Д-р Павел Станимиров, лицево-челюстен хирург

  • 103 057
  • 217
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 847
Задължително консултация с ЛЧХ и също консултация с очен лекар.Имате ли проблеми със зрението?Освен това вече се правят скенери на челюст ,най- добре на горна и на долна челюст по отделно.Скенера става за около 30 секунди и дава триизмерна информация.Виждат се изключително финни детайли .Възможно е и да се касае за възпален нерв(невлалгия).Лекува се трудно с блокади ,но да гадаем няма смисъл.Най -добре изследванията ще покажат и най- вече образната диагностика.Хубаво е да имате предварително направен скенер,когато отидете на консултацията с ЛЧХ.

# 106
  • Мнения: 1 344
Най-голямата лицево-челюстната клиника е в Александровска болница. Звъниш и се записваш. Който е в кабинета, нека да те прегледа. Всеки ще те насочи. Те по оплаквания знаят, какво е това. Успех.

# 107
  • Мнения: 38
Много ви благодаря, момичета! Но не мога предварително да се снимам, защото не знам точно какво. Мисля, че най-добре лекарят да си ми каже, че и без това през последните 10г.много скенери и рентгени съм правила и не знаех колко са вредни. Ако е ЯМР няма проблем, но май разбрах за стави и кости скенерът си бил по-добър. Но така или иначе не съм сигурна какво да снимам. Благодаря Ви отново!

# 108
  • Мнения: 2 847
3D ( CBCT ) Maxilla (това е 3D на горна челюст )   и   3D ( CBCT ) Mandibula   ( на долна челюст) 
Правят се във денталните ренгенови лаборатории ,точно както се прави панорамна снимка.Много по- прецизна информация дава на лекаря който ще Ви прегледа.За мен няма смисъл да ходите един път за преглед и един път да види образната графия. При един дентален преглед 80./° от диагнозата е рентген и 20 е анамнеза(т.е. история на заболяването) Вие си знаете разбира се ,не налагам мнение .

# 109
  • Мнения: 38
Знам, че е така сtefani, но тоя вариант съм го правила и сега предпочитам два пъти да платя преглед, отколкото два пъти скенер, най-вече заради облъчването. Така си направих на своя глава рентген пролетта и нищо не показа. А бях сигурна, че ще отрази нещо, но уви. Много полети имам, много скенери и рентгени съм имала и вече не искам излишно облъчване. Иначе благодаря за точното описание на снимката, много ценна информация. Кой знае, може и да ми потрябва, даже скрийншот ще си направя за всеки случай ☺️ Хубав ден!

# 110
  • Мнения: 1 344
Знам, че е така сtefani, но тоя вариант съм го правила и сега предпочитам два пъти да платя преглед, отколкото два пъти скенер, най-вече заради облъчването. Така си направих на своя глава рентген пролетта и нищо не показа. А бях сигурна, че ще отрази нещо, но уви. Много полети имам, много скенери и рентгени съм имала и вече не искам излишно облъчване. Иначе благодаря за точното описание на снимката, много ценна информация. Кой знае, може и да ми потрябва, даже скрийншот ще си направя за всеки случай ☺️ Хубав ден!
На скулата може да бъде невралгия..На нервната основа има свътовъртеж. Зависи, за кое място на слулата пишеш, може да е слюнчестата жлеза, троен нерв....какво ли не е. Но при преглед ще разбереш.

# 111
  • Мнения: 2
Здравейте,
д-р Павел Станимиров е един ИЗКЛЮЧИТЕЛЕН ЧОВЕК, ПРОФЕСИОНАЛИСТ, МАКСИМАЛИСТ, МНОГО СТАРАТЕЛЕН, ВСЕОТДАЕН, ПЕРФЕКЦИОНИСТ, СТРАХОТНО ОТГОВОРЕН И КЪМ СВОИТЕ ПАЦИЕНТИ И КЪМ ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ ХОРА, ВИНАГИ ДОВЕЖДА ЗАПОЧНАТОТО ОТ НЕГО ДО ПРИЕМЛИВ КРАЙ, ТОЙ Е ДАР ОТ БОГА ЗА ВСИЧКИ НАС В БЪЛГАРИЯ - УВЕРЯВАМ ВИ !!! ТАКЪВ ЧОВЕК СЛЕДВА ДА СЕ ЦЕНИ МНОГО И ВСЕКИ БОЖИ ДЕН ДА СЕ МОЛИМ ЗА НЕГОВО ЗДРАВЕ, Т.К. СЪМ УБЕДЕНА, ЧЕ Е СПАСИЛ СТОТИЦИ ЖИВОТА !!! НЕКА БОГ  ЗАКРИЛЯ НЕГО И БЛИЗКИТЕ МУ И МУ ДАВА СИЛИ ДА СЕ БОРИ, ТАКА ВСЕОТДАЙНО ПРОТИВ БОЛЕСТИТЕ НА ХОРАТА !!!
Като майка, аз бях изплашена до смърт, че ще загубя дъщеря си, когато разбрах, за предполагаемата диагноза, че ситуацията е доста сериозна и ни предстои нещо страховито. Този човек обаче спаси моята дъщеря. Спасявайки я, разбира се, той  спаси и цялото наше семейство, нашият живот, та какво е животът без децата ни - нищо...., празнота....безсмислие...Тя бе с диагноза "амелобластома". След 3 г. мъки, стъпка, по стъпка, Бог ни насочи и попаднахме на д-р Станимиров. Той бе единствен категоричен в диагнозата, още преди да излезе биопсията - единствен. Всички други предполагаха, че е киста. Д-р Станимиров инициативно предложи да поеме случая с дъщеря ми,  организира провеждането на тежката операция и я извърши напълно успешно в екип с доц. Роман Романски - друг изключителен ЧОВЕК, ИЗКЛЮЧИТЕЛЕН ПРОФЕСИОНАЛИСТ - ортопед и пластичен хирург, практикуващ в УМБАЛ "Александровска" - клиника за пластична и възстановителна хирургия. И двамата хирурзи са със страхотни умове, ръце и сърцата им са изпълнени с човечност и любов към работата им и към хората !!!  ДОВЕРЕТЕ СЕ НА Д-Р СТАНИМИРОВ !!! КОЙТО ИСКА ДА ВЯРВА, НО КАЗВАМ ВИ БОГ Е В НЕГО, Д-Р СТАНИМИРОВ ТВОРИ СЪС СЪРЦЕТО СИ, ДУШАТА СИ, РЪЦЕТЕ СИ И УМА СИ!!! ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ - МНОГО ГО ОБИЧАМЕ ЗА ТОВА, КОЕ Е !!! УНИКАЛЕН !!!
Търся автора на тази публикация,спешно.Как да го намеря?

# 112
  • у нас
  • Мнения: 5 716
Tolq, потребителят е деактивиран. Свържете се с Мама или Татко, обяснете им случая, ако могат да видят имейла на потребителя или друг начин да се свържете с него.

# 113
  • Мнения: 1 344
Tolq Savva 650414, Станимиров се намира в Александровска болница и преглежда в кабинета. Лицево-челюстната хирургия се намира на 4 етаж. Началник отделение е професор Угринов. Отидете на преглед при него с 60 лв и консултирайте се. Не ви е нужен деактивиран абонат.

# 114
  • Мнения: 2
Tolq Savva 650414, Станимиров се намира в Александровска болница и преглежда в кабинета. Лицево-челюстната хирургия се намира на 4 етаж. Началник отделение е професор Угринов. Отидете на преглед при него с 60 лв и консултирайте се. Не ви е нужен деактивиран абонат.
Преди 2 дена поставиха същата диагноза и на моята дъщеря.Та исках да разбера от минала вече по този път жена как е детето и в този момент,през какво са преминали,върна ли се "това нещо" отново и т.н. имам много въпроси за това искам да я открия.

# 115
  • Мнения: 1 344
Амелобластома е доброкачествено нещо, но администратор може да ви пусне нейния мейл или някакви координати, дори и адрес по IP на компа...Обърнете се. Но Станимиров това оперира с професор Угринов...

# 116
  • Мнения: 5
Здравейте,мили хора!За първи път си позволявам да пиша,но тази тема ме интересува много.Имам нужда от ЛЧХ,и ми препоръчаха доц.Станимиров.Тел.му номер е същият и работи в Александровска болница.Сега на 19.05.2020г.ще съм на преглед при него.След отзивите които прочетох,отивам спокойна и уверена ,че ще ми помогне.Ще ви пиша след това за да разкажа и за моят случай!

# 117
  • Сливен
  • Мнения: 71
Здравейте,мили хора!За първи път си позволявам да пиша,но тази тема ме интересува много.Имам нужда от ЛЧХ,и ми препоръчаха доц.Станимиров.Тел.му номер е същият и работи в Александровска болница.Сега на 19.05.2020г.ще съм на преглед при него.След отзивите които прочетох,отивам спокойна и уверена ,че ще ми помогне.Ще ви пиша след това за да разкажа и за моят случай!
Здравейте!Бихте ли писали вашите впечатления от лекаря.Аз днес се опитвам да си запиша час при него,но не ми вдига.Очевидно трудно ще се свържа с него.

# 118
  • Мнения: 5
Здравейте, звънете към 8ч.   сутрин,на мен ми вдигна веднага, успех!

# 119
  • Сливен
  • Мнения: 71
Здравейте, звънете към 8ч.   сутрин,на мен ми вдигна веднага, успех!
Благодаря!  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт