47-год. британка шокира света с пеенето си!

  • 10 993
  • 206
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 3 268
Масата от хора не харесват красивите и богатите.Ако не дай Боже,Сюзън се разхубави,симпатията към нея мигновено ще спадне.И никой не може да ме убеди в обратното.Цялото ахкане по Сюзън е,защото прилича на леля ви,на стринка ви или на съседката.

# 151
  • Мнения: 4 586
Масата от хора не сме нито красиви, нито богати. Сюзън е една от нас, затова я харесваме.
Викаме за нашите.

Последна редакция: пн, 27 апр 2009, 11:15 от Вълкът с дълъг ник

# 152
  • Мнения: 3 268
Вълчо,благодаря,че го каза вместо мен.

# 153
  • Мнения: 27 524
За мен, Стефани, пеенето и талантът са си пеене и талант. Няма значение как изглежда Сюзан или друг човек с такава дарба, че да те накара да се разплачеш, замислиш, настръхнеш или каквата и да е друга емоция. Не мисля, че ако Сюзан беше красива и богата щях да подмина този глас с лека ръка и да не се развълнувам.  Simple Smile

# 154
  • Мнения: 3 268
Блонди,ако Сюзън беше красива млада жена,нямаше изобщо да има пусната такава тема.

# 155
  • Мнения: 431
Напротив, щеше. Нещо от рода на "Вижте - невероятна красота и талант!". И пак щеше да има някой, който да каже - "не е чак толкова красива, нито пък талантлива". Или "ако не беше толкова красива, нямаше да забележите таланта й и нямаше да има такава тема."

Ок, не ви харесва, казали сте си мнението, но вече се прекрачва границата, когато започнат да валят намеци, квалификации и полуобиди.

# 156
  • Мнения: 3 268
Нашата Маги пее в пъти по-добре.Александра също.На тях наистина се възхищавам.Изобщо не ме вълнува Сюзън.

# 157
  • Мнения: 431
Това от Мюзик Айдъл ли са героини? Съжалявам, за мен в МИ няма нито един, който на косъм да се приближава до госпожата. Не те вълнува Сюзън, а си толкова активна в темата...  Rolling Eyes

# 158
  • Мнения: 27 524
Нашата Маги пее в пъти по-добре.Александра също.На тях наистина се възхищавам.Изобщо не ме вълнува Сюзън.

Много хора пеят добре. Да не те вълнува Сюзан си е твое право, разбира се. Но недей опитва да отнемеш нашето удоволствие  Blush

# 159
  • Мнения: 46 641
Хората я оцениха, но ние понеже в Бг имаме под път и над път такива гласове, търсим причината във външния вид  Rolling Eyes

... Съжалявам, за мен в МИ няма нито един, който на косъм да се приближава до госпожата ...

Съгласна.

# 160
  • Мнения: 3 268
Лизбет,ти още веднъж потвърждаваш мнението ми.Красивите,млади и талантливи хора са недолюбвани,за сметка на други,далеч по-посредствени,но приличащи на самите нас.Отивам си от темата.

# 161
  • Мнения: 431
Стефани6, ти и преди пак уж излизаше от темата, ми направи го най-сетне, де. Tired Стига с тази вербална агресия и инфантилност. Добре, разбрах, че харесвам Сюзън, защото си приличаме с нея по посредственост и външна смотаност.

# 162
  • Мнения: 27 524
Не си права, Стефани. Да не би да не харесваме и оценяваме Уитни Хюстън или Марая Кери? Красиви, богати, невероятни. Да не би да не важи същото за Рей Чарлс или Стиви Уондър, но... слепи, грозни... Защо се сърдиш, че не споделяме мнението ти или, че харесваме Сюзън?  Thinking Нормално е хората да харесват различни неща, както и да ги тълкуват различно. Но ти не даваш това право на другите, а смяташ, че само твоето мнение е вярно.  Hug

# 163
  • Мнения: 46 641
Маги и Александра имат талант, но е в много суров вид, както и останалите участници.
За себе си мога да кажа, че не ми коства нищо да се абстрахирам от външния вид и да си съставя обективно мнение.

# 164
  • Мнения: 2 018
Хайде, хайде... ставаше въпрос защо се шокират толкова много хора от таланта /безспорен/ на Сюзън и дали изобщо е нужно да се шокират, при условие, че по света има много таланти. Кои от тях признати, кои не. Кои приживе, кои след това. 
Никой не обижида никого за да се вързвате /или поне, аз не срещнах/.

Общи условия

Активация на акаунт