Боя за коса blond 6

  • 46 056
  • 384
  •   1
Отговори
# 75
# 76
  • Мнения: 155
GodaiVa , направих снимки, за да ме видиш как стана с Лореал Екселенс е03, ама юесбито ми на телефона не работи, и нали съм на работа, а блутута е в къщи, и след работа няма да се прибирам, ще пътувам, значи чак във вторнк ще мога да кача снимки Tired

# 77
  • Мнения: 2 110
Моля ,препоръчай те ми добър фризьор за София, който може да ме направи руса от раз ?! Praynig Praynig Praynig

# 78
# 79
  • Мнения: 3


Цитат
С какъв оксидант смесваш боята, за корените?

Не знам, боята е на Лореал Рецитал Преференс. Много пъти съм търсила да видя процента на оксиданта, но нищо. Ако ти знаеш какъв процент е оксиданта на тези бои ще е добре. Интересно ми е обаче, дали ще мога да бъда 9.1 без изсветляване на корените. Все си мисля, че с Кюн май ще успея  Praynig

Потърсих, но не успях да намеря какъв процент е оксидантът, на опаковката трябва да пише задължително, проверявала ли си ?
Като цяло е възможно да бъдеш 9.1 само с боя, без обецзветяване преди това, защото натуралният ти цвят е тъмно русо. Въпросът е дали пигмена ти няма да прояви някакви медни оттенъци.
Със супер изсветляващата серия на Кюн може да се получи и то дори със не много силен оксидант като добавка   bouquet

# 80
  • Мнения: 3

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=382978.0

Направена е на кичури в хармония - 9.2 и 10.2 нещо такова е като цвят.  Peace

# 81
  • Мнения: 3
Рошавка,защо боите със синьо прахче винаги правят косата патешка?Нали уж исзветляват?
Виж характеристиката на тази боя - http://www.palette.bg/nashite-produkti/deluxe/deluxe/njuansi-palette/ .Ще стане ли патешко?newsm78   

Ще оскубя на рошавка ушите,пак зачезна  smihesorry


А какво общо има изсветляването с хубавия цвят?! Rolling Eyes  Най-силно изсветляване се постига с блондор, ама колко са тези, на които цветът им не е жълт веднага след това? Светла коса, но винаги малко или много жълтееща, точно затова се прави и последващо боядисване или матиране. Тези сини прахчета са блондор - изсветляват, но не матират, не неутрализират жълтия оттенък. Преди време в темата беше коментирано смесването на боя с блондор и беше писано, че няма да се получи добре точно защото боята вкарва цвят в косъма, а блондора го премахва. Та за тази боя, която питаш, повече от убедена съм, че ще е жълто. Но с боядисване с подходяща боя след това, ще стане добре. Друг въпрос е, че изтощава много. roshavka със сигурност ще го обясни по-добре  Peace 

Съгласна съм с това което си казала. Като цяло дали първо ще се обецветиш и след това ще се боядисаш, или ще го направиш 2 в 1 със боите със праховете, няма много голяма разлика.
Можеш да си представиш комбинацията от блондор, супер изсветляваща боя и силен оксидант на едно боядисване за какво става въпрос.
Според мен няма никакъв смисъл от тези бои с праховете, защото така или иначе в последствие често се налага корекция с друга боя...

# 82
  • Мнения: 3
Рошавка,защо боите със синьо прахче винаги правят косата патешка?Нали уж исзветляват?
Виж характеристиката на тази боя - http://www.palette.bg/nashite-produkti/deluxe/deluxe/njuansi-palette/ .Ще стане ли патешко?newsm78   

Ще оскубя на рошавка ушите,пак зачезна  smihesorry


 gydi  О не ме скубете моля, ще избягам Simple Smile

# 83
  • Мнения: 3 421
Стига де блондитаааааааа,тъкмо се прибрах и изчетох написаното,а вече си взех боята делукс.Вече чуденката ми е дали да използвам прахчетата.... Tired

# 84
  • Мнения: 4
GodaiVa ,Рошавка е права.Аз съм си правила корените само с палете с, прахче вътре и корените ми станаха по-светли от дължините, и се наложи второ мазане,този път само с боя.Едно от момичетата беше питало в предните теми дали ще се получи цвета ,който иска като си сложи в боята блондор и други и бяха отговорили отрицателно.Ефекта от боя с прахче (супра или блондор) в нея е все едно си си сложила само блондор.Не гледай по кутийките ,че пише супер светло пепеляво или бежаво рус.Няма и помен от пепел или златист отенък.Става или жълто или бяло в зависимост от косата.Ако искаш обезцветяване и след това боя по-добре си вземи някои по-качествени блондор и боя.Палете е агресивна боя и в комбинация със супра в нея става мазало.На всеки косата е различна.Едни казват ,че всеки път си мажат косите с Палете силно изсветляващите (тези с прахчето) и косите им са живи.Аз от собствен опит и то нееднократен знам,че ми изгаря косата.После са ми необходими месеци да я възстановя и то със скъпа козметика.Предпочитам да си дам парите за една по-качествена боя или да ида на фризьор отколкото после пак да ги дам но за скъпи маски и ампули и да ходя като опърлена.Ако си пробвала някое от палетета с прахче вътре и вече знаеш резултата,не очаквай нещо по- различно.Но косата си е твоя все пак и ако много си се навила пробвай-поне ще знаеш дали става. Peace

# 85
  • Мнения: 46
Рошавка,защо боите със синьо прахче винаги правят косата патешка?Нали уж исзветляват?
Виж характеристиката на тази боя - http://www.palette.bg/nashite-produkti/deluxe/deluxe/njuansi-palette/ .Ще стане ли патешко?newsm78   

Ще оскубя на рошавка ушите,пак зачезна  smihesorry


 gydi  О не ме скубете моля, ще избягам Simple Smile
  Joy Joy JoyО,недей да бягаш.Ти си безценна със съветите си,но подозирам,че скоро ще ти писне.Цяла БГ се допитва до теб,а ще има и нови членове скоро,повярвай ми  Simple Smile

# 86
  • Мнения: 3 421
GodaiVa ,Рошавка е права.Аз съм си правила корените само с палете с, прахче вътре и корените ми станаха по-светли от дължините, и се наложи второ мазане,този път само с боя.Едно от момичетата беше питало в предните теми дали ще се получи цвета ,който иска като си сложи в боята блондор и други и бяха отговорили отрицателно.Ефекта от боя с прахче (супра или блондор) в нея е все едно си си сложила само блондор.Не гледай по кутийките ,че пише супер светло пепеляво или бежаво рус.Няма и помен от пепел или златист отенък.Става или жълто или бяло в зависимост от косата.Ако искаш обезцветяване и след това боя по-добре си вземи някои по-качествени блондор и боя.Палете е агресивна боя и в комбинация със супра в нея става мазало.На всеки косата е различна.Едни казват ,че всеки път си мажат косите с Палете силно изсветляващите (тези с прахчето) и косите им са живи.Аз от собствен опит и то нееднократен знам,че ми изгаря косата.После са ми необходими месеци да я възстановя и то със скъпа козметика.Предпочитам да си дам парите за една по-качествена боя или да ида на фризьор отколкото после пак да ги дам но за скъпи маски и ампули и да ходя като опърлена.Ако си пробвала някое от палетета с прахче вътре и вече знаеш резултата,не очаквай нещо по- различно.Но косата си е твоя все пак и ако много си се навила пробвай-поне ще знаеш дали става. Peace
Благодаря ти много,определено ме вразуми   bouquet  Сега ми се върти друго в главата-така и така вече я купих боята,та да взема да я разделя-едната половина ще сложа прахче и ще си намажа  само корените.После като се измия да взема да се намажа с другара половина,но в нея да не слагам прахче... newsm78 Или направо да се боядисам с цялата боя,но да не слагам прахчето....? newsm78

# 87
  • Мнения: 46
GODAIVA,първият вариант ми звучи много добре,можеш да опиташ.......Направо ме изумяваш някой път  Wink

# 88
  • Мнения: 3 421
GODAIVA,първият вариант ми звучи много добре,можеш да опиташ.......Направо ме изумяваш някой път  Wink
Joy Ми аз вече се пощурих с т`ва русото!
"По-добре е да се измиете няколко минути по-късно, отколкото по-рано. Ако времето за обезсветляването не е било достатъчно, рискувате да получите оранжева коса" - ей това никога не го спазвам,страх ме е да не изгори косата!!!

# 89
  • Мнения: 46
Страх лозе пази ! Права си и мен ме е страх.

Общи условия

Активация на акаунт