ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ 17

  • 21 922
  • 393
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 170
Здравейте момичета HugСтигнах си лентичката,най-накрая,позасилих физическата активност,вкарах два П дни последователно и се получи Simple Smile.Мисля,че вече съм готова със схемата за моята четвърта фаза-два последователни П дни,един свободен ден,а останалите дни ПЗ+плод+сирене или кашкавал.Мисля,че е добре чакам и вашите мнения Hug

# 331
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 231
Добро утро!!!
Пихте ли кафе?

noni2009, чудесен резултат! Браво!
Днес пранирам протеинов ден - ще атакувам себе си за да се побера в малката черна рокля!
Дано успея - пък пак мога да си облека по-късво панталон!!
Хайде на отчет! Така като не се появявате се чудя - на режимен уикенд ли сте или сте се отдали на изкушенията.
Хубав ден!!!

# 332
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 231
Записвам се с успешен протеинов ден!
Вечерях скумрия (вкусно и евтино - удна риба е около 1.20 -1.50), имам и за утре на обяд.
Утре пак протеинов ден!
Лека нощ!!!!

# 333
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 231
Привет!!! Пиша си сама, но поне да ме следите изкъсо, че бях на път да проваля всичко - сега ще съм режимна, пък отчет....
Минавам и да пийна кафе във вашата компания. Да сервирам и на всички решили днес да се разпишат и отчетат


Моето настроение е минорно.... Сигурно и времето помага.....
От днес започвам танци - мисля, че ще ми се отразят добре, а и ще съм във форма за сватбата, макар, че аз форма за танци не губя.
Реших да заведа и Марти на сватбата и вчера обмислях как да променя малката булка (ще ходим на сватба на брата на булката от предишната сватба) - та купих ширит в бледо лилаво и сега съм споделила идеята с една шивачка, дано сътворим някаква разлика, но не ми се купува нова булчинска рокля - вече имаме 6.
Та това е!
Довечера ако се включа ще е по-късно, че след танците докато приготвя вечеря....
Ще атакувам втори протеинов ден - искам да са 2 поредни дни.
Ще съм режимна докато не видя 63 на кантара!
Хубав ден и спорна седмица!

# 334
  • Мнения: 668
Хайде и от мен привет.
Днес почвам пак втора.
Нещо се бях поотпуснала месец-два с една моя си трета фаза, но сега вече  се стягам, чеее Animal Pig
Стискайте палци  fingerscrossed

# 335
  • Мнения: 12
Добро утро и от мен!
Боби,благодаря за кафето и успех с режима.
Ох,аз се опитвам да се преборя с тези две килца дето ми се лепнаха,ама нещо много трудно става. Уж съм режимна пък кантара не го отчита,свалила съм само 600гр. за 3 дни  #Cussing out. От днес продължавам да видя до къде ще я докарам. Започвам деня си с кафе,тренировка на кростренажора и закуска овесени ядки. За обяда ще мисля по късно,хич не ми се готви,ама няма начин.
Пожелавам хубав ден на всички и успех с диетите.
 smile3525

# 336
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 231
Привет!
Приготвих храна за двата дни на протеини и зеленчуци.
Записвам успешен протеинов ден!
И съм тонизирана след танците!
Ще погледам ВИП денс и ще лягам.
Лека нощ!!

# 337
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 231
Добро утро!
Честит празник на всички ученици, мами на ученици и всички учители - бивши и настоящи (тук съм и аз)!

Режимна съм - закусвам обичайното - мляко с трици.
Ще ходя да НОИ да подавам болнични листове, обичам това, защото пътувам до друг град, може и малко да кривна по магазините.
Хубав ден!

# 338
  • Мнения: 50
Здравейте!  Grinning
Тези дни съм се отпуснала съвсем с диетата, но движението ми е доста - 2 пъти седмично на аеробика и си правя упражнения у дома, та задържам фронта. Но като почна лекции от 1-ви трябва да внимавам, движението ще е по-малко,а и като нямам време да си хапвам редовно Crossing Arms За вечеря ще хапна зеленчукова супа. В последно време съм се запалила по разделното хранене, аз винаги съм си следвала някои елементарни правила, а и съм чувала добри неща за разделното.
noni, схемата за четвърта, която си измислила е много добра, а нали ще си включваш и пълнозърнест хляб, ориз, картофи и т.н. newsm78 , защото са си важни.

# 339
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 231
Привет!

Честит имен ден на всички, които празнуват днес. Много здраве, късмет и любов! Весел и режимен празник!


Да се отчета - вчера супер режимна и още по-супер активна - повече от 4 км бързо ходене пеша и реших да тропкам хорца с двете групи, та 2ч и 15 мин активни хора (тениската нямаша сухо  Embarassed)
Днес ми е протеинов четвъртък - очаквам срещата с кантара - дали съм го докарала до посочените от Дюкан -  63, не бива да се отпускаме по течението....
Хубав ден!

# 340
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 231
Привет!
Само да се отчета, че не ми се пише, нещо ми е  Sad или по-скоро  Cry - режимна, протеинов ден - успешен, ходене пеша - 3 км.

Лека вечер!

# 341
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 231
Привет!!!

Пийвам кафето си и хапвам кисело мляко и трици във "вашата" компания.
Вчера режимна, днес - свободен ден. Дано не прекаля.
Доволна съм от резултата, коремчето е прибрано, ще съм с роклята на сватбата на 21.09. Дано днес да не се олея, но утре мисля протеинов ден.
Приятни почивни дни!
Починете си но и пишете!

# 342
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 231
Привет!!!
Минавам набързо - но след почивни дни толкова работа, че ......
Весело изкарахме на сватбата, но нямам снимки, ще чакам професионалния фотограф.
Не прекалих много с хапването, но през деня едва 2-3 хапки, но все бонбони.  Embarassed
Вчера хапнах доста неща извън Дюкан, но предимно много плодове.
Днес месце и салата или риба и салата - както реша.
Хубав ден и спорна седмица.
Не се преуморявайте, че ще имаме едва 1 почивен ден! Минавайте да драснето по ред-два  Praynig
Спорна работа!

# 343
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 231
Привет!!!
Все не ми остава много време за форума, на да мина на отчет - вчера стриктен протеинов ден, придружен от дълга и енергична разходка - около 4 км. - водих Марти да покара колело, а понеже я е страх аз ходя до колелото да я пазя.
Днес свекърва ми има юбилей, та да ви почерпя за нейно здраве


Днес няма да съм режимна, но от понеделник (това не означава, че събота и неделя ще се освинвам) правя схема и ставам стриктна!

# 344
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 231
Къде сте?  newsm78
Сама си пиша, вече ме е срам и взех за пропускам ежедневното записване, че става отчетна тема на Боби.

Днес ми е протеинов четвъртък!
Хайде драснете ред-два, за знам, че сте добре и слаби.
Темичката беше на 3 стр., скоро ще отиде на 4 Cry

Хубав ден!

Общи условия

Активация на акаунт