Панталончето бавно отеснява, а ОКТОМВРИ славно наближава

  • 10 096
  • 287
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 668
Аз живот и здраве в събота смятам да се отдам на удоволствието с месенето на козунаци и боядисването на яйца. Аз знам, че  четвъртък или събота се прави и предпочитам да са по-преснички. Мисля и една плешка да напълня, ама ще видя дали ще ми стигне ентусиазма.

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 419
А ние ще сме в движение - на гости на родителите (моите), на гости на кумувете и т.н. Та си мисля, че ще боядисам много малко на брой яйца, козунаци и курабийки има в магазина (просто нямам сили за каквото и да е).

# 62
  • Мнения: 1 715
Моми4ета,днес се събудих с ужасно главоболие.Знам,4е не трябва да пия аналгин,какво мога да пия?
 

# 63
  • Мнения: 203
Парацетамол мисля,че може!

# 64
  • Мнения: 71
Моми4ета,днес се събудих с ужасно главоболие.Знам,4е не трябва да пия аналгин,какво мога да пия?
 

Аз също съм с главоболие и пия по половин парацетамол (и цял не прече)
Бях ви попитала някой знае ли какво е Б.П.Д - пишат го в листа когато преглеждат мен и бебо...да попитам пак.

# 65
  • Мнения: 249
Добър ден и от мен момичета!  bouquet
styllisima- успех в месенето на козунаци и чакам с нетърпение да се похвалиш с резултата.
Ger4o дано скоро отмине това гадене, че много неприятно.
*Jeny* снимай да я видиме украсата. И аз съм накупувала, но ще украсявам събота или неделя за гостите. Тогава аз имам имен ден, а моя мъж Рожден ден.
По-рано не мога защото имаме две котки диванета, които ще изядат украсата до тогава.
НАДЕЖДА ВИНАГИ ИМА ... и nin4eto дано бързо да ви минава това главоболие, че е ужасно. Аз вчера имах (след мъничко ще ви разкажа защо), но пък имах време да легна и да поспя и като станах си бях супер без лекарства.
Аз сега да ви разкажа за ужаса, който преживях вчера. Отивам си аз на редовния преглед при моя гинеколог (нещо като ЖК тук) и всичко ок върви, докато извади доплера и започна да търси сърчицето на бебето. 25 мин се опитва и вика съжалявам няма тонове, не мога да чуя сърцето. От там веднага ме изпрати в клиниката, където ме гледат на видеозон (тук гинеколозите си нямат видеозони в кабинетите и те пращат в специални кабинети, където се правят). Вярвайте ми 40 те минути докато стигна до там ми се видяха вечност. Скъсах се да рева, направо незная как не катастрофирах, като се има предвид с каква скорост карах. Като отидох за видеозона слава Богу не чаках много. Взеха ме почти веднага. И направо не мога да ви опиша какво облекчение изпитах като казаха, че всичко е наред и ми пуснаха сърчицето.  Praynig Praynig Praynig Имах чувството, че едва тогава започнах пак да дишам. Всичко си е наред, тоновете бяха 149, стабилни и мъничето си подскачаше и риташе. Много ми беше мило. Та от този ужас дето преживях започна да ме боли главата (то сигурно и от реването де) зверски и само се добрах до вкъщи и легнах да спя. Бях планувала хиляда неща да върша, но зарязах всичко и спах цял ден.  Blush Та всичко е наред с мъничето, но явно е било обърнато неподходящо и не го е чул доктора, а пък и неговия доплер изглежда много допотопен.
Хайде стига толкова от мен, че стана цял роман. Лек ден  и до скоро писане!  bouquet

Последна редакция: вт, 14 апр 2009, 12:14 от Venera26

# 66
  • Мнения: 1 668
Venera26 , аз преживях това в 8 г.с. и знам какъв ужас изпитах...
НАДЕЖДА ВИНАГИ ИМА ... , до 4 парацетамола на ден може без проблеми, но не пий повече от 2 за всеки случай. Ако главоболието не минава потърси лекар.

# 67
  • Мнения: 3 641
Венера, мила много мъчно ми стана за това ,което си прживяла. Хубавото е,че всичко е наред, дано никога по-вече да не го преживяваш. Hug Само да боядисам яйцата  и ще покажа украсата Simple Smile

# 68
  • Мнения: 71
Здравейте и от мен Simple Smile Днес времето е ужасно при нас,но ние днес сме си в къщи с Миша, че следобед ще ходим да вземем нашия тати от летището, че го нямаше 2 месеца Heart Eyes Heart Eyes
Venera26, докато четях много се изплаших,мила, но сега така се ядосах на доктора ти #Cussing out , че направо ми идва да го  #2gunfire
Представям си просто какво си изживяла. Може ли такова нещо #Cussing out Ами, като не му е хубав уреда да го смени, то такива травми може да докара на кякое майче. Гледай бързо да го забравиш случая и да си спокойна Hug

# 69
  • Мнения: 63
Добро утро и от мен!
Днес съм по-късно, че излизах по задачи, а тук всяко излизане е страшно много каране с кола.
Герчо знае Simple Smile! Идвай, идвай! Тъкмо ще си гледаме децата заедно и ще бутаме количките по моловете! Има 1-2 нови!
Ронка, мерси за пожеланията! То тоя диван сана исторически! Не се давай на настинката!
Венера26, много гадна случка. Добре, че бебето е добре! Ама на някои доктори въобще не им пука какво и как го говорят. Като му е скапана машината и си знае да не говори много предварително!

# 70
  • Мнения: 1 107
Здравейте момичета! ! Прави ми впечатление, че не съм качила едно цяло кило, откакто съм бременна, но като прочетох, че има някои от Вас, които дори свалят и малко се успокоих. Странното е , че аз не съм повръщала, но пък съм със силно понижен апетит (за разлика от предишната ми ящна натура Grinning).
За главоболитето- и на мен ми се случи скоро, но стиснах зъби и не пих нищо...просто се опитах да поспя- много ме е страх да пия лекарства в момента и се надявам да не се налага на никого.
Някой питаше за Weleda - на цена около 20 евро/100мл в  в един сайт съм виждала това масло, но не съм го пробвала. За сега се мацам с бебешко олио на Джонсън, но и на мен коремът ми не е така голям още. Ще е хубаво ако някоя от Вас го е пробвала при предишна бременност да сподели дали си струва.

# 71
  • Варна
  • Мнения: 18
   Здравейте, момичета!
   Нека да Ви се представя - миналата година имах неуспешна бременност и това де факто ми е втора бременност, много се надявам тя да е успешна и всичко да е ок!
   Не мога да сваря да ви чета - толкова много сте изписали, че ви чета е с дни. И докато успея, сте пуснали и нова тема вече! По някои от темите, за покупките, не мога да се включа, смятам накрая да купим всичко /но да си призная, разгледах линковете, които сте пуснали за колички и легълца и се размечтах/.
   moondream  интересувам се от лекциите, на които си ходила. На 23.04. ми се иска и аз да дойда. Може ли малко инфо къде, кога...????
   Прочетох и за форумска среща на варненските мами- с две ръце съм ЗА !!!
   За болките в корема - аз ги изпитвах от самото начало, после отшумяха, но сега започнаха да се обаждат отново. За тях  пия  но-шпа и магнерич, когато ме заболи.
 А за БХС за Даун смятам да си правя другата седмица. Тогава ще съм 15-16 г.с. Чудя се ж коя лаборатория да го направя във  Варна. Момичета, може ли да ми препоръчате някоя.
   Стана малко дълго и спирам вече!
   Лек ден на всички!!!

# 72
  • Sofia
  • Мнения: 26
Венера26,представям си какъв ужас си изпитала,но най-важното е,че бебчо е наред и е на топличко в теб  Praynig Praynig Praynig Hug
Най-добрата ми приятелка роди миналата година и по същия начин беше отишла при някакъв идиот вече преди раждането да слушат тонове и оня-"Ми то няма тонове...".Тя вика,че направо са и се подкосили краката,пребледняла и предствяш ли си-"Шегувам се,момиче!Всичко си му е наред на твоето бебе...."  #2gunfire #Cussing out Тя милата ми се обади и се беше скъсала да реве от ужас! Как може да има такива хора ooooh!

# 73
  • Мнения: 571
Alexsa_  добре дошла.
Пожелавам ти хубава, безпроблемна бременност и здраво бебе накрая  Hug

# 74
  • Мнения: 203
Alexsa   bouquet добре дошла!Пожелавам ти този път всичко да е ок и октомври да гушнеш това,което мечтаеш!

Общи условия

Активация на акаунт