1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - 59

  • 21 466
  • 454
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 079
Освен от този , а и по останалите постове , си правя изводите , че е крайно време да се обяви официално една  Гедже -епидемия   !  Joy
И да се дадат съответните пояснения :  много опасен ,силно заразен Гедже -вирус с турски произход . Все още не е измислено лечение или ваксина ....
.........

Христос воскресе!  easter
Аша, остави ме без думи след това си изказване за вируса!  
И установих, че си много права! 
Как ли ще се излекуваме след края на сериала?  newsm78        

# 16
  • Мнения: 10
 easterхристос възкресе на всички
 ooooh! ooooh!нямаше ме 1 месец и сте изписали 30 теми ooooh! ooooh! Sick
благодаря на момичетата които превеждат филмчето ни отивам да гледам Laughing Laughing smile3525 newsm51 smile3525

# 17
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
 newsm51 smile3501 smile3501

# 18
  • Мнения: 10 809
Естествено с 2опция-ИДЕАЛЕН.Може ли да се гласува МНОГО пъти?
Аша страшен вирус,бе мила!Казвате няма лечение,аз пък мисля че има ,момичета!Я се замислете за ЕДИН ЧУДЕСЕН ФИНАЛ, такъв какъвто ние искаме.Мисля ,че тогава вече ще спим спокойно и с кеф ще гледаме отново и отново всички серии,било то от 1  2  или 3сезон.Какво ще кажете?

# 19
  • Мнения: 1
Гласувах с "да" в анкетата, макар, че ми е ясно колко безнадеждна е тази кауза, да се опиташ да промениш нещо в характера на толкова завършен мъж. Но все пак болестта "ревност" протича с големи усложнения и ако Онур поне малко не се промени, Шехи ще има да бере още много ядове. За това, в името на тяхната любов и в името на един щастлив финал на филма, бих се опитала  да променя ревността му, т.е. да му обясня, че би могъл повече да вярва на Шехерезада, защото тя го обича безумно много.
И, момичета, по-кротко през празниците, човек не може една ракия да изпие на спокойствие, като погледне и вече сте търтили напред. И после running    atwork

 easter

# 20
  • Мнения: 10 809
Видях снимките -Шех прекрасна с тази прическа ббот поредната сватба, ами Онур много спортен ми се вижда,да ни би наистина тя да се жени за бащата на Ашън,ли беше? newsm78

# 21
# 22
  • на морето
  • Мнения: 103
Светле , наистина ще е така , мила , ама като не знаем още  какви ги бъркат в "лабораторията "!  

Аз обаче , на този светъл ден , се върнах да попреговоря първите серии.... сетих се и за една идея от преди мнооого , мнооого  теми / ще потърся точно коя и къде и ще постна подробности / за евентуална дарителска акция  за кръводаряване и донорство .....  По онова време тези страсти още бяха много актуални ....
И тук ще сложа няколко линка , които намерих. Ако искате ,прочетете ; ако не - здраве !
 Аз обаче , да не казвам голяма дума , при последващо ходене в София и евентуално повече време ще отида да се пробвам........ Ако ме искат.....

http://www.save-darina.org/component/option,com_sobi2/sobi2Task, … 2Id,21/Itemid,32/
http://www.save-darina.org/component/option,com_joomlaboard/Item … d,28897/catid,34/
http://www.save-darina.org/component/option,com_joomlaboard/Item … d,32647/catid,35/ - тук обърнете внимание на последния пост на страницата - споменават форума бг-мама

# 23
  • Югозападна Българя
  • Мнения: 24
Христос възкресе.Честит празник на всички.Много здраве,касмет и txtlovesна жсички в форома и техните семейства.Дано филма ни завърши с хепиенд newsm18javascript:void(0); newsm18. easter

# 24
  • Мнения: 10
  easter Честито Возкресение Христово! Бъдете здрави и добри!
  

      За анкетата-знаете че Онур не ми е по вкуса,така че...Не мога да имам нищо общо с него,даже не бих го допуснала до себе си,камо ли да става дума да променям нещо,нека си бий главата.Съжелявам Онурки!Всеки има право на мнение. Peace

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 078
Видях снимките -Шех прекрасна с тази прическа ббот поредната сватба, ами Онур много спортен ми се вижда,да ни би наистина тя да се жени за бащата на Ашън,ли беше? newsm78


   Тези  снимки  са  правени по  време  на  почивка!

   Той  е  с  дънки,  а  тя  направо  по  анцунг!!! newsm53

# 26
  • Мнения: 7 914
Schmetterling
 здраве да е Hug Heart Eyes

# 27
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Момичета,  имам следния въпрос, какъв и е проблема на тази Еда с Шехерезада? Откъде се появи и защо толкова много мрази Шех? Уж всички серий гледах по ТВ, но пропусках първите 15-20 мин. сутрин. Ще съм благодарна, ако ми обясните.   bouquet А сега започвам с 67 серийка, благодарности  на преводачите.

# 28
  • Мнения: 21
 easter Честито Возкресение Христово! Бъдете здрави и добри!
  

      За анкетата-знаете че Онур не ми е по вкуса,така че...Не мога да имам нищо общо с него,даже не бих го допуснала до себе си,камо ли да става дума да променям нещо,нека си бий главата.Съжелявам Онурки!Всеки има право на мнение. Peace
Гроздето когато е Високо е Кисело!!!

# 29
  • Мнения: 21
Освен от този , а и по останалите постове , си правя изводите , че е крайно време да се обяви официално една  Гедже -епидемия   !  Joy
И да се дадат съответните пояснения :  много опасен ,силно заразен Гедже -вирус с турски произход . Все още не е измислено лечение или ваксина ....
.........
И аз за вирусоната епидемия Hug Hugрр и от мен Исес Воскресе!!

Христос воскресе!  easter
Аша, остави ме без думи след това си изказване за вируса!  
И установих, че си много права! 
Как ли ще се излекуваме след края на сериала?  newsm78        

Общи условия

Активация на акаунт