123 DE:Папараци, воайори и сладкари, чакаме преразкази от завърнали се отпускари

  • 15 174
  • 290
  •   1
Отговори
# 60
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Честит рожден ден на Милена!   bouquet  bouquet  bouquet

# 61
  • Мнения: 1 692
Честит Рожден Ден на Миленка. Здраве и безгрижни детски игри.  newsm59
Тоничка снимките от разходките с СМГ бяха в подписа ми до вчера. Ако ми разреши ще кача още няколко снимки и ще ги пусна отново. Ние всички сме в нас. Татито ни нещо го е ухапало и е с подут крак и болнични.  Sad

Последна редакция: чт, 16 апр 2009, 12:01 от viki_hrisa

# 62
  • Мнения: 11 327
Леле, как лети времето! Сякаш оня ден Татяна беше още бременна, а Милена вече е на цели 3 г.
Да ти е жива и здрава! Много радост и усмивки!  bouquet

# 63
  • Мнения: 2 907
Наздраве Татяна! Честит рожден ден на Милена - да бъде здрава и щастлива!   bouquet

Днес мисля да остана в леглото. Хич не съм на кеф.

# 64
  • Мнения: 1 473
За да работиш в Германия ти трябва разрешително за работа. Пазара на труда в Германия е затворен за чужденци поне до 2011 година включително за новите ЕС страни като България, с изключение на някой браншове където българи може да  работят при определени условия. Например има спогодби между България и Германия за сезона заетост и други. По тези спогодби най добре е да се обърнеш към БГ  министерството по заетостта, те знаят условията за да кандидатстваш за работа по такива спогодби.
За да откриеш фирма трябва да се обърнеш към адвокат, който ще ти обясни най подробно как седят нещата в Германия б това отношение.

# 65
  • Мнения: 1 692
Simple Smile

Последна редакция: чт, 16 апр 2009, 19:14 от viki_hrisa

# 66
  • Мнения: 1 049
ЧЕСТИТО и от мен на Миленка, да стане голямо, умно и борбено овенче!!!  Wink   smile3510

Viki_hrisa, супер снимки и много сладки дечица! Като ги гледах се замислих, кога ли и моето ще порастне толкова и ще стане човек... засега е на вьлна да прави само наобратно и напук...  Joy 

 Hug

# 67
  • Мнения: 1 190
Аз пък съм на вълна .. нова прическа. В събота съм на фризьор и сега си търся нещо свежо Grinning

# 68
  • Немция
  • Мнения: 6 924
Честит рожден ден на Татянината Милена!!!



Да расте здраво и жизнерадостно дете!

Вики, двете момиченца изглежда добре са си паснали- кой знае, може и големи приятелки да станат. На български ли си приказваха помежду си?

Мистик, не унивай. Това явно не е било "твоето" работно място. Hug Всяко зло за добро, не го забравяй това и си го повтаряй !!! Наслади се сега на свободното ти време, докато е налице такова!

Тоничка, успех с избирането на нова прическа- както и с избор на фризьор!  smile3553

# 69
  • Мнения: 1 190
Аз фризьорка съм си избрала отдавна и не я сменям за нищо на света!

# 70
  • Мнения: 1 096
Бибитка, не съм ВикиХриса, ама ще ти отговоря аз.  Wink През повечето време си говореха на български, но няколко пъти ги чухме да обръщат и на немски. А иначе наистина си паснаха, дори се криха в стаята на Марина и си споделяха тайни.  Joy

# 71
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Toni4ka, не знам кога идваш насам, но ако е скоро съвсем малко време ти остава да се гледаш с хубава прическа  Sunglasses Mr. Green Аз пък още малко и най-после ще се видя с хубава прическа  Flutter

# 72
  • Мнения: 1 190
Toni4ka, не знам кога идваш насам, но ако е скоро съвсем малко време ти остава да се гледаш с хубава прическа  Sunglasses Mr. Green Аз пък още малко и най-после ще се видя с хубава прическа  Flutter

Ами да, това ще е проблем Rolling Eyes мислила съм го, ама това е положението ..

# 73
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Даже и не можещ да си го представиш  hahaha аз вече философски гледам на нещата и се успокоявам с: Коса расте  Mr. Green

# 74
  • София
  • Мнения: 3 099
Дами, простете за нахълтването, но моля за вашите мнения и коментари тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=389321.msg10915246#msg10915246

Общи условия

Активация на акаунт