може ли да се сбърка?

  • 6 589
  • 142
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 70
Ние лично купихме количкта след като се роди малката. Моят съвет е да изчакате раждането, за да усетиш магията и тагова да си избереш, след като вече си подържала бебо в ръце.

# 121
  • Мнения: 70
На мен ми бяха казали момче, ама аз си изчаках и каквото бях купила беше в зелено, резидаво, жълто, червено, дори бях ушила едно гобленче с розово зайче за бебето и един приятел ми каза "Ама защо е розово, нали трябва да е синьо. Аз му казах: така съм решила". В крайна сметка си имах Великденско зайче "изненада" - родих момиче. Майка ми беше накупувала разни работи в синьо, ама ние пак си ги ползвахме.

# 122
  • София
  • Мнения: 2 508
Ние лично купихме количкта след като се роди малката. Моят съвет е да изчакате раждането, за да усетиш магията и тагова да си избереш, след като вече си подържала бебо в ръце.

Аз пък съм точно на обратното мнение... Как щяхме да закараме бебето до вкъщи, ако нямахме столче за кола? После само до купуване на количка ще ти е...

# 123
  • Мнения: 1 237
Ние знаехме,че ще е момиче,но количката ни беше в жълто и синьо.

# 124
  • Мнения: 805
Аз купих всичко в неутрален цвят, за всеки случай.
А на това да купя всичко след раждането не съм навита...допълнително усложняване на живота. А така като си имах всичко ми беше много спокойно.

# 125
  • Мнения: 494
То докато се роди никога не може да си сигурна, но аз си напазарувах всичко за момче и познаха, че е момче  Grinning

# 126
  • Мнения: 6
на мен ми казаха още в 4месец че е момче и познаха,така че може да вярваш на докторите,успех ти пожелавам

# 127
  • Мнения: 1 973
Не можеш да си на 100% сигурна, докато не родиш  Wink

# 128
  • Мнения: 406
От чисто суеверие май не се купуват неща предварително. Което си е доста непрактично.

# 129
  • Мнения: 925
Аз всичко си бях купила за малкия, даже с татко му се шегувахме, че ако се окаже момиче /въпреки твърденията на три лекарки/ ще е върл фен на "Левски" Joy

# 130
  • Мнения: 406
Аз всичко си бях купила за малкия, даже с татко му се шегувахме, че ако се окаже момиче /въпреки твърденията на три лекарки/ ще е върл фен на "Левски" Joy

Ха-ха-ха.

# 131
  • Мнения: 270
Знаехме,че ще е момиче и въпреки това количката е синя.Много тъпо това,като е момче-синьо,а момиче-розово. Crossing Arms.Аз пък си имам синьо момиче. Laughing

# 132
  • Мнения: 406
Знаехме,че ще е момиче и въпреки това количката е синя.Много тъпо това,като е момче-синьо,а момиче-розово. Crossing Arms.Аз пък си имам синьо момиче. Laughing
Има такъв момент  Simple Smile

# 133
  • Мнения: 189
                          Трима лекари казаха моми4е, а нашата първа коли4ка беше синя,тази за легнало положение.Сега имаме още две
                          в розово и оранжаво,също купена преди раждането и в розово и сиво.По добре е да се купи преди раждането
                          според мен,надали после ще  остане много време покрай бебето.
                           

# 134
  • София
  • Мнения: 2 508
Аз всичко си бях купила за малкия, даже с татко му се шегувахме, че ако се окаже момиче /въпреки твърденията на три лекарки/ ще е върл фен на "Левски" Joy

Другия вариант е по-смешен: представяте ли си горкото момченце, ако го объркат, всичко му е розово! Cry Laughing

Общи условия

Активация на акаунт