Мъжа на приятелката ми я заблуждава жестоко

  • 5 530
  • 78
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 99
КАКВО НЯМА ДА ЧУЕ ЧОВЕК smile3505НЕ КАЗВАЙ НИЩО Peace

# 31
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 600
Боже, Боже, ако подсвиркванията на кратуните по строежите успяват да вадят всяка жена от депресия, накъде върви светът?! Отчаяна съм...

# 32
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Винаги са ми били много неприятни подсвиркванията и просташките подмятания на строителните работници и не вярвам някоя жена да се кефи на това. Предполагам, че това е поредната пързалка.

# 33
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 614
Естествено, че е пързалка. Това беше епизод от някакъв американски комедиен сериал, но не се сещам как се казваше. Хората гледат филми и после съчиняват по тях теми  Joy  Joy

# 34
  • Мнения: 535
Леле, аз с моите балкони какви подмятания получавам от строежите-е-е  ooooh! Отпаднаха ми притесненията, никога няма да изпадна в депресия  Joy

Колкото до филма - ми то скоро даваха и един с някакъв негър, който заплождаше наляво и надясно сума ти лезбийки, за да печели пари - някой такъв приятел нямаш ли, да кажеш при него пък как върви сериала  Joy

# 35
  • Мнения: 1 312
Боже, Боже, ако подсвиркванията на кратуните по строежите успяват да вадят всяка жена от депресия, накъде върви светът?! Отчаяна съм...
И аз това се замислих.
Колко ли трябва да си спихнат,че некви гащници с елементарни подвиквания да ме приповдигнат?

# 36
  • Мнения: 494
Не се бъркай  Peace

Офф:
Цитат
Мъжа и бил гледал номера от някакъв филм и правел същото.

Линкче или поне заглавието да си го дръпна това филмче.  Praynig 

Хи-хи-хи  Joy
Браво, Пасинет  Joy

Предположение...."Женени с деца"....май така се казваше  newsm78 в този стил ми звучи  newsm78

Тц,"Царят на квартала"!
Гаранция давам Whistling

# 37
  • Мнения: 1 942
 Joy
Стига бе, заслужаваме да бъдем лъгани по-качествено.

# 38
  • Мнения: 5 468
newsm76  Embarassed иииии тяяяя квооооо?

# 39
  • Мнения: 451
Цитат на: Mара Подробната link=topic=390284.msg10950292#msg10950292 
[/quote
Тц,"Царят на квартала"!
Гаранция давам Whistling
Той е, сравнително скоро го бях гледала епизода пак...Жената се беше сдухала заради РД-то си.
Ако някой търси да го гледа, епизодът се казва "Deconstructing Carrie".
 Peace

# 40
  • Мнения: 25 878
newsm76  Embarassed иииии тяяяя квооооо?

Кво, кво... Ето такова!

много живна, вкъщи започна пак изрядно да си върши задълженията.

Тъкмо щях да искам от авторката на темата да ме запознае с този български юнак, който плаща на чужди мъже да задяват жена му, че такова чудо никъде не може да се срещне, ама като се размислих, ми има право човекът. Как се стои на мръсно, гладен, с неизпрени и неизгладени дрехи и без секс, а? Как???
Колкото и скъпа бира да пият тези строители, пак ще му излезе по-евтина домашната прислужница, отколкото да плаща за професионална помощ в домакинството.
Ми така, де...  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 212
Евала на мъжа ѝ! Аз бих се изкефила на такъв жест. Това показва,че я обича и че държи на нея!

# 42
  • София
  • Мнения: 23 130
Хм, ако група простаци са в състояние да ми повдигнат самочувствието, бих се разтревожила сериозно за психическото си здраве    Wink
От друга страна, ако бях на възрастта на въпросната дама и достатъчно трезвомислеща, щях сериозно да се замисля дали са се свършили младите гаджета, по които да подсвиркват, че са се захванали със стара чанта като мен  Mr. Green
П.П. Хаха, ако мъжът ми прочете, че дамата започнала да си върши домакинската работа по-добре благодарение на тези типове, ще вземе и на мен да ми спретне подобен номер, разгеле почна да чистя по-честичко!

# 43
  • Мнения: 4 380
Здравейте,

нуждая се от съвет. Приятелката ми и мъжа и са женени от повече от 20 години, приятелски семейства сме.
В последно време тя се уплаши, че остарява, леко започна да се депресира, все беше в лошо настроение, навлезе в критическата.
Започна все да повтаря, колко била неатрактивна, как никой не я харесва, освен може би мъжа и и т.н. , леко се позанемари, а по принцип е много поддържана жена.
Преди две седмици тя ми спомена, че някакви строители (до тях точно се строи една кооперация) постоянно и подсвиркват и и говорят неприлични думи (например разклати ги добре), много си секси, и ела да ти кажеме нещо  Whistling
Тя ми сподели, че това даже много и харесва, защото вижда че още върви сред мъжете. Тя никога няма да изневери на мъжа си, но тия строители и вдигали егото, особенно един младок, който най-много я занасял.
Въпреки, че за мен незнам но това би било убида. Оттогава обаче тя стана като преди, от депресия няма и следа, много живна, вкъщи започна пак изрядно да си върши задълженията.
Аз споделих с мъжа ми, той се подсмихна и каза, че мъжа и черпел строителите с бира да я занасят, че да и се вдига самочувствието,
защото вкъщи нямало и помен от лошото и настроение както отпреди седмици.
Мъжа и бил гледал номера от някакъв филм и правел същото.  Shocked
Не можах да повярвам, мислех че сънувам.
Да и кажа ли, много се чудя, не искам да правят приятелката ми на смешка, това лично аз го приемам като подигравка.
Страх ме е само, да не навредя на семейството и.
Това звучи толкова невероятно, че даже докато го пиша, си мисля  ooooh!

Това е просто страхотно, браво на мъжа и! Peace А ти ще ме извиняваш, но не би било зле да си по-малко задръстена. Mr. Green

И ние имаме строеж наблизо, викам на мъжа ми да ходи и той да уговори момчетата да ми поподсвиркват и по някой-друг комплимент да пускат. А той вика "ще пускат те, ама ще хвана един калашников и ще видят". Joy Joy

# 44
  • Мнения: 12 690
Ето ти нова пазарна ниша в кризата - мъже, подсвиркващи на жени срещу заплащане.

Общи условия

Активация на акаунт