За АПРИЛката е вече време бебенце в ръце да вземе

  • 17 002
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 52
Добро утро милички!!!
Стискайте палци, аз отивам към болницата да се срещна с моето малко съкровище.
Успех на всички, които са 2 в 1, желая им леко и безболезнено раждане.

# 16
  • Мнения: 182
Добро утро и от нас!
the_empress успех и скоро да се похвалиш!
ssillvvi мисли позитивно и всичко ще мине по леко,аз докато раждах само си мислих как ще си гушна бебчето съвсем скоро!
chockolina и аз качих 23 кг.8 кг съм оставила в болницата,но ще ги свалим живот и здраве! Hug
Накрайниците за гърди и аз ги препоръчвам силно,много е удобно,няма да ти се мокрят блузите  Peace

# 17
  • Мнения: 137
The empress спех миличка дано всичко мине по вода и скоро да ни съобщиш радостана новина  Praynig
Успех и на всички останали мами за които днес е големият ден  Hug
ssillvvi хайде и твоят час май наближава  Peace

Ани4ка голяма сладурана си имаш  Hug

princessa raia и мен ме морят гадните стрии  ooooh! за сега са само отдолу под пъпа и ме сърбят обриви нямам, но като си барна кожата и лошо ми става чсе едно крокодил барам така ми е набраздена горката  Tired иначе сега като излязоха спрях обикновенния крем на мустела и запознах да се мажа със серум с интензивно действие да видим какво ще стане  Rolling Eyes Ти с какво се опитваш да ги мориш

За килограмите до преди 1 седмица бях +13кг  сега сигурно поне още 1.5кг съм качила днес ще видя да се претегля  Wink

Rastina добре дошла вкъщи  Hug

Аз да ви кажа изпитвам някаква много странна болка ниско долу  Rolling Eyes понякога е в областта на яйчниците друг път е като разтягане на сухожилие. Най вече се появява като легна за повечко време и като тръгна да ставам  ooooh! направо така ме свива Иначе бебка си мърда бута си ме оттук оттам контракциии си имам неболезнени и нерегулярни  Confused май ще дочакам мама да си дойде в събота  Simple Smile дано и великден да хвана малко вкъщи че не ми се седи в болницата точно тогава  Praynig

chockolina дали Мони ще познае  Laughing  Hug

На авторката и на кръсницата на темичката благодаря ви за старанието  Hug дано да взема и аз скоро бебенце в ръце  Heart Eyes

Хайде сега лек ден от мен по късно ще намина да проверя бебвалежа как е  Hug

# 18
Здравейте момичета, включвам се за да покажа снимки на малкия ми бебешок, който всъщност точно на Великден ще направи месец. Честито на новообебилите се мами. Леко и спокойно раждане на очакващите и специално стиснати плаци на Ася от мен  Hug
http://msimeonova.multiply.com/photos/album/15/15#1

# 19
  • Мнения: 3 621
Нося ви една много хубава и дългочакана новина, днес в 8:40 сутринта мама Ася роди малкия-голям Васил 4082 гр и 51 см
Миличка Ася още веднъж честито и да ти е жив и здрав малкия принц и само да ви радва, а след година две с татко Митко да му подарите и сестричка    Hug Hug Hug

# 20
ЧЕСТИТО, миличка Ася да ти е жив и здрав бебока, много много да ви радва. Да го нацелуваш от мен чакам с нетърпение да ви видя след изписването. Целувки от нас с Вескоооо

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 231
Честито на мама Ася,

аз да кажа за мен, снощи пак ме хванаха едни болки, но доста по-силни корема ме болеше постоянно и от време на време контракции, като отида до тоалетната да се измия и с пръст си почиствам и влагалището и се усеща главата на ббето, те е дна много твърда и като се напъна се усеща как слиза по-надолу. А за разкритие аз имах 1,5 см още на 08.04, но нищо повече. Това е снощи пак ми се размина, но доста ме заболя и взех да не искам още да тръгвам за родилното, хвана ме шубето. И ме хващат болки все вечер, първото го родих в 4ч сутринта, май и второто ще е тогава. Даже от болики снощи си пропуснах порцията сес. С първото имах по-голям корем от сега и правих всеки ден секс задължително и ако мъжа беше на разположение по 2 пъти, толкова много ми се искаше и родих на термина. Сега повечко ме помързява.

# 22
  • Мнения: 200
Здравейте Априлки, аз съм от миналогодишната партида  Mr. Green и исках само да се намеся в темичката ви (която е страхотна, връщате ме една година назад  Hug) за да честитя на милата ни Ася - Ася честита ти рожба миличка, много се радваме всички с теб! Да ти е жив и здрав сина и много да ви радва. Много целувки и поздрави от нас! Чакаме те да дойдеш в нашата темичка и да ни разкажеш всичко  Hug

На всички пожелавам леко раждане и много здрави, пухкави и усмихнати бебенца  Hug Hug Hug

# 23
  • Мнения: 80
ЧЕСТИТО БЕБЕ НА АСЯ!!ДА ПОРАСТНЕ ГОРЯМ И ДА СТАНЕ РАЗБИВАЧ НА ЖЕНСКИ СЪРДЦА!!! newsm51 newsm51 newsm51

Ние сме все още 2 в 1.Много май ще ми е мързелива.Не ще да излиза,това чакане ме побърква.Ставам заядлива с мъжът ми и искам да се карам с него,че да ми мине. Има някакви контракции,но та са някакви минимални.

Успех на всички,които ще раждат днес!!!

# 24
Здравейте мили мамчета.Честито на всички новообебили се и търпение и кураж за тези които сме 2 в 1.Иаз съм една от тях,а и да ви кажа чесно мойта девойка няма май намерение скоро да се видим.Като чета вие какви болки имате,аз нямам никакви с изключение,че от време на време ми се втвърдява корема,но болки-не.Иначе си рита колкото си иска.Нормално ли е това момичета да нямам болки като термина ми е за 26 април?Или май е затишие пред буря newsm78?А сетих се да питам,знае ли някое майче нещо за РЕА?Знам,че е в болницата,но дали е родила,нали тябваше по рано да ражда?Успех на всички който чакат днес среща със съкровището.

# 25
  • Мнения: 1
 Hug Здравейте момичета!!
първо започвам с благите вести  Heart Eyes
Снощи в 23:05ч. се роди малкия принц  на Еnigma,3.850кг.,51см. Мама Буба е още в реанимацията и по- късно ще се чуем да се нахвалиме Simple Smile Да и е живо и здраво сладкото момченце!!!
 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525

Та както вече споделих,отбора по синхронно плуване отново ни изненада (почти както прогнозата за времето) и вече всички сме със златото в ръцетете.. Wink
Продължаваме с поздравленията... Днес в 9ч. се роди още едно юначе на  The empress...   smile3501   Малкият Никола е 3.800кг.,и двамата  са добре и следобеда ще се гушкат много с мама...  Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower  Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover
Честито на всички майчета сдобили се с рожби,леко раждане на останалите коремчета!!!  Hug Страхотно е да си майка...
Тия дни ще кача снимчици.От вчера сме си в къщи и още се адаптираме а днес и конците ще ми махат.Радвам се,че се видяхме с Олчето в болницата а с Нани бяхме легло до легло,много сладък човек а бате Клинчо,пу-пу-пу....  Hug  Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 14
Честити юнаци на маите Енигма, the_Empress и Ася! Да са ви живи и здрави и много да ви радват и да станат достойни и силни мъже!

Днес ми е термина, но признаци за раждане няма и аз ще съм от преносващите  ooooh!, вече ми се плаче направо Sad, доктора ми каза, че ми се е скъсила шийката но до сряда няма да стане, евентуално четвъртък, петък, ако не в събота в 8, както той се изрази "на гладно и жадно" в болницата Sad Дано мъничето ми реши самичко да излезе не ми се ще да ми предизвикват раждането  Praynig

И да ви питам вас мамите които са преносвали, за преносените дни кой ви издаде болнични и кога?

Поздрави от мен за всички и късмет на мамите, чийто голям ден е днес  bouquet

# 27
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен Hug

Честити бебчовци на мамите Енигма, the_Empress и Ася!  newsm44 newsm51 newsm44

Успех на всички днес Praynig

Последна редакция: вт, 14 апр 2009, 11:29 от sharlot

# 28
  • Мнения: 45
Привет и от мен и благодаря на всички за пожеланията  Hug Леле колко сте изписали ........ не мога да ви изчета.
Честито на всички мами и бебуновци от мен - да сте здрави и щастливи.   а на мам4овците, които са 2 или 3 в 1 пожелавам бърза и лесна среща със съкровищата им  Crazy
Набързо да споделя - аз нали си преносвах и накрая моята докторка (най-добрата за мен) каза - е стига сме го чакали младежа  Simple Smile Предизвикахме раждането , но всичко мина много добре и за мен и за бебо. Ние сме си в къщи от петък и сме най-щастливите с тати и бати.
Nadeto_K  ами наблюдаващия ти доки ти издава болничен за периода от термина до датата на раждане - това ти е 2 рия болничен - изравнителния, а третия ти е от болницата мила. 
Много целувки на всички ви и ще пиша пак като имам време - това ми липсва сега най много  Hug ама всичко си струваааа

# 29
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен, аз бях от клуба на преносващите мами ,термина ми беше за 02.04.  , а  родих на 08.04 , имах малко разкритие, но нямах болки и ми дадоха хапче, и така родих нормално моето бебче Йоан Heart Eyes
 Може ли някой да ме запише в списъка родили  Simple Smile
Ще пиша повече скоро, поздравления на всички родили и успех на чакащите!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт