отзив за спрей тен и въпрос за автобронзанти

  • 85 167
  • 549
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 89
този моя е за по светла кожа, и с лъскави частици, от него няма да стане големия тен а лек загар,

# 61
  • Мнения: 77
този моя е за по светла кожа, и с лъскави частици, от него няма да стане големия тен а лек загар,
а дали знаеш някакъв бронзант от който кожата наистина тъмнее.не само лек загар.

# 62
  • тук-там
  • Мнения: 4 274
С това дали ще справя в къщи - предполагам, че по салоните са подобни машинките, ако някой е ходил да каже. За 120 лв ще си се мацам всяка седмица. И спрейовете не са скъпи - по 20 лв са в ибей. Пък ако се комбинираме с приятелка, така и така ще се пръскаме една друга съвсем е на далавера. И си го правиш в къщи.Само с цапането на къщата не знам как ще се справя....

# 63
  • София
  • Мнения: 5 658
За тяло ползвам на Лореал автобронзиращ лосион, в шише с помпичка, добра консистенция, мека, но не твърде течна, лесно се нанася, не остават черти, получава се хубав по-тъмничък тен, не жълтее определено. За лице ползвам пак на Лореал гела в последното показаната туба с оранжевата капачка, също съм много доволна  Peace

# 64
  • Мнения: 77
За тяло ползвам на Лореал автобронзиращ лосион, в шише с помпичка, добра консистенция, мека, но не твърде течна, лесно се нанася, не остават черти, получава се хубав по-тъмничък тен, не жълтее определено. За лице ползвам пак на Лореал гела в последното показаната туба с оранжевата капачка, също съм много доволна  Peace
значи тена на този бронзант е по-тъмен така ли?може ли да пуснеш снимка за да го видя

# 65
  • София
  • Мнения: 5 658
http://www.parfumi-market.net/loreal-sublime-bronze-selftanning- … 5308e21bf6f71f2dc
ето това представлява  Peace

Пише да се нанася всеки ден до постигане на желания резултат, но сериозен резултат има още след първото нанасяне, не е от лосионите с натрупващ се ефект. Сигурно акоо се ползва 2-3 дни подред, ефектът ще е доста тъмен шоколадов тен. При мен цветът още от първо нанасяне беше съвсем удовлетворяващ, още повече, че съм с много светла кожа и неблагоприятните жълти и оранжеви ефекти биха изпъкнали доста.

Последна редакция: сб, 06 мар 2010, 12:41 от Атти

# 66
  • Мнения: 77
изглежда много добре и даже не е скъп.ще си го взема да пробвам.нали тена става по-тъмен отколокото с този на дав?на дав е по-скоро загар а не тен.

# 67
  • София
  • Мнения: 5 658
Не съм ползвала Дав и не мога да сравня, но бях си вземала на Дева лосион с наслагващ се ефект, изобщо ефект нямаше дори след 4-5-дневна употреба. Отделно ароматът на Дева ми беше много силен и неприятен. Смятам да продължа да си вземам от тези двата на Лореал, като цена и като качество ме устройват напълно  Peace

# 68
  • Мнения: 77
Не съм ползвала Дав и не мога да сравня, но бях си вземала на Дева лосион с наслагващ се ефект, изобщо ефект нямаше дори след 4-5-дневна употреба. Отделно ароматът на Дева ми беше много силен и неприятен. Смятам да продължа да си вземам от тези двата на Лореал, като цена и като качество ме устройват напълно  Peace
и аз още в понеделник ще си го поръчам ако не го намеря по магазините тези дни.

# 69
  • София
  • Мнения: 5 658
Не пише къде живееш... в София го намирам в аптека Ремедиум на Графа, дори с 1-2 лв по-евтин от цената в сайта  Peace

# 70
  • Мнения: 77
Не пише къде живееш... в София го намирам в аптека Ремедиум на Графа, дори с 1-2 лв по-евтин от цената в сайта  Peace

живея в софия.и в моя квартал има такава аптека така че първо ще го потърся там.

# 71
  • Мнения: 5 892

 от този бронзант съм най-доволна
искам да те питам нещо за този дав.гледам опаковката която си пуснала -моята е подобна но има разлики.ако е удобно би ли написала какво пише отзад за да видя дали има разлика.моето се води хидратантно мляко с ефект на лек загар за по-тъмна кожа.обаче като се намажа с него не е толкова тъмно.аз търся нещо което да е наистина тъмно тъй като имам някакъв тен от солариум но ми трябва нещо по-тъмно като цвят да се мажа. newsm78дали има такъв бронзант newsm78

# 72
  • Мнения: 5 892
имам и  по-тъмния и по- светлия

# 73
  • Мнения: 63
http://www.parfumi-market.net/loreal-sublime-bronze-selftanning- … 5308e21bf6f71f2dc
ето това представлява  Peace

Пише да се нанася всеки ден до постигане на желания резултат, но сериозен резултат има още след първото нанасяне, не е от лосионите с натрупващ се ефект. Сигурно акоо се ползва 2-3 дни подред, ефектът ще е доста тъмен шоколадов тен. При мен цветът още от първо нанасяне беше съвсем удовлетворяващ, още повече, че съм с много светла кожа и неблагоприятните жълти и оранжеви ефекти биха изпъкнали доста.
Атти Hug да те попитам за този автобронзант - цапа ли дрехите, равномерно ли пада след няколко къпания или остават петна, че много съм си изпатила с мазила за тен Mr. Green Има ли различни, според кожата, за по-тъмна, светла и т.н или е само един вид  Thinking сега като увеличих снимката видях, че пише, че е за лице и тяло. Удобно ли е да те помоля да ми покажеш снимка на този, който ползваш за лице и пак ли е толкова добър, колкото този   bouquet
благодаря

# 74
  • Мнения: 5 892
http://www.parfumi-market.net/loreal-sublime-bronze-selftanning- … 5308e21bf6f71f2dc
ето това представлява  Peace

Пише да се нанася всеки ден до постигане на желания резултат, но сериозен резултат има още след първото нанасяне, не е от лосионите с натрупващ се ефект. Сигурно акоо се ползва 2-3 дни подред, ефектът ще е доста тъмен шоколадов тен. При мен цветът още от първо нанасяне беше съвсем удовлетворяващ, още повече, че съм с много светла кожа и неблагоприятните жълти и оранжеви ефекти биха изпъкнали доста.
Атти Hug да те попитам за този автобронзант - цапа ли дрехите, равномерно ли пада след няколко къпания или остават петна, че много съм си изпатила с мазила за тен Mr. Green Има ли различни, според кожата, за по-тъмна, светла и т.н или е само един вид  Thinking сега като увеличих снимката видях, че пише, че е за лице и тяло. Удобно ли е да те помоля да ми покажеш снимка на този, който ползваш за лице и пак ли е толкова добър, колкото този   bouquet
благодаря
утре ще си купя да го изпробвам и в понеделник ще пиша отзови

Общи условия

Активация на акаунт