Жени, какво мислите за мъжете водолеи?

  • 32 414
  • 293
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10
Интересно кое те кара да мислиш така?
Това, че все гледат да спретнат някоя интрига, а ако им е дадена някаква власт, било то и виртуална, много държат да я демонстрират и то до толкова, че става чак изнервящо. Има и още примери, но току-що се събудих и все още не мога да мисля както трябва.  Embarassed 

# 31
  • Мнения: 5
Бившите ми два шефа бяха Водолеи. Пардон - Водолейки. Забавни и интересни жени, умни, но някак си.....демонстративно властни и ......Бе Corus_S3 е прав. Директно казано си въртяха интриги в колектива на принципа разделяй и владей. И най-кофтито е, че много бяха щастливи от резултатите  newsm78

# 32
  • Мнения: 830
Интересно кое те кара да мислиш така?
Това, че все гледат да спретнат някоя интрига, а ако им е дадена някаква власт, било то и виртуална, много държат да я демонстрират и то до толкова, че става чак изнервящо. Има и още примери, но току-що се събудих и все още не мога да мисля както трябва.  Embarassed 
Ами върви пий едно кафе, защото говориш/пишеш глупости!

# 33
  • Мнения: 10
Ами върви пий едно кафе, защото говориш/пишеш глупости!
Такива експертни съвети/мнения си ги запази за форума на радио Витоша!

# 34
  • Мнения: 830
Такива експертни съвети/мнения си ги запази за форума на радио Витоша!
Я колко интересно стана, и от къде черпиш тази информация, нека позная девиза на водолея:"Аз знам"....та какво за Витоша?!

# 35
  • Мнения: 10
Позна.  Laughing  Аз знам за форума на Витоша, 'щото и аз влизам там (от време на време като се присетя).  Laughing

# 36
  • Мнения: 5
Извинете Водолеи и приятели на Водолеи, ние в клуба на Рибите се зачудихме дали ще имате нещо против да минете оттам и да ни споделети мнението си за нашата зодия и по-конкретно за жените Риби. С радост ще обрънем внимание на всяко едно мнение било то положително или не чак толкова. Разбира се с позволението на Corus_S3 , че му се врЪ у темата най-нахално  Whistling

# 37
  • Мнения: 830
Позна.  Laughing  Аз знам за форума на Витоша, 'щото и аз влизам там (от време на време като се присетя).  Laughing
Бърже ник за чуя, да не ставаме на кълбо  Laughing Че жените водолейки сме гадна работа и да си нямаш работа с нас Mr. Green Аватара ти случаен ли е?  Whistling

# 38
  • Мнения: 10
Извинете Водолеи и приятели на Водолеи, ние в клуба на Рибите се зачудихме дали ще имате нещо против да минете оттам и да ни споделети мнението си за нашата зодия и по-конкретно за жените Риби. С радост ще обрънем внимание на всяко едно мнение било то положително или не чак толкова. Разбира се с позволението на Corus_S3 , че му се врЪ у темата най-нахално  Whistling
Еми дай линк за тема, ако имате такава и ще намина. Сестра ми е Риба, така че ги познавам от близо и точно тази Риба я познавам от 25 години.  Laughing

Бени, аватарът ми не е случаен, макар че не разбирам какво точно искаш да кажеш с това. Но го няма във форума на Витоша, ако това питаш. А за кълбото съм съгласен да станем, стига, обаче, да сме в легло, когато това се случи.  Mr. Green 
Искаш ник... хм, айде, ще те оставя да се помъчиш малко сама да го разгадаеш, пък ако не успееш ще ти кажа какъв е.  Grinning

# 39
# 40
  • Мнения: 830

Бени, аватарът ми не е случаен, макар че не разбирам какво точно искаш да кажеш с това. Но го няма във форума на Витоша, ако това питаш. А за кълбото съм съгласен да станем, стига, обаче, да сме в легло, когато това се случи.  Mr. Green 
Искаш ник... хм, айде, ще те оставя да се помъчиш малко сама да го разгадаеш, пък ако не успееш ще ти кажа какъв е.  Grinning
ЗНАМ ТЕ КОЙ СИ  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Последна редакция: вт, 14 апр 2009, 14:27 от BENI MAMA

# 41
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
повечето от вас, ако не и всички, са женени за други зодии.

Споко има и изключения. Аз съм женена за водолей вече 16 години. Щом го търпя, значи не е толкова зле положението.  Laughing
И аз съм с мъж водолей,понякога имам чуството че му е сбъркана зодията,на рогато ми прилича  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 10
И аз съм с мъж водолей,понякога имам чуството че му е сбъркана зодията,на рогато ми прилича  Mr. Green
Зависи от часа му на раждане. Аз съм роден в 1 през нощта и за т'ва съм двоен водолей. Някъде по астроложките сайтове имаше инфо за часовете на раждане на кой зодиакален знак отговарят.

Бени, като знаеш тогава защо ме питаш за ник?  Laughing 

# 43
  • Мнения: 830
Бени, като знаеш тогава защо ме питаш за ник?  Laughing 
СЕГА ВИДЯХ СНИМКИТЕ В ПРОФИЛА ТИ Mr. Green И СКАЙПА СЪЩО  Mr. Green
айде лек ти ден-Радо Mr. Green Wink

# 44
  • Мнения: 5
Айде и тука копи/пейст, че не си длъжен да проверяваш наш`та тема:
Толкова се смях на Corus_S3 , че чак се задавих със салата, която хрупах като една същинска риба водорасло. Благодарско за мнението, колега Водолей. Искам само да вметна обаче, че едната Линда Гудман няма да ти свърши работа  . Кака ти Линда я знаем едва ли не наизуст откакто бяхме в 10-ти клас, така че към всяка тактика, изградена на база нейните творби, си имаме изработена антитактика 
И по повод "вратата към рая" тук държа да те поздравя специално с: http://www.youtube.com/watch?v=-8GeslIPJo0&feature=related
 

Общи условия

Активация на акаунт