Отговори
# 285
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Здравейте! Ние днес чудесна разходка си направихме на Панчарево. Страхотно временце.
Слънцезащитна козметика аз ползвам на Klorane, ф-р 50 за децата. Преди него купих 2-3 други (Чико, Мустела и не знам какъв още) и никак не бях доволна, защото все едни гъсти като пенатен крем не може да се размаже. А този е по-редичък и съм много доволна.
За карането... аз по-едно време много виках. Нещо се бях изнервила и най-малкото нещо ме изваждаше от кожата. По 2-3 пъти на ден им виках, няколко пъти даже ги плеснах.  Embarassed Ужасно просто. А съм най-големия противник на боя. Та тогава пих Deanxit 2-3 седмици и се успокоих. Сега и без да го пия нищо не ме дразни и не викам.

# 286
  • Мнения: 263
Та тогава пих Deanxit 2-3 седмици и се успокоих.Сега и без да го пия нищо не ме дразни и не викам.
Сега разбрах, как си преживяла онзи кошмарен ден Joy  Hug

# 287
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Ааа не тогава отдавна вече не го пиех.  Laughing Денят сам по себе си не беше нещо  особено, но мъжа ми понеже е паника, такава истерия направи....  ooooh!

# 288
  • Мнения: 263
Аааа не ми говори, моят е същия, счупих тедин термометър в хотелската стая наморето и веднага се преместихме в друга.Бях бременна. Crazy Големи са паники JoyАма вие с Гражданска защита - убихте рибата Joy

Последна редакция: сб, 09 май 2009, 17:14 от Chili

# 289
  • Мнения: 174
На А-дерма има слънцезащитен крем,50-ти фактор,спомням си,че Исихия имаше такъв миналото лято и го похвали,в  тубичка е и струва около 21 лв.Аз ползвам на Чико 30-ти ф-р,с помпичка е и се разнася много добре,не е като Мустелата гъст.
И аз имах един период,в който крещях много често на Натали и се чувствах много виновна,но ми мина и сега мноого рядко кресвам.
Как да се включа в чата?
Деси а. аз й правя за закуска кисело мляко в бисквити или попара от сухари,АМ,и сирене.Готови пюрета не е яла много отдавна,от както я записах на кухня като беше на 11месеца.

# 290

Общи условия

Активация на акаунт