Scrapbooking & Cardmaking- 7

  • 27 301
  • 442
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 917
Нана честит ти нов дизайн  Hug
Нещо от мен тук

# 436
  • Варна
  • Мнения: 5 529
Един линк с малко идеи за картички.
http://www.stampavie.com/stampavie_creations/2009_08_Stampavie_Creations.pdf

# 437
# 438
  • Мнения: 1 065
Раче, това последното ме връща във времето като правехте миниатюрните куклени къщички  Grinning. Много сладки бяха.
bilba, и аз от ибей основно съм купувала, но и като ходим насам- натам като ми попадне нещо също купувам. Много време вече събирам хартии и джунджурии всякакви за скрапбук.
Аз пък няколко дни подред четох темата за муните и там си харесах един аватар, заради който се засилих да правя картичка  Laughing. Ето я http://chiges.blogspot.com/

# 439
  • Мнения: 7 091
Момичета, ще правя тортичка! Simple Smile
Мъжът ми е на гладуване и ще гладува и на своя РД и реших да му направя от хартия Simple Smile)), като във всяко парченце да напишем нещо за него или децата да му нарисуват нещо Simple Smile.
Благодаря ви за суперските идеи Simple Smile

# 440
  • Мнения: 44
Tandoori , страхотна идея  Grinning Да се похвалиш после!

chiges, много свежа картичка. Кого ще зарадваш с нея  Grinning ? Сега видях и сапуна - какво да кажа - прииска ми се и аз да получа едно парче - много добре изглежда /и с опаковка, и без/ !

Последна редакция: пт, 14 авг 2009, 16:42 от new super_mama

# 441
  • Мнения: 1 860
От мен една нова картичка в блога. Вчера изучавах цяла вечер техники и днес прилагам. Simple Smile Малкият ме побърква цяла вечер, уморен, сърдит, само реве, не ме оставя даже снимките да си кача на компа.  Tired Да почват градина след една седмица, че такъв нервак е станал пак...

Заспа диването сега на спокойствие мога да ви покажа този блог, който за момента ми е all time favorite! Сигурно веднага ще забележите и влиянието върху новата ми картичка. Simple Smile

Последна редакция: пт, 14 авг 2009, 21:37 от nana_cool

# 442
  • Варна
  • Мнения: 5 529
ралико, няма проблеми. Като се освободиш ми пиши. Повечето ейлетси така си седят.
nana_cool, chiges много хубави картички. Писах и в блоговете ви.
Тъй като тази тема стана 30 страници заповядайте в новата.
Добавих блоговете на всички, на които срещнах линк. Ако има още някой с блог, а съм го пропуснала, да пише да го добавя.

НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт