може ли да се сбърка?

  • 6 591
  • 142
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 784
При толкова еднакви лекарски мнения по въпроса, аз не бих се съмнявала, но и да ти кажа честно, не бих купила розова или синя количка. Предпочитам по - неутрален цвят. Ако успеете да я запазите, по - лесно може да се продаде или пък да се използва повторно за дете от друг пол... примерно...

# 91
  • Мнения: 3 453
  Аз лично ненавиждам розово...още повече за количка.Нямаше такова синьо каквото искам, иначе не би ме притеснявало да возя и момиче в нея, макар да знаех  че е момче. Peace Въпрос на вкус е цвета, нищо повече.

# 92
  • Мнения: 387
само да кажа, че е много вярно, че цвета на количката няма никакво значение...нашата количка е цикламено-оранжева и въпреки това, който и да ни види ни пита какво е детето...без значение, е цвета се набива толкова много на очи...

# 93
  • Мнения: 822
Разбира се, че може да се сбърка.
Аз отидох да раждам сина си Самуил.

В крайна сметка родих дъщеря си Дария.  Grinning

# 94
  • Мнения: 1 014
достатъ4но сигурна ?ако бебето е било в добра позиция и док е жидял положите органи . аз ходих в края на 7  и накрая , уж моми4енце ама , то бебето не било обърнато добре  та си запазвал 1% съмнение... и се оказа мом4е ...( в тоя 1%))..
И при мен ака се получи.

# 95
  • Мнения: 53
Аз лично считам, че съвременните УЗ са доста ясни, но нещата зависят и от доктора, разбира се. Мисля, че възможността да са сгрешили е по-малка от 5 %. Аз съм от майките, които предпочитат да си купят и подредят всичко предварително. Бях си накупила всичко в 8 месец (вкл. и количката, неутрален цвят) и добре, че го сторих, защото моя Крали Марко се роди 3 седмици по-рано (3, 950 кг.)  Joy Ако си си харесала нещо определено - купувай си го, пък ако е госпожица - ще си се вози в синя количка  Peace

# 96
  • Мнения: 2 376
на 3Д-то друго може да не се види, но полът се вижда 100%. Ти сама може да видиш Simple Smile Не ти ли показаха?

# 97
  • София
  • Мнения: 4 397
Разбира се, че може да се сбърка.
Аз отидох да раждам сина си Самуил.

В крайна сметка родих дъщеря си Дария.  Grinning

И една приятелка така, ден преди да роди и потвърдиха момче, на следващия ден и беше секциото и роди момиче  Peace
Бих взела неутрален цвят, дъщеря ми в момента е със светло синя количка, и  не е останала от баткото, а си купихме за нея нова, така ми хареса така взех  Peace

# 98
  • Мнения: 2 334
Винаги може да се сбърка.Според мен си вземи колечка неутрален цвят  Peace

# 99
  • Мнения: 406
Добър лекар няма как да сбърка на 3D - толкова ясно се виждат органите. Дано да си била при такъв!

# 100
  • Мнения: 164
Свеки от съвсем в самото начало ми каза, че ще имам момиче , тъй като първите 3 месеца много ми беше лошо, казаха го и гинеколозите .Но и при моя приятелка е било така пък роди момче.
Купих си розова количка.
На моята майка до последно са и казвали ,че съм момче , но баща ми е ходил някъде да му правят хороскоп и са казали че 99 % е момиче , а 1% момче и ако е момче не било от него.Много тъпо според мен.
Та ето ме едно момче в момичешки облик и дори сега вече родила.

# 101
  • Мнения: 3 092
Не мисля че може да се сбърка , но аз не съм определяла цвета на количката по пола , така че това не ме тормози  Simple Smile

# 102
  • София
  • Мнения: 1 262
Избери количка в цвят, който ти харесва  Peace В днешно време не е задължително синьо да е за момче, розово за момиче, каквото ти е кеф, такова  Wink

# 103
  • Мнения: 406
Свеки от съвсем в самото начало ми каза, че ще имам момиче , тъй като първите 3 месеца много ми беше лошо, казаха го и гинеколозите .Но и при моя приятелка е било така пък роди момче.
Купих си розова количка.
На моята майка до последно са и казвали ,че съм момче , но баща ми е ходил някъде да му правят хороскоп и са казали че 99 % е момиче , а 1% момче и ако е момче не било от него.Много тъпо според мен.
Та ето ме едно момче в момичешки облик и дори сега вече родила.
В днешно време няма нужда от врачка, за да се установи пола - 3D и добър специалист са достатъчни.

# 104
  • Мнения: 2 149
И аз взех количката след като родих Wink

Общи условия

Активация на акаунт