отзив за спрей тен и въпрос за автобронзанти

  • 85 169
  • 549
  •   1
Отговори
# 30
За автобронзантите съм много против преди време бях се мазала с такова нещо и придобих тен но после станах на петна и неможах да излезна 2-3 дена от нас докато не се изтарках с хавлиена карпа но беше ужасна болка защото се претрих абе общо взето беше кошмар. Предпочитам спрей тена който за мен си е най оптималния вариант а пак вече почти в цяла бг го има доколкото видях има представители навсякъде.

# 31
  • София
  • Мнения: 128

  От всички които съм ползвала , този е най-добър. Но аз освен ексфолиране 20 мин. преди да се намажа с бронзанта се мажа и с лосион за тяло. Също така си слагам ръкавици и ги махам последно , непосредствено преди да намажа от китките към пръстите. На лактите и колената по много от овлажняващия лосион и много размазване на бронзанта.

# 32
# 33
  • Мнения: 276
 Ох, и аз май ще купувам автобронзант, защото нещо не мога да се организирам да ходя на солариум редовно. Тези двата на Dior, които бяха показани на какви цени са горе-долу?

# 34
  • Мнения: 276
 Темата гледам е замряла, но аз да я побутна. Днес си взех автобронзанта на Clarins от БЗ, струва 70 лева, препоръчаха ми го като най-добър. Сега чакам някакви конкретни резултати Simple Smile

# 35
  • Мнения: 1 290
Темата гледам е замряла, но аз да я побутна. Днес си взех автобронзанта на Clarins от БЗ, струва 70 лева, препоръчаха ми го като най-добър. Сега чакам някакви конкретни резултати Simple Smile
Чакаме отчет после Laughing
На мен ми препоръчаха това на Лумене,доколкото разбрах мус :
Някой пробвал ли го е?
А има ли нещо за постенно потъмняване?  Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 276
Темата гледам е замряла, но аз да я побутна. Днес си взех автобронзанта на Clarins от БЗ, струва 70 лева, препоръчаха ми го като най-добър. Сега чакам някакви конкретни резултати Simple Smile
Чакаме отчет после Laughing


Ето го и отчетът. Онзи ден се намазах, първо ексфолирах добре цялото тяло, след това се намазах с хидратиращ лосион. Резултатът е супер! На петна не съм станала, не цапа дрехите, единственият недостатък е, че мирише малко неприятено (като след солариум), но май всички миришат така. Иначе в кутийката миризмата е супер, но после се променя.
Днес даже ме питаха на солариум ли съм ходила, защото съм почерняла. Mr. Green

# 37
  • Мнения: 89
пролетта наближава и взимам пак да се замислям за тен- много ме е страх със този солариум затова този път ще пробвам  с изкуствен тен.Зарекла съм се да почна бавно и внимателно ,че и аз имам доста несполучливи опити  Embarassed .Мисля си за DOVE, с него още не съм се мацала  Rolling Eyes

# 38
  • Мнения: 5 892
Пробвала съм почти всичко по-евтини бронзати- Нивея и Джонсън бяха отврат, доволна останах от Дав и спрея на Лореал.Ходила съм и на спрей тен, но не останах доволна- стана много равномерно, но беше още топло и като се изпотя между гърдите на фитнес, стана малко бяло петно.Сега мисля пак да се понамажа с Дав.

ПП: Преди 5-6 години се бях мазала с Ейвън-  под всякаква критика просто......

# 39
  • Мнения: 77
тази тема ме вълнува така че първо ще ви изчета и после ще питам ако имам такова

# 40
  • Мнения: 89
подсетихте ме да пиша, почнах dove по светлата опаковка, 2-ри ден доволна съм и като чели не мирише така гадно както другите - на мръсотия - кал и прах

# 41
  • Мнения: 1 290
Кой на Дав,момичета?  Thinking

# 42
  • Мнения: 89
ето това ползвам аз

# 43
  • Мнения: 1 290
А тенът оранжавее ли ти? Петна получават ли се? За лице става ли?  Thinking

# 44
  • Мнения: 89
за сега се получава много добре - аз съм на принципа бавно но славно Simple Smile има и блестящи частички, ако това не те притеснява

Общи условия

Активация на акаунт