Мъжа на приятелката ми я заблуждава жестоко

  • 5 529
  • 78
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 380
Нашите строителчета готинииии...като за списание подбирани. Мускулисти, с дълги коси....истински мачовци. Heart Eyes Само ги гледаме през прозореца със щерката и се облизваме. Mr. Green Аз де. Тя вика "мамоооо, как не те е срам!" Joy

Ако ми подхвърлят нещо, ще ми скочат акциите до небесата. Laughing Пу че смотан мъж си имам, не ще да плаща за такива неща.

# 46
  • София
  • Мнения: 1 524
Ето ти нова пазарна ниша в кризата - мъже, подсвиркващи на жени срещу заплащане.
Може ли обратното -  Mr. Green лесен начин да припечелваш със свирки  Joy Joy Joy
Моля модераторите да не използват МПС-то си. да ми турят бан за цинизми.  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 2 011
.... мъжа и черпел строителите с бира да я занасят, че да и се вдига самочувствието,

    А защо мъжът й сам не й вдига самочувствието, ами трябва да плаща на чужди хора!? Много рисковано.
Щото на жените никога не им стига , не е достатъчно само мъжа и да и повтаря че е най0страхотната  жена. В крайна сметка щом ефекта е положителен ..... покрепям !  Peace

# 48
  • София
  • Мнения: 17 393
Хихи, гледах я тая серия на Царя на квартала  Laughing
После тя разбра и им плати да му се подиграват, че е дебел, та да се стегне и да отслабне  hahaha
Та чакам продължение на анонимката в този смисъл  hahaha

# 49
  • Мнения: 156
.... мъжа и черпел строителите с бира да я занасят, че да и се вдига самочувствието,

    А защо мъжът й сам не й вдига самочувствието, ами трябва да плаща на чужди хора!? Много рисковано.
Щото на жените никога не им стига , не е достатъчно само мъжа и да и повтаря че е най0страхотната  жена. В крайна сметка щом ефекта е положителен ..... покрепям !  Peace

o, да - като ми подвикне някой багерист, това е съвсеееем друго нещо. много по-самочувствена ставам Joy

# 50
  • Мнения: 431
Докато си млада и хубава, подвикванията на строителните работници те обиждат; лошото е когато остарееш и дори те престанат да ти подвикват. Stuck Out Tongue

# 51
  • Мнения: 2 011
.... мъжа и черпел строителите с бира да я занасят, че да и се вдига самочувствието,

    А защо мъжът й сам не й вдига самочувствието, ами трябва да плаща на чужди хора!? Много рисковано.
Щото на жените никога не им стига , не е достатъчно само мъжа и да и повтаря че е най0страхотната  жена. В крайна сметка щом ефекта е положителен ..... покрепям !  Peace

o, да - като ми подвикне някой багерист, това е съвсеееем друго нещо. много по-самочувствена ставам Joy
Joy така си  е ...но при жената  е подействало ..... !!

# 52
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Аз пък що си мисля, че твоят мъж теб те е занесъл....

# 53
  • Мнения: 1 844
абе жена,на тебе пък каква ти е работата да се бъркаш в чуждата манджа?май от женска злоба искаш да и изясниш как мъжа й подкупва работниците да й подсвиркват и че всъщност не става за нищо. Shockedяд те е,че пак е станала хубава и поддържана жена ли?я си трай и наблюдавай на теб аджеба подсвирква ли някой. Party

# 54
  • Мнения: 1 473
Има един сериен филм по тв, казва се Краля на Куинс и там в една от сериите главния герой точно така постъпи към жена си, плати  на едни строители да и подсвиркват, а тя наистина се впечатли и се почуства харесвана. Авторката, явно много филми гледаш...

# 55
  • София
  • Мнения: 17 393
Има един сериен филм по тв, казва се Краля на Куинс и там в една от сериите главния герой точно така постъпи към жена си, плати  на едни строители да и подсвиркват, а тя наистина се впечатли и се почуства харесвана. Авторката, явно много филми гледаш...

А ти четеш ли или само пишеш?

# 56
  • Мнения: 2 448
Тъкмо сега до нас правят основен ремонт на канализацията, пълно с работници.  Mr. Green Багеристи, онези дето карат валяк не знам какви са  и от тях.  Joy

# 57
  • Мнения: 4 841
Намирам темата за крайно дискриминационна спрямо строителите. К`во им е на момчетата, питам аз  Crossing Arms



# 58
  • Мнения: 301
Пасинет, пак се уреди  Crazy иди два-три пъти до магазина и като те облъхне едно самочувствие....  hahaha

Къде да ги търся тия работници в центъра на София?  Crossing Arms

BirdsFlu,  аз не ги дискриминирам  Whistling Имахме един такъв майстор (нищо общи с показаните от теб) - плочки в банята ни лепи. Още го сънувам гол до кръста, с леко дълга или не много къса лешникова коса, и едни биципси... и татуировка имаше.  Crazy Ама то хората са го казали - младо и зелено ... язък.

# 59
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Внимание!
подсвирквам срещу заплащане. от тераса, строеж, прозорец на панелка, прозорец на луксозен апратамент, от прозорец на лъскаФ мерцедес (джип) !
цените са по договаряне.

Общи условия

Активация на акаунт