Белгийски мами боядисват великденски яйца 14-та тема

  • 13 120
  • 289
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 305
Мария, браво на момчето! Абе мъжете уж по-страхливи, а я ги вижте и Филип и Криско как веднага се ориентираха в обстановката. А наште моми голям рев падна  Crazy

Блонди, организирайте се с Калинка, аз съм на линия и с кола.

# 76
  • Мнения: 872
Калинка, сега като се замисля , много сте ми познати от някъде и ти и мъжа ти. Да не сте от Враца или да сте живяли в Студетски град?

# 77
  • В облаците
  • Мнения: 63
Извинете много за обърквацията с нет и ком. Ама аз цяла сутрин влизам и излизам от други подобни сайтове и накрая съм се замаяла  Embarassed bgphoto.net

 Бони Ще излезем, когато кажете. Може още тази седмица. Обаче се очертава чак към четвъртък, петък да съм по-свободна.

Мария не сме живели във Враца, а мъжът ми може да е бръмчал доста из студентски град преди да се запознаем, даже предполагам  Laughing Живели сме винаги във София. Аз учех в УНСС, доста съм отвисявала там, но едва ли би могла да ме разпознаеш от тогава, защото бях едно много кльощаво същество, просто съм много променена от 36кг., които качих, и от които успях да сваля само 15  Cry Иначе във Враца съм била веднъж на сватба (ама и това ми е от клющавия период  Crazy). Ти от Враца ли си?
Не е изключено да сме се виждали някъде. Аз работех на място с огромно стълпотворение на хора и толкова много физиономии са ми минавали пред погледа, че започнах изобщо да не помня лица  Laughing А може и по самолетите да сме се засичали, знам ли?

# 78
  • Мнения: 27 524
Най-накрая се преборих с бг фото и блондинския ми мозък  Joy
Калинке, никакви срещи, никакви бири  Twisted Evil Видях как си изтипосала в нета дебелия ми гъз на път за тоалетната  #Cussing out

# 79
  • В облаците
  • Мнения: 63
 Joy

Как можа да го кажеш това, Блонди?  Shocked Изобщо няма такова нещо. Ти сама си изтичала пред обектива  Hug   bouquet

# 80
  • Мнения: 27 524
Изтичала съм аз, по-скоро съм се издрусала  Joy
Шегувам се, разбира се, на теб ли ще се сърдя за моя гъз  Laughing
 Hug Heart Eyes

# 81
  • Мнения: 90
Жеже честито проходило момче ,а на тебе много кураж да го следваш ,Ще чакаме значи да ни пишеш от Бг и да ни разказваш новостите около вас   bouquet

Мария честит ученик и на тебе ,ами разхожда му се на детето ,разучава сградата ,като е нямало кой да го наглежда ,изтръпнах просто ,ми представи си да беше излязал на улицата  #Crazy,дано поне входната врата е заключена под ключ  Praynig.Тук в нашето франкофонското у-Ще (дето ходи племенникът ми-един от всичките  Grinning) гледам го през оградата се бие буквално с другите деца и ги налага там с оЩе едно бабаитче  ,а учителките си говорят,разтягат локуми , без да направят забележка, даже се спрях да видя дали Ще реагират ,не, не ги забелязаха ,че си размениха няколко ритници  Shocked< .Та внимателно сега наблюдавай за синини ,браво ,че се е справил с първия учебен ден ,идва един такъв етап ,в който децата се нуждаят от такава среда  и ние сме им скучни ,забелязвам го вече и при Лина ,въпреки че гледам да и е запълнен деня с от до  Laughing

Наистина много хубава среЩа се получи ,хубаво ,че дойде накрая Калинка да ни поснима ,аз не съм фотогинична и вече леко започнах да се примерявам с фермерския си люк Laughing

Блонди идвай с нас на фитнес ,не се сърди  Hug,много добре изглеждаш  Peace ,много приятна двойка сте с мъжа ти и той много спокоен човек ми изглежда

Беше ми много приятно да се запонаем ,надявам се другия път мъжът ми да не е зает и да дойде той да тича след детето ,че така не си е работа  Laughing

# 82
  • Мнения: 90
Да ви се оплача изтървам жилетката на Лина в парка и се усеЩам по някое време (10- ина минути),връЩам се по съЩия път да я търся ,е вече беше прибрана от някого ,така ми стана криво ,че такива суичери през лятото трябват и си беше ново почти ,ама така е хората са прибрани ...

# 83
  • BRUXELLES
  • Мнения: 55
Здравейте и от мен,
искам и аз да споделя , Че ми беше приятно да се запозная с вас!

Жеже Поздравления за прохождането,итересно ми е къде ще правите прощапулника тук или в Б-я?
Мария Радвам се , Че първият уЧебен ден е минал безпроблемно. Wink
Блонди Много си си добре Peace
Калинка благодаря за снимките  bouquet

Желая на всиЧки вас успешна и безоблаЧна седмица Sunglasses  bouquet

# 84
  • Мнения: 1 572
Здарвейте мами , нещото от което най-много се притеснявах е факт-детето е болно , вчера явно го простудихме тук с отваряне и затваряне на врати и сега ме е страх да му бият ваксината , това е реимунизацията на 15 мес която се прави.Лекарката ме уверява че няма страшно , защото той е само със запушен нос , без температура и киха , но знам ли , не смея да рискувам.Дали я има тази ваксина в бг?

# 85
  • Мнения: 90
Лина беше хремава като и направиха ремунизация с преванар и биха ваксината за шарките (която е с жив вирус),ниЩо по необичайно не ни се случи от обичайните симптоми след ваксина .По рисково е когато не се бият ваксините според мене ,но лекаря все пак е този който преценя дали да се бият или не  Peace.Някой път колкото и да пазим децата ,от тук хванат вирусче ,от там микробче ,няма начин ,докато не е неЩо сериозно и застрашаваЩо живота им  ...

# 86
  • Мнения: 305
Жеже, вярвай на лекарката. Щом казва че няма страшно, значи няма. Няма да рискува иначе да му я бие и нещо да му стане на детенцето. Изнервила си се прекалено. Успокой се, всичко ще е наред  Peace

# 87
  • Мнения: 872
Jeje, вярвам че детето не е болно...  Hug Спокойно и се довери на лекарката..

Аз да ви покажа концерта:
http://www.facebook.com/photo.php?pid=1600590&id=5150088389

Голям свежар тоя Лени Кравиц, много се заиграва с публиката, вика: 'Стига сте ме снимали де, дайте аз да ви поснимам. ' И извади един фотоапарта да 'ни'  снима . Веднага е публикувал снимките във фейсбук, аз съм ей там отзаааааааааааааад  Sunglasses

Филип днес е бил добър, рисували са с боички върху картонени кутии от яйца, неговата била червена.... Или поне това той ми разказа.
Нямахме отчет от учителката, на края на месеца писмено се подготвят отчетите, на всяко дете отделно : кой какво кога правил и се предават 'творбите'

# 88
  • Мнения: 27 524
Блонди идвай с нас на фитнес ,не се сърди  :hug

Не се сърдя  Hug Аз имам травма в коляното от тренировките и на фитнес мога да правя много малко неща - коремни и нещо за ръце, нщо друго. Взехме си карти за Пасаж Фитнес, два пъти ходихме и цяла година плащахме, понеже отказаха да развалим договора, сега искат и някакви лихви и глоби, та сме на съд с тях, мизерници, като чуя фитнес и лошо ми става заради наглостта и нахалството им.  Twisted Evil  Но и не мога, няма смисъл да блъскам за мускули на ръцете само. Мога да тичам и да ходя на плуване, ама да не мислиш, че го правя. То мързелът е голяма работа  Rolling Eyes

Жеже, и аз мисля да сложите ваксината, няма да е проблем  Peace

# 89
  • Мнения: 305
Аз имам травма в коляното от тренировките и на фитнес мога да правя много малко неща - коремни и нещо за ръце, нщо друго.
Блонди, колело не можеш ли да караш? Казват дава добри резултати. Или степер.

Общи условия

Активация на акаунт