Имахте ли гости веднага след изписването от болницата?

  • 8 413
  • 174
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 636
На изписването бяха най близките ни, после и дойдоха вкъщи.Иначе по късно започнаха да идват приятели и роднини.

# 106
  • Мнения: 312
Дойдоха най близките ни!И ако не искаш никои да идва просто им кажи,предполагам че ще уважат мнението ти.

# 107
  • Мнения: 1 546
Дойдоха родителите и свекърите. Имах нужда от тях, исках да си поговоря, да разкажа, да споделя. Simple Smile Освен това майка ми и свекърва ми много ми помогнаха, сготвиха, въртяха се около нас с бебето, вечерта си тръгнаха и така. Simple Smile

# 108
  • Мнения: 616
Дойдоха веднага след изписването най близките ни Wink
Peace

и при нас така  Peace

# 109
  • GYM
  • Мнения: 814
На изписването присъстваше само съпругът ми, а вкъщи ме чакаше майка ми, която остана да ми помага. Иначе и свекървата довтаса, но си тръгна бързичко Wink

# 110
  • Мнения: 4 784
Само най - близките. Другите да не си правят илюзиите, че могат да идват, когато си поискат. Само след покана от моя страна.

# 111
  • Мнения: 274
След изписването дойдоха най-близките Peace

# 112
  • Мнения: 222
В болницата дойдоха роднини и близки, които с малки изключения дойдоха и вкъщи. Бяхме някъде към 12 човека. Поседяха около час и си тръгнаха, кой от къде е. Майка ми и свекърва ми останаха малко повечко да разтребят, но и те после ни оставиха да се радваме на новия член на семейството.

# 113
  • Мнения: 297
Да,най-близките ни,родители и приятели

# 114
  • Мнения: 137
Да,първият месец имахме постоянно гости ooooh!,сега не искам никой да идва ,поне първите седмици.
И ние бяхме така в къщи беше като ХАН ooooh!

# 115
  • Мнения: 682
Бяха само най-близките и то за час-два. Определено не бях в състояние да посрещам гости.

# 116
  • София
  • Мнения: 67
Спестих си това удоволствие като заявих на родата,че на изписването искам само таткото и после тихо и кротко да се приберем у дома, много се радвам,че постъпих така.Спестих си много нерви. Роднините /най-близки/ дойдоха след 2 седмици,когато вече нещата станаха по-спокойни.

# 117
  • Мнения: 168
Дойдоха веднага след изписването най близките ни Wink
Peace Peace Peaceи при нас така

# 118
  • Мнения: 2 336
Само най-близките за няколко часа! Peace

# 119
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 358
Никой не може да ми дойде без да съм го поканила. Ако все пак реши да дойде, точно в този ден ще стигне само до вратата. Може да звучи негостоприемно, но .....

При мен дойдоха само най-близките - майка, баща, и то не на гости да вдигат шум, а тихичко и спокойно да ми помогнат.

Общи условия

Активация на акаунт