Хайде мами от Бургас, да помогнем - 20

  • 15 344
  • 339
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 249
ооо,за Славейково-Изгревска среща съм постоянно на линия  Mr. Green .
За друга,според зависи кога ще кажете  Peace
опааа и ние се завърнахме от екскурзията из България и съм на линия задължително Peace

# 256
  • Мнения: 497
Гогунка, прекрасна новина! Hug
И аз това си помислих , като каза че имаш новини , ама викам самичка ще си каже  Wink .
Ще гледам да се включа, ако се организира среща.

# 257
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Хъм, гледам срещичка се опитвате да си спретнете  Sunglasses .... значи се появявам тъкмо навреме  Mr. Green
Не знам как е при вас, но при мен нещо отпускарския сезон тази година не щЕ да ме пусне  Mr. Green
На въпроса за СРЕЩАТА Laughing, направо да насроча една за СРЯДА /9.09./ от 18 - 18:30 ч.  Mr. Green, само да преживея 7ми  ooooh!, дребният тръгва на ДГ, а аз вече съм в треска  Sick
За място:
- Чадъра /предложен вече от гогунчето - Честито мила и лека бременост  Hug/ и още 2 хрумвания  Sunglasses
- "Екото" в Лазур до магазин Сара и бистро Съни /има малък детски кът, за тези с дечурлига, не се знае кой, как и с кого ще дойде  Wink/
- в Славейков, кафето /все му забравям името  ooooh!/ до бистро "Континентал" на Разделителна /пак има нещо като детски кът/, иначе Романса в Парка ми е любим  Heart Eyes, но там с дребния не си представям много да седна  Crazy
Аз поне за известно време се очертава да съм неразделна  Crazy с дребното и затова и си предлагам детския кът  Wink
Все пак вие решавате окончателно  Hug



Asya - колкото мила ти стигне времето и силите за плакат/банер  Hug Идеята ти е добра, щом няма да ти отнеме чак толкова време, остава и аз да се опретна евентуално откъм текст  ooooh! за плаката иде реч  Wink

# 258
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Ммммммм, бебче имало тука  Grinning  Гогунче, честито и лека бременност!  Hug Ще намина догодина да видя вече роденото бебе  Heart Eyes Щерка ми още помни бебето на Мадлен  Hug
Чета ви, че искате да правите акции из училищата. Да споделя малко идеи от нас. Тази година акцията ни е съвместно с общината. Те толкова се въодушевиха, че първоначално се засилиха да е само по училища и детски градини, но ги разубедих и по -добре. Бях на събрание на директорите, където шефа им от общината ги запозна с акцията. Ей, вярвайте, по-отрицателно настроени хора не съм срещала  Twisted Evil От девет дола вода изкараха, само и само да не ги занимава никой с нищо. Три пъти обяснихме идеята каква е, кого обхваща, какво включват учебните пособия и т.н. Не можели това, не можели онова, абееее такава излагация, ужас. След като съм си тръгнала дошъл кмета и ги набрал и сега няма къде да ходят, но аз лично съм много разочарована.
 При нас организацията е такава - в рамките на три дни , май съвпадат с вашите, си разпределяме училищата, пращаме хора от фондацията,които за по няколко часа  ще са в съответните училища, в импровизирани пунктове. На 15 и 16 директорите и класните ръководители ще запознаят децата с акцията и чакаме...активност.
От нас е това, чета ви и много ви се радвам  Hug Heart Eyes Пиите едно и заради мен на 9.09.

Люси, часа на поста ти е просто  #Crazy

# 259
  • Мнения: 2 249
моля срещата ако може да е вторник,4е в сряда ми е  невъзможно Crazy
Гогун4е,тази новина обяснява защо беше някакси много озарена и слън4ева като те видях в Мола-4естито и лека и безпроблемна)

# 260
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Вторник/сряда - за срещата, за мен няма значение  Peace Надявам се и другите момичета да споделят кога им е удобно  Praynig

Фейщице - какво да правя като в тези часове напоследък ми идва музата  Crazy, тя пак добре, че от време на време идва, а съвсем не ме е напуснала  Confused
  bouquet за полезното инфо. Ние планове за среща с общината не сме имали  Thinking .... МЕРЕЛИН беше предложила преди време евентуално разговор с някои от Директорите на училища /по възможност познати  Wink/ - но като че ли все още обмисляме идеята  newsm78 .... Планирали сме го за 1 или 2 дни на същото място, където провеждаме базарите ..... миналата година беше в Морската и определено не се оказа удачна идея  ooooh!

# 261
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Аз мога да разнасям покани ако ще има тази година
За др. седмица се надявамда съм на линия

# 262
  • Мнения: 521
И на мен ми е все тая за кой ден е срещата.Ако е на Романса 100 % ще дойда понеже е до нас.За другите места ще гледам да дойда но не обещавам.Само казвайте къде.

# 263
  • Мнения: 1 294
.......остава и аз да се опретна евентуално откъм текст  ooooh! за плаката иде реч  Wink

Люси, ще ти бъда много благодарна ако се захванеш с това.

Гогуна, лека и слънчева бременност и от мен!

# 264
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Някакъв проблем ако датата вместо сряда /9ти/, я променим на вторник /8ми/  newsm78 .... оказа се, че освен МЕРЕЛИН, то и бубичко тогава била на родителска среща  Crazy .... Другият вариант е за четвърктък /10ти/ ..... Бързо да си признавате  Mr. Green

мадлен, за поканите ще имам впредвид  Peace .... със сигурност трябва се мине през Армстронг центъра  Peace

Ася - само малко дъх да си поема .... и захващам плакатите  Mr. Green

# 265
  • Мнения: 2 577
... аз само се ослушвам, засега нямам ангажименти, така че решавайте  Wink

# 266
  • Мнения: 738
Благодаря за добрите думи момичета!!! Hug Hug HugНапоследък трябваше да полежа, че нероден Петко нещо се разшава и трябваше да се пазя! ooooh!Надявам се всичко да ОК вече и да съм на линиия за срещичката!!! Heart EyesЩе съм без малкия!Гласувах!!! Peace

# 267
  • Мнения: 950
Загубих се и аз из трасето ама  дано съм на линия за  предстоящата треска   Peace
Засега  ще мога да помогна  като почивам  следобяд на 15-ти /а ако се освободя ще дойда и повече/

Гогунче страхотна новина   Hug Heart Eyes   Hug   пожелавам ти лека бременост   Praynig 

писах за вторник на краставицата /поне засега съм свободна /  Rolling Eyes

# 268
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Аз да клюкна, че в редиците ни се задава още едно бебче  Grinning .... хайде сега майчето бързо да си признае  Mr. Green


Утре ми се струва, че ако ме осени музата, може да напускам някои и друг смс .... да подсетя, тези които наскоро не са се вясвали в Темичката, че отпускарския сезон е към края си  Mr. Green

Дано успея тези дни да се чуя и с Бата, имаха молба, ако имаме възможност да им помогнем с учебни материали преди началото на учебната година .... миналата година са го били позакъсали, докато не им занесохме материалите ...
А и Искра, мисля да прослушам да разбера как е минала почивката на дечурлигата  Wink

Ками, преди или след началото на учебната година, ще осъществим дарението на Помощното newsm78 ... някаква по-актуална информация имаш ли  newsm78


Успех на всички "първолаци"  Grinning, тръгващи на ясла, детска градина или училище  Peace

# 269
  • Мнения: 521
Вчера гледах на Карфура,че са пуснали промоции на учебните материали,но сме малко на късо и сега не мога да отделя парички.Ако искате за Бата можем да купим с пари от касата.
То хубаво си мислим за среща и кафето на краставицата е супер,ама ще ни удави до сряда дъжда.
Lusil не клюкариш качествено  Mr. Green ,сега ще чакам коя мадама ще си признае.

Общи условия

Активация на акаунт