AVON- обсъждане на продукти за 06-ра и 07-та кампания

  • 24 428
  • 482
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 78
Арабският блясък всъщност няма никакъв блясък Simple Smile Най- светлия нюанс е с извинения- лайнян.  smile3502
  Joy и на мен така ми изглежда най-светлият, но си харесах  shimmering bronze- той става ли?

# 46
  • София
  • Мнения: 5 831
Арабският блясък всъщност няма никакъв блясък Simple Smile Най- светлия нюанс е с извинения- лайнян.  smile3502

 hahaha
Точно!
Дали и новите Арабски моливи ще бъдат същите  newsm78

# 47
  • София
  • Мнения: 747
И аз тук  bouquet

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 231
Преди малко си пуснах поръчката! Този месец пак слабичко, ама какво да се прави!
Най-странното беше, че не ми се почви светофара за наличност! Сега си няма идея от всичко, което поръчах, какво ще дойде , какво не. Ще трябва да чакам фактурата.  Confused

# 49
  • Мнения: 1 733
търся си гривната на Avon - LOVE.Помня,че те бяха лот с другите 2 гривни -Peace,Hapiness.Пишете ако някой я продава.

# 50
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Искам да попитам крема за лесно разресване с банан хубав ли е, както и крема за стъпала Невидим силиконов чорап? Предварително благодаря.   bouquet

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 172
Кажете ми нещо хубаво за кремчето за лице Лив Ботаникъл с 15СПФ Grinning
Как е като консистенция, попива ли бързо, такива неща...
  bouquet

Много съм доволна от маската за коса с маслина Planet Spa, за първи път я вземам. А крема за тяло от серията ми е мноого любим продукт Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 735
търся си гривната на Avon - LOVE.Помня,че те бяха лот с другите 2 гривни -Peace,Hapiness.Пишете ако някой я продава.

Тази гривна май я мернах в специалните предложения в сайта на AVon.Провери там. Peace

# 53
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Преди малко си пуснах поръчката! Този месец пак слабичко, ама какво да се прави!
Най-странното беше, че не ми се почви светофара за наличност! Сега си няма идея от всичко, което поръчах, какво ще дойде , какво не. Ще трябва да чакам фактурата.  Confused


Страхотно, много се раздвам за теб, но си объркала темичките.Тази е за обсъждане на продукти, не е за представители!  Naughty

# 54
  • София
  • Мнения: 310
 ...но си харесах  shimmering bronze- той става ли?

Имам точно този цвят и за нищо не става  Grinning Нито има блясък, нито нищо. Ползвано като червило много ми изсушава устните. Лично на мен не ми харесва и не бих си го поръчала отново.  Peace

# 55
  • София
  • Мнения: 3 581
Искам да попитам крема за лесно разресване с банан хубав ли е, както и крема за стъпала Невидим силиконов чорап? Предварително благодаря.   bouquet
кремът с банан според мен е един от неуспешните продукти. На мен лично хич не ми харесва - много омазнява и утежнява косата, става една слепнала и гадна

# 56
  • велико търново
  • Мнения: 588
iv4enceto91 аз си бях поръчала овлажняващият крем за лесно разресване с екстракт от банан и кокосово мляко и не съм доволна от него не ми върши никаква работа.Много по доволна съм от Серума за сухи краища ,макар ,че моите не са сухи.Не съм доволна от Спрея предаващ обем на косата за мен е прост лак за коса.Но маската  за боядисана коса ми хареса.И на края много ми харесва червилото ПРО-ТУ-ГОЛ нядявам се ,че го изписах правилно ми харесва.Имам и други продукти ,но за тях другият път.Весело посрещане на празника.

# 57
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
iv4enceto91 аз си бях поръчала овлажняващият крем за лесно разресване с екстракт от банан и кокосово мляко и не съм доволна от него не ми върши никаква работа.Много по доволна съм от Серума за сухи краища ,макар ,че моите не са сухи.Не съм доволна от Спрея предаващ обем на косата за мен е прост лак за коса.Но маската  за боядисана коса ми хареса.И на края много ми харесва червилото ПРО-ТУ-ГОЛ нядявам се ,че го изписах правилно ми харесва.Имам и други продукти ,но за тях другият път.Весело посрещане на празника.

Аз не го искам за лесно разресване, а просто за да ми мирише на хубаво косата. Две съученички си го взеха, едната си беше измела косата и сложила от него - много добре миришеше. Ще го видя, като пристигне.  Wink Мерси и   bouquet на отзовалите се. Лека вечер и успешна кампания на представителките.  Peace   bouquet

# 58
  • Мнения: 1 733
търся си гривната на Avon - LOVE.Помня,че те бяха лот с другите 2 гривни -Peace,Hapiness.Пишете ако някой я продава.

Тази гривна май я мернах в специалните предложения в сайта на AVon.Провери там. Peace
А каде да ги намеря тези специални предложения?

# 59
  • плевен
  • Мнения: 643
търся си гривната на Avon - LOVE.Помня,че те бяха лот с другите 2 гривни -Peace,Hapiness.Пишете ако някой я продава.

Тази гривна май я мернах в специалните предложения в сайта на AVon.Провери там. Peace
А каде да ги намеря тези специални предложения?


Като отидеш на Направи поръчка и в ляво има едно меню и там има специални предложения Peace

Общи условия

Активация на акаунт