Отговори
# 60
  • Мнения: 79
И аз сега да изчервя Мадлена  Wink , браво за поредната извънредно симпатична темичка!!   bouquet  Пък и да я питам - в колко часа ти казаха да си на линия за отворените врати утре? Интересно какво стана с КайРен, нали и тя искаше да идва...
Just VANIA, заинтригува всички с твоя боб  Laughing За мен нещо явява ли ти се?
А за срещата - дървеното на езерото озглежда добре, ама наистина обслужването им хич го няма...
Embarassed Embarassed Embarassed
Мисля, че ми казаха в 13ч., но аз ще дойда по-рано за всеки случай, ако нещо не съм разбрала. Дано КайРен е успяла да си уреди място  Hug
За заведението и аз мислих за него, никога не съм била там, а за обслужването, те като видят толкова големи кореми може и да се стреснат и да подобрят отношението си  Mr. Green, а ако не явно никога не са се сблъсквали с бременна в напреднал стадий #Cussing out

# 61
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 978
Здравейте, май-чета!
Много сладка и миличка тема - Мадлена, благодаря ти и спри да се червиш - каквото си е истина, истина си е   bouquet
Just Vania, явно всички ни заинтригува с тези твои способности!  Laughing Ама защо се кри толкова дълбоко до сега, бе?  Mr. Green Heart Eyes Я спретни един виртуален сеанс на всички 150 мами и ни успокой за датите!  Praynig Аз снощи за пореден път сънувах, че раждам, но този път на 1 май   #Crazy, а терминът ми е 12  newsm78

# 62
  • София
  • Мнения: 2
Мацки, аз нямам претенции за мястото (паркирането е приоритета в моя случай, а Кривото е лесно, ама и Ариана става) обаче ми става все по-важно да определим часа. Аз вече не мога след 15.30 - блокирана съм. В момента се опитват да ми блокират и 14.00, ама още се съпротивлявам. Като знам, че аз бях един от основните мрънкачи да се състои тая среща - давах зор, че пропуснах предната, много ще е тъпо, ако не успея да дойда. Но не мога да удържам свободни часове - остаха само два дни.
Та моля, решете за час!!!

# 63
  • Мнения: 367
Отивам да си купя памперси, превръзки, биберони и 2 шишета и съм готова.Май ще купя Хъджис пък дано да стават.
Някой сеща ли се дали трябва спирт за болницата за почистване на пъпчето?
Едно време искаха ама сега дали те не го почистват в болницата  newsm78
За бебо ще си взема Джонсън бебешко олио за в болницата че са им сухи ръчичките след раждането.
То нали все киснало в тумбака като попова лъжичка и изведнъж навън и на сухо та му изпръхва кожичката.
Това си го спомням от раждането на дъщеря ми .
Аз изчистих къщата малеее много прах и косми с тия котки - ужас направо ама ми е жал да ги разквартировам....
За мъжа ми ще оставя да заведе колата на автомивка  и да метне килима някъде да го изперат и сме готови за бебока.
GLUM-че как не си ми наръки тука да те замъкна на кафенце като скучаеш.  Hug Hug Hug

Ох как и се кефя на количката иде ми да я подкарам ама пасажера още го няма  Heart Eyes

Ей на тази ваничка се спряхме в крайна сметка http://mal4o.com/product_info.php/cPath/33_97/products_id/658
Писах им в сайта дали имат налични а никой не ми отговаря .Не съм я виждала по магазините . Дали са само момински мечти да си я купя newsm78 някой виждал ли е някъде да се продава ?

 smile3516 обадиха ми се от Малчо за ваничката - отдавна не се произвеждала .... Cry

Последна редакция: вт, 21 апр 2009, 13:39 от Felina

# 64
  • Варна
  • Мнения: 618
Зайче, аз бях със секцио и лохиите бяха лекички. Само първите няколко дни бяха като първите дни на мензис, след това станаха като последните дни, кафеникаво течение и леко. Всичко продължи някъде към 25-30 дена, не помня много добре. Но имаше и дни без течение. Все пак е различно за всеки.
Мадленка, поздравления отново за чудесното оформление на темата!

# 65
  • Мнения: 2
ЧЕСТИТО на мамите и татковците на новите бебоци. Да растат живи и здрави, спокойни и усмихнати. Някоя от мамите от Варна ще ходи ли на лекцията на 9 месеца в четвъртък.

# 66
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537


Сутринта ме застреляха в градината, че няма да могат да вземат Наско от началото на май, а утре навършваме 3 г. и до края на месеца ще ни изпишат. Директорката била в отпуска до 15.05 и без нея никой нищо не смее да прави, а тя не ги е предупредила за нас. Ама че екшън ще настане - от сега ми настръхва косата.
На всичкото отгоре вместо да си почивам сега постоянно ми трупат нови задачи на главата - кое по-напред да правя - да подготвям рожден ден, да минавам преглед на колата, да внасям данъка по годишната данъчна декларация, както и самата нея да заведа в НАП, да водя дивака на зъболекар .... бременна съм бе хора! Ще им го върна накрая като взема, че родя.  Crossing Arms

# 67
  • Мнения: 626
Бейлис само така, не им се давай,  върни им го тъпкано newsm10

# 68
  • Мнения: 172
Здравейте мацки!Моля, може ли някоя от вас да ми каже, как точно се казваха капките за колики? Тия дето се поръчваха от Англия newsm78 Инфакол или Инфолак?

# 69
  • Мнения: 166
Здравейте мацки!Моля, може ли някоя от вас да ми каже, как точно се казваха капките за колики? Тия дето се поръчваха от Англия newsm78 Инфакол или Инфолак?
Инфакол,и аз съм взела една опаковка от тях...за начало...

# 70
  • Мнения: 172
maeva0959,много ти благодаря!  bouquet

# 71
  • София
  • Мнения: 1 395
Плами, в колко чаът там? Деси май няма да идва тази седмица последно, а следващата. С теб ще пием ли по кафенце преди това или?  Sunglasses

Мадленка, аз си бях очевидно бременна като бях там и чакахме да ни донесат меню 15-20 минути четирима души. Сервитьорката май си нямаше и понятие от работата, а някои от цените не са много уред. Картофките са по 100 грама едни смешни.. Но пък казват, че другото е вкусно, не съм пробвала. И бирата е хубава  Mr. Green

# 72
  • Мнения: 0
здравейте,аз след 3 дни влизам в 9-ия месец и вече много ми тежи коремчето Whistlingопределена съм за 24 май,но ми се изка да излиза по-раничко  Simple Smile

# 73
  • Мнения: 29
HoNeY_ChIlD аз мисля да ходя на лекцията .Ако и ти си ЗА може да се организираме нещо . Grinning

# 74
  • Мнения: 79
Плами, в колко чаът там? Деси май няма да идва тази седмица последно, а следващата. С теб ще пием ли по кафенце преди това или?  Sunglasses

Мадленка, аз си бях очевидно бременна като бях там и чакахме да ни донесат меню 15-20 минути четирима души. Сервитьорката май си нямаше и понятие от работата, а някои от цените не са много уред. Картофките са по 100 грама едни смешни.. Но пък казват, че другото е вкусно, не съм пробвала. И бирата е хубава  Mr. Green
Най-обичам смотани сервитьорки, веднага ги слагам на мястото им  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт