Отчет на набор 2003 - 47!

  • 11 339
  • 291
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 421
viki_hrisa  и нашия е така - постоянно бърбори вкъщи, ръси всякакви умнотии, но пред хората рядко се разприказва веднага.
 
didoni, бързо оправяне на малкия!

Купих теменужки за утре! 

Допълнителните занимания си ги плащаме за цял месец без значение дали ходи или не. Ами яд ме е - това са малки деца, много ясно, че няма да има постоянна посещаемост. Плащаме за тоя дето духа.
Ама понеже повечето занимания са от външни фирми.

kimba77 браво, миналата година така се бях заровила, че си виках - тука с джипиес ще ме издирват между дрехите. Поизхвърлих - всичко необличано 2 години няма да се облече повече - до контейнера.

# 31
  • Мнения: 1 142
Привет момичета.
Минавам за малко да ви почерпя.
Днес имам двоен празник.Големия син става на 12г.,а Марти е именник.
Преди това,честито нови бебчета.

# 32
  • Мнения: 343
mimi72 страхотни вкусотийки. Благодаря. ДА СА ТИ ЖИВИ И ЗДРАВИ ДЕЧИЦАТА ТИ, МНОГО ПОСЛУШНИ.

# 33
  • Мнения: 4 297
Ние пък таксите си ги плащаме според това, колко часа е посещавал.
didoni, бързо оздравяване на малкия!  Flowers Four Leaf Clover
Мими, честити ти рожденик и именик! Да са ти живи и здрави!  bouquet

# 34
  • Мнения: 530
Мими да са ти живи и здрави юнаците!Весел празник!

# 35
  • Мнения: 1 692
Мими да са ти живи и здрави и много да те радват.  Hug   bouquet

# 36
  • Мнения: 2 732
ЧРД и на irka!!!Много здраве и послушни момичета!
Честито и на дечицата на mimi72!

# 37
  • Мнения: 922
mimi72 да са ти живи и здрави момчетата и много да те радват   bouquet

# 38
  • Мнения: 1 692
ЧРД и на irka!!!Много здраве и послушни момичета!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=388883.new#new

# 39
  • sofia
  • Мнения: 1 190
Здравейте и от мен в новата темичка.
При нас нищо ново. В четвъртък в детската ще боядисват яйца - купихме боя и лепенки за яйцата.
В Дг Пепи ходи на приложни изкуства и са направили страхотна поставка за яйца от глина във формата на зайче. Като си я вземем ще ви я покажа.
Иначе аз се въодушевих от красотите, които сврачето е показала и аз направих няколко "издухани" яйца. Останах доволна от себе си. Благодаря на сврачето за идеите.

# 40
  • Мнения: 4 970
didoni, как е Ники днес?
Ние вчера сложихме ваксината! "Хванахме" безплатните дози Тетраксим, отпуснати от Здравното министерство, че нашата лекарка каза, че веднъж й доставили и край. Косето беше много послушно и смело! Обещах да купя подарък и не купих  Embarassed.  Но днес ще му взема нещо! Исках гормити, ама са свършили навсякъде.  А вчера кой знае как съм се изложила по магазините докато разпитвах за тях. Косьо ги нарича "борники" - и аз не съм сигурна как съм питала продавачките! Joy
За таксите - ние имаме само английски в детската и това беше условието тази година. За да не се откаже госпожицата да идва, малко е далеч и встрани, се съгласихе да си плащаме пълната такса, независимо от присъствието. Става дума за 12 лв. Но съм доста разочарована тази година, миналата година беше научил повече.

# 41
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Здравеите момичета приемате ли нови членове във темичката,ако е така да се представя аз съм Ани дъщеричката ми Моника е родена на 16.08.2003г.За сега толкова ако ме приемете ще пиша повече.

# 42
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Здравейте!

anik79, добре дошла. Разбира се, че се приемат нови членове, заповядай и пиши в темата!

Какви са тези гормити! Само чета за тях. Ние тук май нямаме такова нещо, или поне моите деца не го знаят.

Вчера Дени за пръв път, сама без никой да я кара, като разбра че имам РД ми изпя Happy Birthday като включи и dear mammy на точното място! Много ме изненада, че се е сетила да ме поздрави без баща й да й каже /него го нямаше в къщи сутринта/. Изтича по пижама в кухнята при мен и започна да ми пее. Това ми беше най-хубавия подарък. Heart Eyes

Лек ден!

# 43
  • Мнения: 1 692
irka браво на Дени. Много е мило така.  Hug
Ани добре дошли с Моника. Дано да ви е приятно при нас.  welcome

# 44
  • София
  • Мнения: 3 421
Ирка браво на детето!

Моя се напишкал през нощта и си стоял мокър до сутринта. Защо мамо не дойде да ми кажеш - Ами да не те будя!
Много мило, но предпочитах да е преоблечен.

За пръв път му се случва от 2 годишен. Снощи каза, че му е било студено в детската, та явно се е понамръзнал.

Гормитите са едни малки уродливи играчки с най-различни помпозни имена - Господаря на водата и подобни. Вече има трето поколение - днес ги видях - полупрозрачни и вече се продавали в опаковки дето се виждало какво има вътре. Има ги в Джъмбо и Бонжур(това за София).

Общи условия

Активация на акаунт