Кухни - 22ра тема

  • 47 263
  • 297
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 224
Благодаря ви, че сте ми отговорили - аз също докато ви чета темата и наглеждам готовите кухни нахвърлям идейки, но има доста подробности - за странни ъгли или стената до барплота - малки поддробности които ще ми се изплъзнат м/у пръстите - и се чудя да не стане някоя мацаница накрая newsm78

# 166
  • Мнения: 2 803

Да ви е честита и със здраве да я ползвате! Много хубаво се е получила!   bouquet

# 167
# 168
  • Мнения: 317
страхотна е честито,цвета на плота много ми хареса и това че е около прозореца,сигурно е готино докато готвиш да имаш гледка навън  bouquet

# 169
  • Мнения: 970


Честито и от мен newsm64  И на мен пллота ми хареса newsm74

# 170
  • Мнения: 599
Благодаря ви  Hug
Не мога да й се нарадвам.

Плота ми казаха, че е един от последните модели( от лятото май), бях резервирана като го гледах на малката мостричка, но рискувах и не съжалявам.
А това кухнята да е под прозореца е много хубава идея.Който има възможност, да не се чуди въобще.

# 171
  • Мнения: 236
Здравейте!Чудесни кухни сте показали,момичета.На мен не ми предстои ремонт,преди 2 години правихме,но ми доставя огромно удоволствие да разглеждам красотите ви.На дневен ред са хола и детската,за това чета другите 2 теми,но и тук надничам Wink
Да ви питам-с каква шпатулка и какви препарати почиствате керамичните си котлони?Все не мога да улуча на препарат...А шпатулка нямам-от къде ги купувате?Голяма мъка са ми на мен-все не са идеално чисти и как ме дразнят ooooh!
Ще ви навестявам Hug
Iren  SunglassesДобре че беше Ванеска да те позная Laughing

# 172
  • Мнения: 259
С моята печка вървеше и шпатулка.Рядко я използвам,но когато се наложи-напр. ако изкипя мляко-върши чудесна работа.Трябва да провериш по специализираните магазини-може да продават и отделно.А препарати съм ползвала различни-немски,израелски.Всичките са добри.Но аз след абсолютно  всяко готвене почиствам печката с препарат и твърдата част на гъбичката и вече 5 години котлоните ми са като нови.В момента погледнах препарата-казва се DOMAX.

# 173
  • Варна
  • Мнения: 975
Аз също нямам шпатулка към стъклокерамичния плот,почиствам го с твърдата страна на гъбичката след като предварително съм го намазала с ЦИФ(предпочитам лилавия).

# 174
  • Русе
  • Мнения: 1 843
Моята шпатула  беше поставена към плота.Върши чудесна работа.За стъклокерамичния плот използвам "Dr.Beckmann" и съм много доволна.

# 175
  • Мнения: 259
ellia ,цифът е абразивен.Не ти ли поврежда плота?Пробвай със специалните препарати-ще видиш,че е по-добре.

# 176
  • Мнения: 66
Шпатулки съм виждала в магазините за черна и бяла техника. Имаше ги в този, който е в сградата на магазин НIT в Люлин, обаче незнам коя верига са. Цената беше около 10 лв. Когато нямам време да почистя с препарат минавам с шпатулката и после с мокър парцал. Резултата е приемлив.

# 177
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Момичета, търся фирма за плотове и гръбчета. Искам плот в дървесен цвят с дървесна структура, но и на прилична цена. Имате ли идеи?

# 178
  • Мнения: 1 305
Пак има нови красоти, na_ga плота е много хубав незнам нов модел ли е но е станало много сполучливо.
За почистването на керамичния плот и аз нямам шпатула, но го почиствам задължително всеки път след като го използвам. И си взех един спрей с които го напръсквам става пияна и го оставам 1-2 часа да постой и после забърсвам идеално почиства. Препарата е 10 лв от Метро на флакона  пише K2R (каквото и да значи това  Simple Smile). Но и да си призная още много внимавам да не изкипя нещо нали си ми е новичка кухнята още.
А за шпатулата някои ако знае от Пловдив от къде може да си вземем ако може да пише макар, че май не е тук темата.
И да питам още нещо, аз несмея да чистя плота с грубото на гъбата да не се надраска, я кажете вие където имате от повече време такива плотове драска ли се така плота или не.

# 179
  • Мнения: 187
Момичета, търся фирма за плотове и гръбчета. Искам плот в дървесен цвят с дървесна структура, но и на прилична цена. Имате ли идеи?
От това, което се предлага на пазара, най-евтини са на KRONOSPAN. Те имат и няколко дървесни декора. Няколоко декора се предлагат и в Практикер (ако не ти се ходи по складове), но се съм сигурна дали сред тях имаше и дървесен. Хубави дървесни декори имат също DUROPAL (малко по-скъпи са от KRONOSPAN). Тук можеш да видиш декорите и цените на DUROPAL. Надявам се, че момичетата от София ще се включат с повече информация за складовете.

Общи условия

Активация на акаунт