отзив за спрей тен и въпрос за автобронзанти

  • 85 115
  • 549
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 892

 от този бронзант съм най-доволна

# 46
  • Мнения: 1 290
за сега се получава много добре - аз съм на принципа бавно но славно Simple Smile има и блестящи частички, ако това не те притеснява
Не ме притеснява,даже ми харесва,но за лице става ли?  Thinking

# 47
  • Мнения: 5 892
да,става

# 48
  • Мнения: 77
аз точно този на дав съм ползвала и хич не съм доволна.на моята кожа даста жълтее.не ми е цапал дрехите.я кажете за спрея на лореал и за диор.събудихте любопитството ми тъй като все нямам време да ходя на солариум

# 49
  • Мнения: 5 892
аз се напръсках с този, който е за лице и лицето и тялото и стана добре( преди 2 години)

# 50
  • Мнения: 434
аз се напръсках с този, който е за лице и лицето и тялото и стана добре( преди 2 години)

И аз много харесвам спрея на Лореал. Peace
А освен него и този гел много ми допада
Единствено с тях си докарвам по-естествен тен,без да жълтея и да оранжавенея. Simple Smile

# 51
  • Мнения: 582
Ползвам тези на Гарниер и съм много доволна. Не боядисва, не се налага да се чака въобще да съхне, мирише страхотно, не става на петна-а бе, много ме кефи.

http://www.superdrug.com/invt/355887

Преди съм ползвала на Ейвън и хич не ми харесваха  ooooh!

# 52
  • Мнения: 89
аз се напръсках с този, който е за лице и лицето и тялото и стана добре( преди 2 години)

И аз много харесвам спрея на Лореал. Peace
А освен него и този гел много ми допада
Единствено с тях си докарвам по-естествен тен,без да жълтея и да оранжавенея. Simple Smile



И аз съм го ползвала става, но само за лицето

# 53
  • Мнения: 77
аз се напръсках с този, който е за лице и лицето и тялото и стана добре( преди 2 години)

И аз много харесвам спрея на Лореал. Peace
А освен него и този гел много ми допада
Единствено с тях си докарвам по-естествен тен,без да жълтея и да оранжавенея. Simple Smile

а защо само за лицето???

И аз съм го ползвала става, но само за лицето

# 54
  • Мнения: 89
защото за разлика от dove е много силен и по тялото не мога да го размажа правилно и става на черти за лице обаче е  супер

# 55
  • Мнения: 77
да хубавото разнасяне е много важно Peace

# 56
  • Мнения: 240
Това на Dove и другите подобни не са точно автобронзанти, затова и седят по-естествено, но честно казано при по-светла кожа, когато започва да пада, става много зле. Ползвала съм и спрейчетата на Лореал за лице и тяло- ефектът беше много добър, но е трудно да стане равномерно, освен това е до първото изкъпване Confused Последната ми надежда остана тен-кабината, дори и да е вредна, бих се подложила, ако знам, че няма да стана оранжева! Tired

# 57
  • Мнения: 1 290
Побутвам темата,досега разбирам,че Кларинс е качествен,ама 150 мл -70 лв,множко ми е  Confused

# 58
  • Мнения: 77
да много е за кларинс.аз още не съм си избрала.имах вкъщи дав и си викам айде поне да не стои така.и горе-долу е добре но не е това което искам.искам за по-тъмен тен-нещо шоколадово.или няма такъв спрей или бронзант? newsm78

# 59
  • Мнения: 77

 от този бронзант съм най-доволна
искам да те питам нещо за този дав.гледам опаковката която си пуснала -моята е подобна но има разлики.ако е удобно би ли написала какво пише отзад за да видя дали има разлика.моето се води хидратантно мляко с ефект на лек загар за по-тъмна кожа.обаче като се намажа с него не е толкова тъмно.аз търся нещо което да е наистина тъмно тъй като имам някакъв тен от солариум но ми трябва нещо по-тъмно като цвят да се мажа. newsm78дали има такъв бронзант newsm78

Общи условия

Активация на акаунт