Отговори
# 30
  • Мнения: 133
Христос Воскресе и от нас!
Загубих се от хоризонта, но след боледуването на Рая, мен ме тръшна една гнойна ангина ooooh!....... не е за разправяне. Сега съм на антибиотик, ходя с маска из къщи и се моля да не заразя децата. Praynig Praynig Praynig
Клои, голям ужас сте преживели и вие. В друг град, и по болници ooooh!. Дано не ви се случват повече такива неща, нито на вас, нито на другите. Hug
Дега, и мен ме зареди с положителна енергия твоята снимка от парка. Много е хубава! Hug
Ане, голяма си майсторка! Яйцата ти са уникални! Hug
Миа, стискам ви палци да ви пропусне баба шарка. fingerscrossed

# 31
  • Мнения: 2 138
И на мен яйцата на Ане ми харесват най-много
Айде пишете как се казват новините и от коя дата са, че сега гледам и нищо не намирам. Но поне разбрах, какво бил предсказал Лещански този пък какъв е  и защо са му се вързали толкова хора
Оздравявайте бързо всички.

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 1 856
btv.bg
После - Видео
После - Покажи всички
на 6-та стр. - Късна емисия на bTV Новините 17.04.09

 Simple Smile

Пропуснах да отбележа страхотната снимка на Дега!   bouquet

Тополчица, оправяйте се и вие  Hug

# 33
  • Мнения: 135
Клоие,много лоши неща сте преживели.Дано повече не ви се случват такива случки. Hug

Микки,оздравайте бързо с Мартина и Ачо.Тополчица и ти се оправяй бързо. Hug

Ане,страхотни яйца. smile3501

Дега,поздравление за снимката.

Фил,много е сладка Дарена в репортажа. Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 4 038
Клое, добре че както се казва в нещастието е имало и малко щастие, та сте попаднали на добра болница.
Тополчица, Мики, оздравявайте! Мен често ме боли гърлото и редовно вземам Хексоралетен, най-добър ефект се получава като го взема вечер и така почти цяла нощ ви е в гърлото и бавно се разтапя. Не знам дали няма опасност от задавяне, обаче
Моника от вчера придоби ново двигателно умение, а именно – катерене по дивани, фотьойли и столове. Тази работа не ми харесва, но няма как…, очите вече ще държа отворени на осем.

Никитали, тази седмица май не е подходяща да уговаряме люлинска среща, че прогнозата не е за много устойчиво време…., а за женската среща – всъщност сряда е утре, нали така. Мъжът имаше план да се подстригва след работа, затова не знам кога ще мога да сдам обекта, а иначе – много ми се идва. Утре преди обяд ще пиша повече по този въпрос

# 35
  • Бостън
  • Мнения: 13 576
запис

ред: създадох албумче за майския колаж и го направих лично, защото видях, че и другите така са правени. паролата е същата.

Последна редакция: вт, 21 апр 2009, 20:10 от Agent Provocateur

# 36
  • Мнения: 135
... и аз - запис  Wink

Решили сме да си наредим и залепим всички пъзели, които имаме, в резултат на което очите ми са на  #Crazy... А да не казвам как ги опазваме от Беа  #Crazy...


Прегръщам ви всички  Hug



# 37
  • Мнения: 332
Хайде и от мен запис  Mr. Green
Цяла неделя и днес до обяд нямахме нет.
Преядяхме с козунаци, агнешки, заешко и яйца и сега дружно се търкаляме  Laughing
Всички болнички бързо да оздравяват, и ние вече една седмица влачим едни сополи, вече ми писна  ooooh!
Фил - много сте готини на репортажа  Hug

# 38
  • Мнения: 980
Празниците и ние добре ги поминахме- хапване, пийване, пак хапване. Яни щом види яица и ги чука едно в друго, затова сега пазя суровите яйца от хладилника като политически затворници.  Mr. Green
Иначе май намерих правилният режим на фамилията.  Thinking Сутрин след закуската с много рев и викове се изнасяме на разходка. Навън всички са тихи и доволни. Яни се изморява и едва устисква да се наобядва. После всичко живо лежи и спи. Следобедите сега вали, но при хубаво време и тогава ще сме навън.  :peac: В 6 къпем Ина, после вечеря и къпане на Яни. В 8 всичко е отново по леглата и спи (или не спи, но вече не ме интересува и да се спасяват)
Намерих лек и за ревовете на Ина, от една тема тук за др. Карп. така и разбрах, че сешуарът бил бял шум. Пък мъж ми му казва гюрултия.  Crazy

За тръшкането и налагането- отдавна се опитва, но не й се отваря парашута. Аз така или иначе се нося на автопилот и просто минавам на друг режим. А половинката увеличава звукът на телевизора. Но мога да кажа, че засега рядко се тръшка. А като види, че няма резултат и се заиграва с нещо друго.
Яни по принцип или прави бели или ситуацията заслужава да се снима. Средно положение няма. Днес докато чистех с прахусмукачката тя се затисна на пода по гръб под Стийм мопа. Запомнила, че чистя и с двете, и решила да се включи.  Heart Eyes

Ане, страшни яйца. Как не ви е грях да ги трошите?
Фил , видях и аз. Много сте готини. Blush
Дега, ново хоби ли надушвам?
Клои, възстановявайте се бързо и пак да дойдете в Софето, но без болници. Naughty
Миа, айде и вас да ви размине опъпчването. А защо ако сте заразни тати и Ева ще се върнат при вас? За да ви сърби колективно ли? Confused

Леле, как ви подкарах по домова книга..  hahaha

Сватя, много ти е развълнуван аватара...  Joy

# 39
  • Мнения: 10
Фил, много сте готини Hug
Ханна, мерси за разяснението Hug, и аз не го намирах репортажа.
Ане, невероятни яйца си измайсторила, браво на теб  bouquet
Джули, готин аватар Laughing
Теди Hug
Аз разбрах защо ми изпукаха яйцата, защото ги сложих директно от хладилника да се варят, ама кой да ми каже за тази подробност Confused
Боби вече си има 14 зъбчета, избиха 2-та горни кучешки зъбчета Hug
Днес бяхме на консултация - 11кг и 82см Simple Smile. Изписа му за пъпчиците контрактубекс и каза че с него и без него ще изчезнат, само време трябва и да не се втелясвам толкова, а на мен само това ми е в главата Whistling
Ходихме и до Аутлета да сменя на Боби кецовете на name it., че му умаляха без да ги е сложил един път и от 21 на 23 номер го смениха, което му е точно тамън Simple Smile. Взех му много готини дънки с блузка комплект Heart Eyes
Всички болнички да оздрявяват Praynig Hug

# 40
  • Троян
  • Мнения: 141
Маца ме подсети ,че и ние днес бяхме на консултация и Маги вече е 11кг. и 80 см.

# 41
  • Мнения: 6 274
Аз пък да се "похваля"...  Confused
Моят синковец днес за пръв път успя да бръкне в контакта...  ooooh!
Може би още секунда и щеше да стане страшно, ако баща му не го сграбчи за другата ръка и не го подметна нагоре като топка...  ooooh!
И за пръв път усети мама как шляпа - е, веднъж, през ръчичката, но все пак трябваше да го свърже с нещо неприятно, за да не го повтори (надявам се)...
Иначе явно ми е свикнал, че си викам като ненормална и не ми обръща много-много внимание...
Само като му кажа строго и слуша, иначе не чува нищо и никой...
С две думи - положението е "Никой да не мърда"... Laughing
Иначе нищо ново при нас...
Започнах обратното броене до срещата...  Wink
А вие ?

П.С. Гледам, че ви харесва аватарът ми...  Blush
Ми, ей така ми подскача и на мен.... хм, сърчицето сутрин, при вида на това голо мъжко тяло до мен, още като си отворя сънените очи...  Blush
Ужас, не ме е срам!  ooooh!
Ама, пролет, бе!
Аз к'во съм виновна ???
  Whistling
 
Joy Joy Joy

# 42
  • София
  • Мнения: 308
Леле Джулка, само като четох за Рико и контакта ми се изправиха косите. #Crazy Добре че баща му е бърз, че не ми се мисли какво е можело да стане.
А с тия пролетни хормони да не вземе да се класираш и за първото форумско бебе на 2010.  Joy

Теди, сешоарът е голяма работа, да знайш.  Peace Само той ни спасяваше по време на коликите. Че и резервен си бяхме взели, за всеки случай. Иначе гледам влизате вече в релси, организацията е стройна.   Heart Eyes

Мойта девойка вече взе да ме  притеснява с новата си мания за подреденост. Всяко боклуче от пода внимателно се вдига и се хвърля в коша. Разхвърляни дрешки не търпи, отваря шкафа и ги прибира. Само да види някъде замацано по масата взима салфетка и старателно почва да бърше. По-зле е от свекърва.  hahaha Няма лабаво.

А и да не пропусна да нацелувам виртуално медийната звезда ДаренаHeart Eyes Фил много сте сладки и двечките.

А за общата среща няма ли някой да пусне нова темичка?  newsm78

 

# 43
  • Мнения: 6 274

А с тия пролетни хормони да не вземе да се класираш и за първото форумско бебе на 2010.  Joy


Остави другото, ами и сега ми е най-опасния период...  Mr. Green
Аз все около Нова Година ги целя...  Whistling
Имам си едно на 30 Декември, имам си едно на 1 Януари, сега само това ми остава да го уцеля на 31 Декември (като татко му), та лудницата да е пълна....  Laughing
Шегувам се, не правим планове в близките няколко години...
Не, че не ми се иска, ама докато сме на това положение, няма как да стане...  Sad
След някоя и друга годинка, ако е рекъл Господ, ще видим...  Wink
За срещата - наистина, защо няма къде да си коментираме ?  Sad
Ми, то сега, на финала е най-сладко...
Защо ни заключиха темичката ?
  newsm78

# 44
  • София
  • Мнения: 6 185
Теди, мъжа ти май зимата леко се дразнеше от музикалните играчки, ама сега изглежда вече се е абстрахирал от шумовите ефекти  hahaha
А Ева и Жоро са яко омешани, ако тя се разболее е много вероятно и той да се тръшне. А не мога така да си оставя момиченцето болно от шарка, далеч от мен, лекувано по методи, които не одобрявам или оставено да се драпа наволя, защото им е жал примерно Tired Затова биха си дошли.
Дано не се налага, още една седмица инкубационен период остана  Praynig

Фил и аз ви видях...стопирах кадъра  няколко пъти в различните ви пози  Wink

*Мирка*, блазе ти - случила си на домакиня. Ама има от кого да види, че се прави така. Виж нашата кака току каже: "Искам 5 минути тишина, да си почина и аз малко!" - познайте чия е репликата  Embarassed

Джуличка, внимавай! Аватарът ти действа заразно, да не се разтупкат много сърчица на първа страница  Crazy И при мен сега е най-опасния период, затова таткото е на заточение  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт