Мъжа на приятелката ми я заблуждава жестоко

  • 5 521
  • 78
  •   1
Отговори
Здравейте,

нуждая се от съвет. Приятелката ми и мъжа и са женени от повече от 20 години, приятелски семейства сме.
В последно време тя се уплаши, че остарява, леко започна да се депресира, все беше в лошо настроение, навлезе в критическата.
Започна все да повтаря, колко била неатрактивна, как никой не я харесва, освен може би мъжа и и т.н. , леко се позанемари, а по принцип е много поддържана жена.
Преди две седмици тя ми спомена, че някакви строители (до тях точно се строи една кооперация) постоянно и подсвиркват и и говорят неприлични думи (например разклати ги добре), много си секси, и ела да ти кажеме нещо  Whistling
Тя ми сподели, че това даже много и харесва, защото вижда че още върви сред мъжете. Тя никога няма да изневери на мъжа си, но тия строители и вдигали егото, особенно един младок, който най-много я занасял.
Въпреки, че за мен незнам но това би било убида. Оттогава обаче тя стана като преди, от депресия няма и следа, много живна, вкъщи започна пак изрядно да си върши задълженията.
Аз споделих с мъжа ми, той се подсмихна и каза, че мъжа и черпел строителите с бира да я занасят, че да и се вдига самочувствието,
защото вкъщи нямало и помен от лошото и настроение както отпреди седмици.
Мъжа и бил гледал номера от някакъв филм и правел същото.  Shocked
Не можах да повярвам, мислех че сънувам.
Да и кажа ли, много се чудя, не искам да правят приятелката ми на смешка, това лично аз го приемам като подигравка.
Страх ме е само, да не навредя на семейството и.
Това звучи толкова невероятно, че даже докато го пиша, си мисля  ooooh!

# 1
  • София
  • Мнения: 3 064
Хич не и казвай! Мъжът и е пич Peace Важното е всички да са щастливи!

# 2
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 694
Няма смисъл да й казваш, защото това ще я вкара в по-голяма депресия, отколкото е била.
В края на краищата, ефектът уж е положителен...
Само ме притеснява, строителите дали няма да изплюят камъчето за забавните уговорки.

# 3
  • Мнения: 25 742
А аз си мисля, че толкова и завиждаш, че чак си готова да застанеш между нея и мъжа и. Пу, не те ли е срам???  Crossing Arms
И изобщо - аман от плоски пързалки на изтрещели тийнейджъри!  smile3502

# 4
  • Мнения: 607
.... мъжа и черпел строителите с бира да я занасят, че да и се вдига самочувствието,

    А защо мъжът й сам не й вдига самочувствието, ами трябва да плаща на чужди хора!? Много рисковано.

# 5
  • Мнения: 12 674
Като се съберат много празници, винаги има изтрещели.

# 6
  • Мнения: 2 175
Ако е истина - евала на мъжа й..
А ти не се бъркай..

# 7
  • Мнения: 6 628
Ако е истина - евала на мъжа й..
А ти не се бъркай..

 Peace

# 8
  • Мнения: 52
Това показва,че все още му пука за нея.И всеки случай е по-добра терапия отколкото психиатри и силни лекарства.И аз съм изпадала в депресия,но...според моя се преструвах,защото не ми се ходело на работа,и като ми даваха дълги болнични съм се възползвала да мързелувам в къщи.Това отношение ме хвърли още по-дълбоко и добре,че беше майка ми да ми подаде ръка.А той тогава работеше 2 дни и съответно 2 почиваше,можеше да ме изведе на разходка и да ми вдъхва увереност.Вместо това сутрин излизаше с отвратена физиономия,че пак се излежавам,а аз бях парцал от силните лекарства.Не се прибираше до след обяд,а едно добро отношение от негова страна щеше дами помогне страшно бързо.Така,че евала на този мъж,че след толкова години брак мисли за здравето на жена си.

# 9
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 871
Абсурд да й казваш!!!

# 10
  • Мнения: 804
И изобщо - аман от плоски пързалки на изтрещели тийнейджъри!  smile3502
Hug
Пускай следващата драма, но гледай да звучи по-правдоподобно и естествено оправи си правописа.

# 11
  • София
  • Мнения: 5 260

А аз си мисля, че толкова и завиждаш, че чак си готова да застанеш между нея и мъжа и. Пу, не те ли е срам???  Crossing Arms
И изобщо - аман от плоски пързалки на изтрещели тийнейджъри!  smile3502


Аххх като четох поста точно това си помислих и аз, ама си ме изпреварила...


 newsm34

# 12
  • Мнения: 2 448
Цитат
Мъжа и бил гледал номера от някакъв филм и правел същото.

Линкче или поне заглавието да си го дръпна това филмче.  Praynig 

# 13
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 608
Е, айде с тия тъпи пързалки и си поправи правописа, че по него те разпознахме.

# 14
  • Мнения: 12 674
Цитат
Мъжа и бил гледал номера от някакъв филм и правел същото.

Линкче или поне заглавието да си го дръпна това филмче.  Praynig 

Имаше го  наистина в едно филмче - някой от тъповато-смешните сериали.

Общи условия

Активация на акаунт