Месец МАЙ е близо вече, на път е малкото човече! N 33

  • 14 455
  • 307
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 367
ДИДОЧКА ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН !!!
МНОГО ЩАСТИЕ, ЛЮБОВ И ЛЕКО РАЖДАНЕ ТИ ЖЕЛАЯ  Hug Hug Hug
ЩЕ СТИСКАМЕ ПАЛЦИ ЧЕ ТИ МАЙ СИ ОТ СЛЕДВАЩИТЕ МАМИ С НАЙ-РАНЕН ТЕРМИН
 Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed




Какво сватосване пада в темичката  Hug вече и готини мацки по бански се появиха. Сиска  newsm10

Лоранхол - пробвай го кремчето при мен свърши чудеса. Забравих вече и болка и всичко за една седмица.Страхотно е. Дори не очаквах такива резултати . smile3501

А за болничните нощници - по-добре да родите с тяхна нощница и да си облечете ваша  след това.
Аз раждах с болнична нощница и като знам че цялата беше в кръв, ако беше моя нямаше да мога да я изпера. Ама при мен беше мътна и кървава по принцип.
Мисълта ми е родете с тяхна от болницата и след раждането си облечете чистичка, нова нощничка от вкъщи .
Все пак с болнична нощница 3 или 5 дни ако сте секцио  е кофти усещане .
Аз ще си взема 2 .
 Hug Hug Hug

# 121
  • Plovdiv
  • Мнения: 86
 newsm59 Дидочка много щастие  smile3525. Ани много се радвам, че има още някой който ще ражда във вода. Само, че до последно не знам да ли ще се случи в Пловдив имат и друго изискване водното раждане да се случи от 8 до 17 часа и за разлика от София, тук нямат толкова много обучени екипи. За моя радост моята АГ е в един от екипите и каза, че най-вероятно на 2-3 см разкритие може да се наложи да ме вкара в болница та да съм и "под ръка". Странно обаче, че тук за ваната се плаща 300лв, а за избор на екип никой не те задължава. Еми надявам се да имаме късмета и да родим във вода. Хубав ден на всички.

# 122
  • Мнения: 849
Дидочка, да си жива и здрава, щастлива мама на две прекрасни принцеси, а появата на втората да е лека и безпроблемна!!!   bdbaloni

Сиска, има ли някакви новини от Ели? Как са нещата при тях?

# 123
  • Мнения: 626
Дидочка Честит Рожден Ден!!!!!!!! Много щастие, късмет и едно прекрасно бебче, когато му дойде времето.

# 124
  • Мнения: 7
plami_a, само веднъж бях чувала, че има и в Пловдив, но така и не се потвърди от другаде такава информация и затова писах, че го има само в Тина Киркова. Извинявам се за грешката Embarassed Да ти кажа и тук на сайта на болницата пише, че услугата е от 8-16ч, но когато се разбереш с определен лекар той те поема в какъвто и час да тръгнеш да раждаш. Питай и твоя лекар как се процедира при тях.

# 125
  • Мнения: 172
 newsm59 newsm51 newsm51 newsm51 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ДИДОЧКА!Да си жива и здрава, леко раждане и живо и здраво бебче на финала!!!!!!!
Galia1982,благодаря ти за списъка  bouquet Преди не искаха памперси и термометър, даже не дават сам да си преобуваш бебчо.А за нощницата-само с техните се разхождаш Crazy
Новините около Miika са, че все още е в болницата, защото бебчо и вчера следобед е бил с лоши тонове. Тя беше доста притеснена, но се надявам днес всичко да е ок Praynig Praynig Praynig
А сега да се оплача-вече няма удобна поза за спане за мен и бебка Рая!Имам зверски болки в кръста, Sick но то е от тежеста на бебето.Утре съм на преглед при Калев и ще видим колко е качила девойката.

# 126
  • гр.Стара Загора
  • Мнения: 144
Честит Рожден Ден Дидочка!!! newsm59.Желая ти много здраве щастие любов и много леко раждане и бързо възстановяване!!!
Аз днес също съм при доки да видим мишката колко е пораснала и кога мисли да излиза че последния път доки каза -виждам я до великден най-много а то великден дойде #CrazyСтиснете едни палци и за нас Hug Hug Hug
много стиснати палци и от мен за Мийка

# 127
  • Мнения: 13
Честит рожден ден Дидочка! Много любов, здраве и щастие.Леко и бързо раждане на прекрасна принцеса!  ylinfant nbirthday  ura Tada


Фелина би ли споделила дали от това кремче хемороидите се прибраха или само ги облекчи, защото и на мен преди повече от месец ми се появи, но беше безболезнен. Като ме заболя започнах да го мажа с Долопрокт /това ми препоръча акушерката/ и спря да боли, но не се е махнал. Ужасно е дано има начин да се оттървем от тях, лекарката каза, че с раждането всичко ще се оправи, но нещо не ми се вярва от самосебеси да се прибере.

# 128
  • Мнения: 8
 newsm59  bouquetЧестит роден ден ,Дидочка!Леко и безпроблемно раждане.

# 129
  • Мнения: 128
Ехоооооооооооооо,липсвахте ни с бебчо!
Simple Smile
Първо, честито на Ели, целувки на нея и мъничкото Георги, да са живи и здрави и бързичко да се прибират у дома, защото от това по-хубаво няма.
Аз и Иванчо сме ОК най-после, слава богу, размина ни се преждевременното раждане, да чукна на дърво, не ми се говори въобще за болничния престой, това ще си го спестя, както и нас вас, мили мои. Важното е, че нещата се нормализираха постепенно. Голям % дължа на вас в това, благодаря за стиснатите палци и на Рон-ката за милото и внимателно отношение.
Малко остана, пазете се изключително, видях отблизо (бях настанена до предродилно) колко труден, но и безкрайно красив процес е появяването на живота, така че съм нахъсана всичко да мине добре и при мен. Нахъсвайте се и вие!!!!!! Която има и най-малкото съмнение, да ходи, да пита, да нахалства, и за 1 капка да е, и съвсем неначителен белег да е, ако имате и най-малки притеснения, не ги кътайте за себе си. Не параноя, разбира се, но не и излишно геройство! Просто следвайте майчиният инстинкт, у всяка от нас вече го има. Наистина ми липсвахте много. Доскоро през деня, а аз бързам да взема душ, че едва - що нахлувам вкъщи направо от болницата!!!:)
Виждам, че рожденичка си имаме - да си ни жива и здрава, Диденце, и много,мноо,много щастие ти пожелавам и гласувам с две ръце!!!!!!!!1

# 130
  • Мнения: 66
Честит рожден ден Дидочка! Много  txtloves, здраве и  Flowers Four Leaf Clover. Безпроблемно  раждане на малкото слънчице  smile3525 smile3525 smile3525

# 131
  • Мнения: 13
Добре дошла Мийка. Радвам се, че си вече вкъщи и всичко се е нормализирало. Звучиш доста оптимистично и зареждащо, което е направо страхотно. Сега се отдай на почивка и приятни домашни занимания   love001 hug

# 132
  • Мнения: 128
Че кой не е зареден, когато е у дома си, с бебето под сърце, с толкова мили мацки като вас наоколо? Човек разбира колко много има, когато му го вземат за малко. Simple Smile

# 133
  • Мнения: 626
Miika Добре дошла , радвам се че при вас с бебчо всичко е наред. Дано си седи на топличко още малко  Hug

# 134
  • Русе
  • Мнения: 343
Дидочка, Честит Рожден Ден   bigdance2! Много здраве, късмет, любов и здраво и послушно бебче!

Мийка, добре дошла! Радвам се, че нещата са се стабилизирали!
Надявам се, скоро и Ели да се включи!

Общи условия

Активация на акаунт