Отговори
# 45
# 46
  • София
  • Мнения: 3 123
Христос Воскресе!


Aз обличам Жоро с боди с къс ръкав,тънка блузка,панталон без чорапогащник ( не съм слагала от 2м. сигурно).За отгоре взимам суичър,ако захладнее.

Ние днес ще се събираме с родата на вилата,после заминаваме при кумувете в Бургас,а във Вторник заминаваме към Русе. Grinning

Весели празници на всички!

# 47
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Христос Воскресе! Много здраве и любов на всички!

Весели празници!

# 48
  • Мнения: 326
ЧЕСТИТО ВЪЗКРЕСЕНИЕ ХРИСТОВО!!!

# 49
  • Мнения: 382
Христос Воскресе!Бъдети живи и здрави!
Да ви почерпя от моите козунаци Wink
Приятно изкарване на празника Hug

# 50
  • София
  • Мнения: 565
ЧЕСТИТО ВЪЗКРЕСЕНИЕ ХРИСТОВО!!!
 Ето една почерпка и от нашата великденска маса


# 51
  • Мнения: 240
ЧЕСТИТО ВЪЗКРЕСЕНИЕ ХРИСТОВО!!! МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И КЪСМЕТ!

# 52
  • Мнения: 83
Честито Възкресение Христово!Желая ви здраве и много обич!Дано всичките ни мартенчета станат добри хора!Наздраве!Днес Велизар  има имен ден,а моят татко има рожден ден!Да са ми живи и здрави и двамата!

Последна редакция: нд, 19 апр 2009, 20:15 от tara31

# 53
  • София...........
  • Мнения: 961
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН на тези които празнуват днес!  bouquet  bouquet  bouquet


Малко снимчици качих от есента до днес Embarassed Wink
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=230810&pid=11696037

# 54
  • Мнения: 63
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!
Пожелавам на всички вас и семействата ви да бъдете здрави, щастливи и много, много обичани!
Ние се прибрахме преди малко от едно разкошно пътешествие до Белица ( при родителите на кумеца ни). Марти се надиша на чист въздух - през цялото време яде и спа. Mr. Green
Утре мисля да правим прощъпулник. Стискайте палци да се справя с питката.
Не съм чела нищо назад, тези дни се надявам да наваксам пропуснатото. 

# 55
  • Мнения: 263
Честито Възкресение Христово!

Вчера от маса на маса, не можах да се добера до РС-то Embarassed

# 56
  • Мнения: 107
Честито Възкресение Христово!
Честит рожден ден ,Цвети  bouquet( на патерички)
  Ние най после се наскитосвахме и се прибрахме...аз се скапах тотално защото ако искате вярвайте преживях най трудните си дни....
моето дете реши че ще прави на пук на всички и всичко..отказа да яде ,отказа да спи..беше пълен кошмар..просто ще си го помня този Великден дълго..когато всички лягаха на обяд аз тръмбовах по улиците само и само  да спи..а се надявахме че като отидем там на въздух ще му е добре...ехх оплаках се..като изключим това общо взето ми дойде добре разнообразието..
  за играчки...-за момента играе със всичко ..може да разглежда книжки над 30 мин.,много обича да пъха играчки в кутии и кашони които сам дала за тази цел..най много може би си му остана да му дам коша с играчки и една по една да ги вади и прибира...топки ,балони те просто са вечни другари в игрите..
лека вечер утре повече че се улях  bouquet

# 57
  • София
  • Мнения: 211
Христос Воскресе и от мен, момичета и бебета!

И на мен нещо не ми остава време да се разписвам по- често  Blush Ама от разходки и трапези де  Laughing

# 58
  • Мнения: 33
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!!!
И ние скоро не сме се разписали  Rolling Eyes,това е заради хубавото  време Wink

# 59
  • Мнения: 1 738

Добро утро момичета!
Пожелавам ви слънчева и приятна седмица (въпреки че прогнозите за времето май не са благосклонни).
На работещите (като мен) - успешна и доходна седмица.

Общи условия

Активация на акаунт