може ли да се сбърка?

  • 6 580
  • 142
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 636
Ние лично купихме количкта след като се роди малката. Моят съвет е да изчакате раждането, за да усетиш магията и тагова да си избереш, след като вече си подържала бебо в ръце.

Аз пък съм точно на обратното мнение... Как щяхме да закараме бебето до вкъщи, ако нямахме столче за кола? После само до купуване на количка ще ти е...

Е, чак пък толкова ... кърмила съм много пъти, возейки се, и без столче сме се возили.

# 136
  • Мнения: 521
И аз си мисля, че това с цветовете е малко пресилено, никой не е казал, че розовото е само за момиченца а синьото само за момченца.
Аз знам, че ще имам момченце, но количката я купихме преди още да знаем пола и е в синьо и зелено. Така че, ако нещо ти харесвакупи си го, какво значение има цвета  Hug

Ние лично купихме количкта след като се роди малката. Моят съвет е да изчакате раждането, за да усетиш магията и тагова да си избереш, след като вече си подържала бебо в ръце.

Аз пък съм точно на обратното мнение... Как щяхме да закараме бебето до вкъщи, ако нямахме столче за кола? После само до купуване на количка ще ти е...

Е, чак пък толкова ... кърмила съм много пъти, возейки се, и без столче сме се возили.

Е не е много безопасно все пак. Пък и само в Бг май вече не е задължителна, тук в Чехия е задължителна. Аз ще раждам на другия край на Прага и не бих рискувала да закарам бебчо вкъщи без столче.

# 137
  • вкъщи
  • Мнения: 704
зависи кого са те гледали и до колко разбира доктора

# 138
  • Мнения: 2 495
Сега в днешно време, пола се познава на 99% от случаите. Laughing На мен, още в началото на 4 месец, лекарката която следеше бременността ми каза че е момче.Но за количка, според мен си я купи след раждането, щото нищо не се знае(да не дава Господ), започни пазаруването с някоя дрешка, чорапки, играчки и т.н....по-крупните покупки ги остави за след това! Hug

# 139
  • Мнения: 282
Докато не се роди бебчето няма 100% сигурност за пола.Преди година моя позната роди момченце,при условие че докрая на 7 месец от бременността и казваха,че ще има момиченце(наблюдаваше се  на 3D видеозон).

# 140
  • Мнения: 1 817
На моето бебе сбъркаха пола в 5 -ти месец. Казаха 100% момиче, даже  документ ми издадоха. Лекарят беше УЖ абсолютно сигурен.
След месес и половина на друг ехограф, ни казаха МОМЧЕ със сигурност. Направо бяхме  Shocked
Оказа се момче наистина. Няма сигурност 100% Wink поне докато не се увериш сама. Laughing

# 141
  • Мнения: 275
Малко вероятно е да са объркали и двамата. Освен това в повечето магазини ще се съгласят да ти сменят количката после, ако са ви объркали и чак толкова не му се връзва цвета на бебчето...

# 142
  • Мнения: 998
Моето бебе до 7 месец беше момиче ,въпреки ,че имах някакво вътрешно убеждение,че не е вярно
и постоянно го повтарях пред таткото ,който пък ми отвръщаше ,че лекарят разбирал повече   от
мен.Но в 7-ми месец ехографът ясно показа мъж и потвърди ,че съм права.И добре ,че нищо не бях
купувала ,макар ,че повечето дрешки ги взимахме в по-неутрални цветове и ще си ги ползвам живот
и здраве отново.
Количката я купихме малко след като родих ,имаше само синя от въпросният модел ,така ,че ако имам
розова бебка може и да се вози в синя количка.
Разбира се ,ако количката все още е читава дотогава Peace

Общи условия

Активация на акаунт