Хайде мами от Бургас, да помогнем - 20

  • 15 323
  • 339
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 917
Гласувах
И за вторник и за четвъртък съм на линия само да се разкара гадният дъжд

# 271
  • Мнения: 2 249
от община Приморие ми се обадиха-имаме разрешение,но трябва да отидем да уточним мястото,4е има и други мероприятия на същият ден-утре преди обяд г-н Дубаров ще е там и може да вземем разрешителното Peace

# 272
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
С МЕРЕЛИН говорих преди малко  Peace В понеделник ще мине да вземе разрешителното от Общината, очертава се да не сме на същото място,  тъй като щяло да има по същото време някакво събитие там  Thinking Повече инфо се надявам да имаме в понеделник  Peace

И като гледам за днес нещо нямаме голяма готовност за сбирка  Whistling, затова направо да насрочим
ЧЕТВЪРТЪК /10ти/ - 18 - 18:30 ч. кафето на Краставицата  Sunglasses
Ако времето е прилично навън, ако е по-смотанко - вътре, пък все трябва да ни изтърпят  Mr. Green

Велветке, не стига, че клюкарствам .... а искаш и качествено  Peace

# 273
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Май наистина за четвъртък е по добре Peace за сега съм на линия.
Люси как мина първия учубен ден, че ние сме от др. понеделник и ми е едно.... Confused

# 274
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Да докладвам:

Искра: изкарали са невероятна почивка  Heart Eyes, Благодарение на всички нас  Hug newsm51 Последно ТА беше успяла да им уреди няколко дни в Слънчев бряг, хотел Калипсо  Peace
Другата новост е, че ремонта на сградата е почнат. Би трябвало да привърши към края на Февруари, въпреки че Директорката изрази известни съмнение, като гледала темповете с които се вършела работата  newsm78 Затова децата в момента ползват помещения от детската градина в с.Крумово градище  ooooh! .... Може да си представите ситуацията, една стая за спално помещение и една стая за дневна  ooooh!
Относно учебните материали  Sunglasses Тази година от 37 деца в Дома, 28 ще ходят на училище  Simple Smile По този повод имат нужда от:
* тетрадки, м.формат, 60/80 листа
* химикали
* фулмастери
* цветни моливи
* блокове/скицници за рисуване



- Бата: Относно учебните материали, за които по-рано ви бях споменала. Имат най-спешна нужда от следните, предоставени по-възможност преди 15 Септември:
* тетрадки, голям формат, както на квадратчета, така и на редове
* скицници/блокове за рисуване
* черни моливи
* линии
* тетрадки за техническо чертане, поне 10 бр. Миналата година се опитах да им намеря, но нещо неуспешно  newsm78
* шивашки кривки, поне 10 бр.
* шивашки ножици, поне 10 бр.
* няколко листа кадастрон /може бял, може и цветен/




Мадлен, не ми се приказва  Confused ... аз преди Павел да тръгне бях  Sick ... Да не те плаша, но първия ден се очертава да е по-лесния в сравнения със следващите  Rolling Eyes .... Нашата група е сформирана още от началото на миналата седмица и не, че се бяхме особено разбързали да го пуснем .... но ни посъветваха докато са по-малко децата /към момента са 14, иначе трябва да са 32  ooooh!/, че би могъл по-лесно да се адаптира  Thinking ... Вчера дори имахме родителска среща  Crazy, но за всичко това като се видим, надявам се в Четвъртък  Peace

# 275
  • Мнения: 723
Искам да попитам -последно кафето на Краставицата ли остава като място за среща,
искам да мина и да оставя парички,
а също от колко часа
и всъщност , това е кафенето ,което има и външни маси в градинката пред Краставицата -нали Rolling Eyes

# 276
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
maimp, точно така, последно остава Кафето на Краставицата /това с масичките навън в градинката/ .... а не ВИП или нещо от сорта, едно тузарско до него  Mr. Green
Ако времето слуша сме вън, ако не - вътре  Whistling

# 277
  • Мнения: 2 577
Дано наистина се оправи времето, че дечицата да може да си поиграят, а ние на спокойствие да се видим  Hug

Утре ще звънна на ПУ  Peace

# 278
  • Мнения: 738
Аз съм на линия за утре-дано не ми мине котка път!!! Hug

# 279
  • Мнения: 1 995
Момичета, здравейте. Виждам, че вече сте си организирали срещата за утре и тъй като непрекъснато се обръщаме към вас за помощ  искаме да  ви поканим на гости в Защитеното жилище /близко сме до кафето на Краставицата/ Ще ни бъде приятно ако преди организираната среща минете да се запознаете с младежите и екипа на Защитеното жилище.

# 280
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
D_e_s_i_t_o - ако имам възможност, с удоволствие ще намина  Hug .... Но тъй като ще съм с дребо, има още много  newsm78, така или иначе живея сравнително наблизко и често съм във вашия район .... не пречи да се отбия и някой друг ден  Wink .... Предполагам, че би било добре преди това да ти прозвъня  newsm78 .... Ако имате нужда от нещо, свиркай  Whistling .... а ние ще се постараем да помогнем възможно най-бързо и все пак според възможностите  Blush



А ето и малко инфо, което пряко ще касае превоза на някои от вас за срещата утре  Sunglasses, особено тези които са с возила или ползват градски транспорт във въпросната отсечка .... Но накратко, че отново се разводних  Embarassed

  В Бургас ще завърши IV етап от 59 -та Международна колоездачна обиколка на България. На 10 септември /четвъртък/ в 17.00 часа колоната от 300 състезатели ще финишира пред сградата на Община Бургас.

Маршрутът, по който ще преминат колоездачите ще бъде бул. "Стефан Стамболов" - бул. "Сан Стефано" - бул. "Христо Ботев" - бул. "Булаир" - Община Бургас.

За да не се възпрепятства преминаването на състезателите от 16.30 до 18.00 часа в четвъртък /10 септември/ ще бъдат затворени за движение следните пътни участъци - бул. "Стефан Стамболов" /до кръстовището с бул. "Сан Стефано"/, бул. "Сан Стефано" /в участъка от бул. "Стефан Стамболов" до ул. "Христо Ботев"/, ул. "Христо Ботев" /в участъка от бул. "Сан Стефано" до бул. "Иван Вазов"/, бул. "Иван Вазов" /от ул. "Цар Петър" до железопътната гара/.

В тези пътни участъци ще бъдат пропускани само автобусите от градския транспорт като при навлизане на колоната от колоездачи в Бургас ще бъде преустановено и  тяхното движение.


Накратко имайте го впредвид  Peace

# 281
  • Мнения: 1 995
Да, може и друг ден да наминете-няма проблем. Наистина е по-добре предварително да знаем. Мисля, че е хубаво да ни дойдете на гости и да се запознаете както с екипа, така и с младежите, на които реално помагате. Благодаря ви, че винаги се отзовавате. Сега проблема ни е организирането на празника на 16.09, защото както обикновено нямаме пари за почерпката Cry Cry Cry
Аз днес съм първа смяна и ако намеря кой да гледа сина ми довечера ще дойда на срещата Peace .

# 282
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Много се радвам, че се видяхме момичета  Hug ..... Бебоците, а и дечурлигата как са пораснали  Heart Eyes


Така .... изглежда на моя милост този път се пада честа да спретне един отчет, ...... ще се опитам да съм по-кратка  Whistling дано се получи  Mr. Green
Ето в общи линии какво се разбрахме с присъстващите  Wink и очакваме включване от отсъстващите:
- Акцията "Треска за училище" - по всяка вероятност ще я направим за няколко часа в петък /18ти/ .... защото като избирахме датите съвсем позабравихме, че след това следват 4 почивни дни  ooooh! .... т.е. голяма вероятност е повечето хора да се изнесат от града още петък следобед .... и тогава стоенето събота може да бъде малко безпредметно   newsm78 МЕРЕЛИН , както вече писах в понеделник, ще вземе разрешителното  Peace и тогава вече окончателно ще разберем точното място  Peace Ася, понеделник следобед ще се постарая най-сетне да ти пиша Blush, че този път съвсем се улях  Embarassed
 - Бата и молбата им да помогнем с учебни материали преди Треската. Ще се постараем дарението да го осъществим най-късно в сряда  Peace Сумата я определихме на около 100тина лева, която да се вземе от касата  Peace .... тъй като сряда е близка, обръщам се към всички с молба за помощ относно инфо, къде има складове за шивашки материали /търсим шивашки ножици и кривки/ или евентуално да посетим някой и друг магазин, за да се ориентираме откъм цени ..... а също така и къде може да се намери тетрадка за техническо писане/чертане ... само да обясня, че не става въпрос за милиметрова хартия  Peace .... Освен това дарение, след Акцията също така ще им помогнем и с част от набраните материали  Peace
- дарението от мебели към ПУ, Краси пое ангажимента да мине да вземе размери, брой и прецени цветовата гама  Peace, след което ще действаме в издирването на точните мебели  Peace


D_e_s_i_t_o - относно почерпката за РД на Защитеното жилище, имаме вече някоя и друга идея как да помогнем /една мама дори предложи да осигури тортата  Grinning/, но за да можем да ги осъществим, моля те да ни предоставиш инфо колко приблизително хора се очакват да присъстват /живущи + персонал + гости/ .....

# 283
  • Мнения: 2 577
Люси   bouquet както винаги си се справила чудесно и с резюмето по днешната среща

Аз само да добавя финансовата част - 260лв   Peace
Постъпленията днес:
- miamp - 100лв.  Heart Eyes
- alabaxx - 50лв.  Heart Eyes
- soleada - 50лв.  Heart Eyes
- bubi4ko - 50лв. /възстановен данък от дарения+личен принос/  Heart Eyes
- останали пари от сметката - 10лв.

# 284
  • Мнения: 723

Lusil не клюкариш качествено  Mr. Green ,сега ще чакам коя мадама ще си признае.
туй ще да е за мен покана Embarassed-признавам

Общи условия

Активация на акаунт