Жено, чуваш ли ме?

  • 6 072
  • 121
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 38 802
Хич даже не го слушам.
Имам си мои методи почти за всичко.
И мразя някой да ми дава акъл.
Даже и да му поискам акъл за нещо, пак го слушам с половин ухо.
Въпроса е той дали ме чува, особено за поправките в къщи.

# 106
  • Мнения: 4 586
Вълчо, твоята жена да не е на 20 и да не знае кое как се прави, ако бях аз щях да ти връча яйцата и да отида да си плета с комшийката на кафенце и да обсъждаме мъжете...  Joy
Първо разговорът за яйцата не се водеше в кухнята.
Второ, тя мълчеше, което за мен е знак, че е съгласна, всичко е ясно и въпроси няма.
Не е на 20, защото скоро ще направим четвърт век съпружески живот.
Това с връткането и отиването в комшийката в Делиормана не е добра идея.

# 107
  • Мнения: 1 849
Въпроса беше риторичен. Wink
Това с връткането и отиването в комшийката в Делиормана не е добра идея.
Какво им се случва на жените в Делиормана, като не слушат мъжете си?

# 108
  • Мнения: 4 586
Нищо не им се случва, защото слушат.
Иначе гледаме изпод вежди, говорим със стиснати зъби и юмруци и те слушат.

# 109
  • Мнения: 0
ВЪЛЧО ТИ ВЪВ ВСИЧКО ЛИ СИ ТОЛКОВА БЪРЗ И КОМПЕТЕНТЕН

# 110
  • Мнения: 822
Мисля, че Вълчан пусна темата по-скоро за шеги и закачки и някоя друга сериозна дума помежду тях... Накарахме го да съжалява... Насадихме го на кокоши яйца (че и боядисани)... Но нека не приемаме всичко чак толкова сериозно, че и да даваме оценки... Надали ще измислим нещо ново. Вълкът вече си е копирал темата. Сигурно най-важното си е принтирал и лепнал на хладилника... Яйцата вече са начупени. Капакът е сменен. Не е ли време за ключ? Или поне мъдростите ни да отплават в небитието...

# 111
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Вълчо, аз лично бих те оставила ти да свариш и да боядисаш яйцата. Я как хубаво им разбираш.  Laughing

Ей точно същото си мислех и аз! Wink
И аз така. Sunglasses

# 112
  • Мнения: 4 586
Направо си ме насадихте на яйца. То не е нужна много съобразителност да вденеш, че в женски форум друг няма да е развоят. Зевс се включи с един постинг, колкото и той да проплаче.
Абе имаше един филм в който жени стояха в гараж заключени, защото мъжът и като и обеснявал, тя го слушала до третата дума за охранителната система и след това се отнесла.
Слушам, как да не слушам.
И без това моят мъж е леко темерут и рядко си отваря устата, а когато това се случва, застивам и слушам в захлас Simple Smile
това много ми хареса, но не минава. Като се правя на темерут с речник "да, добре" жената окупира всичкото време за разговори и толкова.

# 113
  • Мнения: 5 370
Ете па, слушам го, оти он има мАкедонска жилка, и то много яка. Mr. Green
Язе съм болярка, он е шопско маке, горкото дЯте. Mr. Green

# 114
  • Мнения: 431
Мисля си, че мъж като теб не бих слушала. Simple Smile Същинска свекърва. Simple Smile

# 115
  • Мнения: 2 018
Аз не разбрах, колко време мина от повреждането на тоалетната чиния, докато ти реши да я поправиш, а тя взела, че я хвърлила.  Laughing

А дали чувам? Може би, зависи как ми го кажат. Ако е от сорта: Знам, че ще направиш много красиви яйца /както винаги си ги правила Mr. Green/, но нали знаеш, че ако ги сложиш много нагъсто в тенджерата ...
Е, тогава няма как да не чуя.  Laughing

# 116
  • Мнения: 4 586
Мисля си, че мъж като теб не бих слушала. Simple Smile Същинска свекърва. Simple Smile
То затова не си ми жена, Лизбет.
Аз не разбрах, колко време мина от повреждането на тоалетната чиния, докато ти реши да я поправиш, а тя взела, че я хвърлила.  Laughing
25-30. Много ли са? LaughingНо тя е изхвърлила капака преди 20.

# 117
  • Мнения: 2 018
25-30. Много ли са? LaughingНо тя е изхвърлила капака преди 20.

Познава си те.  Wink

# 118
  • Мнения: 431
Мисля си, че мъж като теб не бих слушала. Simple Smile Същинска свекърва. Simple Smile
То затова не си ми жена, Лизбет.


Тя ти Е жена и пак не те слуша. Нещо повече, даже не си прави труда да ти опонира, да каже "не", а си действа. Симпатична ми стана на фона на делиорманския мачизъм. Simple Smile Нещо ти е грешен подходът.

# 119
  • Мнения: 2 978
Аз пък завидях на жена ти.

М'че така де..искам и моя да ми дава съвети, за кухнята..а не да вика, ти се оправяй, това е твоя територия. Ми не искам бе..аз пък искам да ми помага.
Омръзна ми все да съм силна жена...баааси.

За много неща го слушам, е...за много и неща се инатя..Ма защо и аз не знам..ей така..от женски инат.

Общи условия

Активация на акаунт