. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Аз утре ще боядисам няколко яйца, да не е без хич.  Blush

В какви цветове го има столчето на Чико и каква е цената?

# 236
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Здравейте мами ,

Преди да излезнем влизам да ви видя  Hug

Ники много много се радвам , че ни навестяваш много  Hug Hug Hug и весели празници     bouquet  bouquet  bouquet !

Геви невероятни сте  Hug!Две красиви принцеси  Heart Eyes !

Ками бузанката е много гъвкава  Laughing!

Светле супер са яйчицата   bouquet!

Аз сварих 40 и дадох само 2 жертви и съм много радостна.Ето ги яйцата , но козунаците са купени , че не мога да правя.Мама домашни и така  Wink!


Ето и колко сме порастнали  Simple Smile !

!

Приятни разходки и цунки на слънцата !

# 237
  • Мнения: 551
Привет  Hug
Ама, че комлпименти да се засрами човек  Blush Hug
Още веднъж благодаря   bouquet
Ани браво на теб голям майстор си   bouquet А малката е наистина страхотна  Heart Eyes
Аз чакам славяна да се събуди и беж да ни няма  Joy
По празниците ще пътуваме, така че да ви пожелая от сега :весело посрещане на празниците и да се чукате с най- здравите яйца, за да сте борци  Joy  Hug

# 238
Здравейте, момичета!
Аз съм си у дома с моята девойка, защото не смея да я събудя да я обличам за излизане. Вчера ни сложиха 2-рия Пентаксим и изобщо не плака, а и си заспа относително нормално вечерта. За сметка на това, днес от сутринта е много кисела и нервна, мрънка непрестанно и така и не си направи сутрешния сън след първото хапване! Дадох пак Панадол и по-раничко й дадох млекцето за обяд, но пък тя дори не го изпи - на 2/3 от шишето го пусна и ми заспа в ръцете. Миличката ... И сега съм я оставила да спи, не искам да я събуждам, още повече, че я чувам по бебефона как проплаква от време на време и въздиша ...
Иначе сме качили 1 кг, което е много при положение, че сме на АМ. Не ни се караха, но препоръчаха да запазим количеството на млякото и да не го увеличаваме повече, просто е лакома Евелина. А аз даже вече се замислях за захранване ... Попитах педиатърката, но тя смята, че не бива все още. Все пак каза ако искаме да започнем полекичка със сокче от ябълка ... Дадох й тъкмо днес сутринта около час и половина - два след хранене ... дали пък и това не е влошило ситуацията?!  Cry Еми май е права, че дечицата оцеляват "въпреки нас" ...
Всички дечица са просто сладкишчета ... нямам думи! Ками, на Галето крачонките и аз бих ги нацункала! Габи, твоята мома както винаги е опасна, позира абсолютно професионално ... а какви обувчици има Heart Eyes! Дая специално да я нацелуваш от мен, monny_77! Славяна е сладурана без никакво съмнение!
Добре дошли на новите мами! Пожелавам ви приятни мигове с нас, насреща сме за всичко!
Весели празници на всички и ... приятно чукане  smile3503!

Последна редакция: пт, 17 апр 2009, 14:11 от Little_Dreamer

# 239
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 773
Здравейте момичета!

Все повече се убеждавам, че нашите декемврийчета са най-хубавите!  Heart Eyes Прекрасни деца!

А пък вие и яйцата сте боядисали. Аз нещо тия дни немога да се организирам и изведнъж всичко е с краката нагоре. Няма значение здраве да е. Днес ходихме при педи и Йоана е здрава и от вторник тръгва на градина въпреки варицелата. Каза, че ако случайно се разболее и го прехвърли на Никола той по-лесно ще я преболедува. Момчето на мама е порастало с 900гр. и 4см. и вече е 6300гр. и 62см. Би ни и втората ваксина Инфанрикс и не се разплака геройчето. Фунтанелата не се прибира и ни изписа за 10дена по 3капки Вигантол и после по 2.

Хубав ден желая на всички!

ПП моля ви да дадете идеи за заглавия на теми, че аз нямам дар слово и ми е трудно да измисла!

Последна редакция: сб, 18 апр 2009, 02:33 от ninanb

Общи условия

Активация на акаунт