Жени, какво мислите за мъжете водолеи?

  • 32 466
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 99
И аз да се разпиша като омъжена за водолей от 10г. . Истината е че са разпилени, вечно забравят нещо, но пък са много всеотдайни, домошари / за изневери и дума не може да става, въпреки приятната външност Wink/ и любящи бащи. Само романтиката да не им куцаше толкова gydi gydi.

# 16
  • Мнения: 702
Мъжът водолей, според мен, по мои лични наблюдения, върху не един екземпляр, е:
- преди всичко странен.
- забавен.
- винаги измисля нещо ново.
- експериментатор.
- скрит, скрит, 4е 4ак непроницаем, като дълбока душевност.
- винаги те изненадва с решенията и действията си; - непредсказуем/донякъде/
- животът ми с единия такъв човек беше безкрайна въртележка от всякакви весели, забавни неща.А с другия - уж го познавам и всеки път ми е много интересно да съм с него!Не се виждаме с години, но като се видим сякаш винаги сме били заедно. Оби4аме се взаимно по някакъв извратен на4ин, няпонятен н анормалните хора.Всеки път сре6тите ни завършват със негласна раздяла, зарязване по - то4но и следващич път като се видим, сякаш ще е по-разли4но, сякаш ще е по-по обаче си е съ6тото. Тръпката, никога н еиз4езва!

# 17
  • Мнения: 702
Забравих да кажа, 4е са и много разхвърляни не само в ежедневието си, а и в мислите си. Влияят се от 4ужди мнения, но го отри4ат!Моите наблюдения относно романтиката са в доста положителна насока - големи романтици и верни колкото всеки иска партнцорът му да е верен!Сърдят се за някави дребни не6та, а на големи даже не обръщат внимание!Това са мъжете, които винаги ще привли4ат жените най-ве4е с потайността си!

# 18
  • Мнения: 10
И аз да се разпиша като омъжена за водолей от 10г. . Истината е че са разпилени, вечно забравят нещо, но пък са много всеотдайни, домошари / за изневери и дума не може да става, въпреки приятната външност Wink/ и любящи бащи. Само романтиката да не им куцаше толкова gydi gydi.
Снощи мислех да пусна тема за това какво разбирате под "романтика", но се отказах. Кажи ти поне какво разбираш под "романтика"?

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 277
Много пъти съм искала да пусна такава тема, аз съм омъжена за Водолей и до ден днешен има неща които не разбирам и с които ме изненадва.Мога да кажа, че са адски потайни и че не обичат да бъдат разгадавани.Като всеки имат и лоши и добри страни на характера.Тези които аз намирам за лоши:стиснати, склонни са да се пазарят за всичко, но за себе си са доста ларж - обичат да си купуват хубави дрехи, колата също не е без значение каква е.Няма капка романтика в тези хора.Не обичат да се говори за чувства, да се анализират поведението, отношенията на партниорите.Но иначе много обичат да спорят, и винаги са прави, адски големи философи.Като цяло са доста големи егоисти, лакоми са Simple Smile.
НОООО не изневеряват на партниора(поне аз така си мисля Simple Smile), за децата си са много всеотдайни, имат силно чувство за отговорност към семейството.Спонтанни са, имат страхотно чувство за хумор, интелигентни и много умни.Спортни натури.
Забравих да добавя към нещата дето ме дразнят, не знам но моя Водолей изобщо не е разхвърлян, а напротив,ужасно даже дразнещо подреден, относно пари документи и пр., не говоря за мръсни чорапи и дрехи.
Създават впечатление, че са дейни, но всъщност много обичат да си поспиват, похапват и полежават на дивана Grinning
Това е моят водолей,не познавам много други.

# 20
  • Мнения: 10
Не обичат да се говори за чувства, да се анализират поведението, отношенията на партниорите. Но иначе много обичат да спорят, и винаги са прави, адски големи философи. Като цяло са доста големи егоисти, лакоми са Simple Smile.
но всъщност много обичат да си поспиват, похапват и полежават на дивана Grinning
Грешиш. Това, което ще ти напиша нарочно е в множествено число, защото колкото сме различни, толкова сме и еднакви. Бе вуще... при нас е сложно за обяснение.
Не, че не обичаме да говорим за чувства. Изобщо не става дума за това. Просто на нас ни е трудно да ги изразим както трябва и за това предпочитаме да отбягваме темата. За анализирането също си в грешка - непрекъснато анализираме всичко. Дори вас непрекъснато анализираме. Ако знаеше колко въпроси изникват в главата на водолей при едно твое действие ще се изумиш. Пример: той те кани да излезете на разходка, но ти му казваш, че искаш да идете заедно еди-къде-си при нейни приятели/ки. И това моментално извиква въпроса "Защо ще ходи при тези приятели/приятелки?", "Какво толкова имат те, което аз нямам, че предпочита тях пред мен?", "Да не би да съм й омръзнал?", "Какво пък толкова - една разходка" и какво ли още не. Едва ли е нужно да ти казвам, че при нашето развинтено въображение крачката от тези въпроси до представата, че не ни обичате и/или ни изневерявате, не е много голяма. Анализираме дори движенията ви.

Дам, обичаме да спорим. Даже често го правим заради самия спор, дори и да не сме прави. И дори да грешим имаме навика да си държим на своето.  Mr. Green 

Абсолютно вярно - винаги можеш да видиш гладен водолей, защото ние сме вечно гладни (даже и току-що да сме яли, само при споменаването на думата "ядене" моменталически огладняваме), но едно нещо го няма никъде и не можеш да го видиш - преял водолей. Такова животно нЕма!  Laughing  Яденето е хоби на всички водолеи без изключение. Друг е въпросът колко от тези всички ще си го признаят. А за лежането - ами че ние за това сме родени, бе, мацко.  Laughing  Mr. Green 

Да знаеш, обаче, едно нещо - никой водолей никога няма да си признае изброените неща (особено първото) едно, защото често пъти ни е трудно да намерим думи, с които да ги обясним, друго, че просто не искаме. Държим на личното пространство и свободата и не обичаме да ни се мешат в тях. Говоря по принцип. Само се опитай да заповядваш на водолей какво да прави и какво - не и рано или късно ще видиш резултата - все едно си казала "направи обратното". По-големи инати от нас няма.  Mr. Green 

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 134
Моят мъж е Водолей .
Много всеотдаен , много добър , много забавен . Всичко това в комбинация с доста привлекателна външност и чаровна усмивка .
Честно казано , от двама ни аз съм по - склонна да залитна / Скорпион съм  Mr. Green / , той не е човека , който би изневерил.


Абсолютно точно се отнася и за нас, с тази разлика, че не съм Скорпион, а Водолей.

стиснати, склонни са да се пазарят за всичко, но за себе си са доста ларж - обичат да си купуват хубави дрехи, колата също не е без значение каква е.Няма капка романтика в тези хора.Не обичат да се говори за чувства, да се анализират поведението, отношенията на партниорите.Но иначе много обичат да спорят, и винаги са прави, адски големи философи.Като цяло са доста големи егоисти, лакоми са Simple Smile.


Това пък няма нищо общо с моя мъж, ама съвсем. Романтичен, стига да му дадеш тази възможност, може да говори с часове за емоциите и чувствата си, съгласява се лесно...Аз карам по-хубавата семейна кола, той няма нищо против.

ужасно даже дразнещо подреден, относно пари документи и пр., .

С това, обаче, трябва да се съглася.


# 22
  • Мнения: 10
Както казах - колкото сме различни, толкоз сме и еднакви. Макар че относно жените водолей... тук може да се поспори дали изобщо спадат към човешката раса или към някой животински раздел... Grinning  Stuck Out Tongue 

# 23
  • Мнения: 5
Божейййййй ooooh! ooooh! ooooh! С моя някогашен Водолей сме лазили заедно по един перваз /от тия по-широките/ пред едни прозорци на 5-тия етаж!  ooooh! Толкова да беше луд тоз човек. Ама аз си му се радвах де  Laughing Диване и половина. Никога не беше скучно с него. Това за личното пространство е съвсем, съвсем вярно. Държат си на него. Но понеже и аз съм такава - нямах проблеми в това отношение. Е, виж за моето лично пространство беше на съвсем друго мнение и все искаше да е в час я с мислите ми, я с причината що ми се е зарял погледът нанякъде, я що съм казала, че съм болна пък не съм си била в къщи Whistling Whistling Whistling
А да не си отварям устата за развинтената им фантазия, дето всячески се опитват да приложат в действителността.... Laughing

# 24
  • Мнения: 10
И в леглото се опитваме да прилагаме развинтената си фантазия... Laughing  Laughing   Embarassed 

# 25
  • Мнения: 5
Експериментатори и ексцентрици Laughing Само да има кой да им се връзва на акъла. А то явно има де  ooooh! Laughing Абе аз съм със силна слабост към всичко водолейско, спор няма Peace

# 26
  • Мнения: 702
Винаги са ме привличали с ексцентричността си, граничеща с лудост!Това е голяма тръпка!Аз съм лъв, така че винаги  сме били в някакви върли спорове и винаги сме знаели и усещали какво 4увства другия, без хиляди думи!Секса с тях е страхотен и да иска им се много да прилагат всичко, което си мислят в реалността Simple Smile Mr. Green

# 27
  • Мнения: 77
Аз не съм много компетентна по темата с астрологията, но познавам много мъже водолеи и мога да кажа, че са тип мъж, в когото бих се влюбила, но не бих се омъжила за него. Просто за тях е характерно да не могат да са само с  една жена. Прекалено са харизматични и по-често красавци, държат на външния си вид, но..са влюбчиви и склонни към изневери. Иначе са много интелигентни, чаровни, одухотворени и със склонност към изкуството. Но много летят в облаците и си живеят в някакъв собствен свят. Естествено има и изключения, но това е моето мнение за мъжете водолеи. Peace
newsm10
Това, което ще ти напиша нарочно е в множествено число, защото колкото сме различни, толкова сме и еднакви. Бе вуще... при нас е сложно за обяснение.
Не, че не обичаме да говорим за чувства. Изобщо не става дума за това. Просто на нас ни е трудно да ги изразим както трябва и за това предпочитаме да отбягваме темата. За анализирането също си в грешка - непрекъснато анализираме всичко. Дори вас непрекъснато анализираме. Ако знаеше колко въпроси изникват в главата на водолей при едно твое действие ще се изумиш. Пример: той те кани да излезете на разходка, но ти му казваш, че искаш да идете заедно еди-къде-си при нейни приятели/ки. И това моментално извиква въпроса "Защо ще ходи при тези приятели/приятелки?", "Какво толкова имат те, което аз нямам, че предпочита тях пред мен?", "Да не би да съм й омръзнал?", "Какво пък толкова - една разходка" и какво ли още не. Едва ли е нужно да ти казвам, че при нашето развинтено въображение крачката от тези въпроси до представата, че не ни обичате и/или ни изневерявате, не е много голяма. Анализираме дори движенията ви.

Дам, обичаме да спорим. Даже често го правим заради самия спор, дори и да не сме прави. И дори да грешим имаме навика да си държим на своето.  Mr. Green 

Да знаеш, обаче, едно нещо - никой водолей никога няма да си признае изброените неща (особено първото) едно, защото често пъти ни е трудно да намерим думи, с които да ги обясним, друго, че просто не искаме. Държим на личното пространство и свободата и не обичаме да ни се мешат в тях. Говоря по принцип. Само се опитай да заповядваш на водолей какво да прави и какво - не и рано или късно ще видиш резултата - все едно си казала "направи обратното". По-големи инати от нас няма.  Mr. Green 

Последна редакция: вт, 14 апр 2009, 12:53 от dundi8

# 28
  • Мнения: 830
Макар че относно жените водолей... тук може да се поспори дали изобщо спадат към човешката раса или към някой животински раздел... Grinning  Stuck Out Tongue 
Интересно кое те кара да мислиш така?

# 29
  • Мнения: 5
При жените не зависи от позицията на Слънцето. Една жена с Луна или Венера във Водолей или Луна или Венера в съвпад с Уран е повече Водолей от една Слънчева Водолейка.

За справка - http://www.magicaura.com/article/126/
За пример - Аз  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт