може ли да се сбърка?

  • 6 573
  • 142
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 111
Лекарят ми беше категоричен,че чакам момиче и това ми беше достатъчно да си купя розова количка и всичко в розово преди да се роди дъщеря ми.
В началото няма да ти трябва количка,така че можеш да изчакаш да се роди детето и тогава да я купиш.

# 16
  • Мнения: 2 447
То 100% сигурност докато не родиш, няма. Аз бих си купила неутрален цвят количка. Макар че съм виждала момченца в червена примерно, но момиченца в синя - не. Какво ли значение има всъщност? Каквото ти харесва - това купи. Леко раждане!
Аа,моята племенничка беше в синя количка,при това купена след раждането й. Grinning
Мисля си че какъвто й цвят да избереш, освен розово става и за двата пола. Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 1 735
Количката я купихме след раждането  и пак е неутрален цвят- червена.Ако е належащо да я купите преди това,не вярвам двама лекари да са сбъркали,така че смело.Винаги може и да я смените след това,ако си пазите касовата бележка и е купена примерно седмица преди раждането.

# 18
  • София
  • Мнения: 5 079
Рядко се случва, спокойно. Wink

# 19
  • Мнения: 127
На дъщеря ми количката е синя,нищо че я купувахме след раждането и .Ако не е розова и аз си мисля,че няма проблеми.

# 20
  • Мнения: 616
Очаквахме момче, момче излезна  Laughing количката  си я купих  предварително в червен цвят просто такава ми хареса и е неутрална  Peace  та и моя съвет е вземи си неутрална. Ако пък държиш на синя, избери си я, приготви си парите... като родиш ще я вземете. Даже докато си в родилното таткото може да свърши тази работа Peace

в нашия блок има момиченце в синя количка, виждала съм и момче в розова.... Simple Smile

# 21
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Не мисля,че може да се сбърка.Пък и синята количка става и за момиче.

# 22
  • София
  • Мнения: 23 097
Аз ходих само веднъж на ФМ. Докторът каза 100% момиче и аз напълно му се доверих  Peace Слава богу, каквото и да беше, мразя розовия цвят, така че гаф нямаше как да стане, дори и да не беше познал  Wink

# 23
  • Мнения: 108
Купих си количката още в началото на осмия месец - розова. Въпреки, че не бях ходила на 3Д бях сигурна, че ще е момиче.

# 24
  • Мнения: 1 740
Едва ли са сбъркали двама лекари. Купувай каквото ти е на сърце. Освен това има много момичета със сини колички.
това е и моят отговор

# 25
  • Мнения: 1 372
Ами аз бих заложила на оранжева, просто защото този цвят ми харесва. Купувай, в крайна сметка никъде в инструкциите за ползване не пише че не може момиче в синя количка.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 365
В седми месец доста подробно се вижда, особено ако е момче- няма как да сбъркаш  Peace  Аз на моят лекар толкова не му вярвах че е 100% сигурен за пола, че ми показа една снимка на момченце... е да ти кажа голяма е разликата  Laughing

# 27
  • Мнения: 174
Аз бях сигурна в моя лекар и не сгреших,но какво като купиш синя,много момиченца се возят в синя количка,даже съм си харесала лятна в син цвят,кофти е момче в розова.

# 28
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Аз лично изчаках да се роди детето.
Аз вярвам едва когато видя Naughty

# 29
  • Мнения: 2 172
Е,ти пък 5-ти и 7-ми месец и то различни лекари на 3д  Crazy  На мен само един док ми беше казал на 3д и то в 3-тия месец,че ще е момче..... и аз вече си бях сигурна,защото той каза,че точно за моето бебе пък е 200 % сигурен,че е момче. И естествено си му купихме количка още следващия месец в син цвят.После се бях притеснила дане би пък да е сбъркал и даже тема бях пуснала със снимка на атрибутите му и момичетата казаха,че май си е момче.След това на женската консултация в 7-ми месец чак  на 2д ми потвърдиха пола,после още веднъж ми казаха,че е момче и сега съм си сигурна.Но така или иначе съм си купила всичко в синьо и не мисля,че има грешка.Така,че не се притеснявай,а смело си купи синя количка,аз не бих се поколебала  Wink

Общи условия

Активация на акаунт