"Дневникът 58" - ляТо идва вече, то е слабо клеЧе

  • 21 488
  • 462
  •   1
Отговори
# 405
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 231
Добро утро!!!!!
Миранди, мерси за кафето. Успех с избрания режим.
Тук съм - закусих мляко с трици и пия второ кафе. Днес до обяд ще съм режимна, но после......
фетица, задрасканите и аз дълго не съм яла, но сега си позволявам - празник за стомаха.
Хубав ден!

# 406
  • Мнения: 1 384
Така, така айде и моя милост да драсне някой и друг ред, да се отсрамя  Laughing

Как сте милички  Hug Аз си ви чета редовно, ама защо не пиша... хм.. наистина време не остава много, ама трябва да намирам пак за Дневничето  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Аз да ви кажа, че се записах на фитнес (а никога през живота си не съм ходила редовно). Целите ми са 2 - да си възстановя мускулатурата на крака,  да позаслабна и да се постегна. Ще ходя 3 пъти седмично (тази седмица май 4). Направих си и режим на хранене. За сега всичко спазвам, ама за тази седмица резултат 0. Продължавам естетсвено  Mr. Green

Някой ме беше питал за новата ми работа назад в темата - занимавам се с графичен дизайн и анимация. Супер съм щастлива, защото това ми е професията - мечта  Mr. Green

Ами сладурки, надявам се да наминавам по-често, сега си допивам кафето и отивам на фитнес, че днес тук е почивен ден и не съм на работа  Crazy

Много целувки на всички   bouquet  bouquet  bouquet

# 407
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Добро утро, заповядайте по на зелен чай и лека закуска:




Довечера ще ни идват гости, та ще трябва да се размърдам след малко и да почистя/ поразтребя малко. Менюто ще е салата, мариновани скариди, може и някоя супичка да приготвим, вино (розе или червено) и за десерт сладки плодове със селекция сиренца. Аз смятам да наблегна на скаридите, салатата и плодовете, но ще опитам и от другите неща.

За през деня не съм решила какво да хапвам още, ще да е нещо лекичко. Как ми се пие кафе, обаче, не е истина Mr. Green.

Тикве, честито за работата, гордост наша, искрено се радвам за теб  bouquet !! Ти къде си сега, у Софето или у Германето?

Боби, Миранди, ралче, Каприсче, Иле, Мириад, фетиче, лиде и другите, които не споменах, обичам вА Mr. Green  bouquet

Последна редакция: чт, 11 юни 2009, 19:10 от Chocolata

# 408
  • Мнения: 3 050
ралче, сладолед по-малко може, но гледай да е до обед, за да се изразходва  Peace

Аз съм режимна и се чувствам добре - изключих сладкото, намалих мазното и хляба до съвсем малко  Grinning и уча  Tired

# 409
  • Мнения: 1 384
Добро утро, прекрасни  Hug Hug Hug



iguanka
, успешно учене  Hug Ти сега завършваш май, а  newsm78

Chocolata  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes В Германия съм. В момента си правя стажа. След това още един семестър и ще пиша дипломна  Mr. Green

Аз съм режимна и доволна. Вчера направих супер тренировка  Sunglasses Чудя се само, кога ли ще почна да свалям... дано да е в близките седмици, за да не ми падне мотивацията  Joy

Много хубав и успешен петъчен ден на всички   bouquet

# 410
  • Мнения: 564
Здравейте  Hug

И аз продължавам да съм режимна, без грам прегрешение  bowuu Но за жалост съм зациклила на 56.800 и не мърдам вече 2 дни Sad Не се отчайвам де, до морето остават още 2 седмици, дано до тогава стана 54  Praynig Praynig Praynig
За какви сладоледи си говорите бе хора   Crossing Arms Wink Аз не съм близвала сладичко от маса време  Tired Нищо, вярвам, че усилието ще е възнаградено  Rolling Eyes  Crazy

На учащите успех   bouquet Аз вече съм във ваканция, то май за това намерих време и нерви да диетувам...

Хайде лек ден без изкушения Wink

  bouquet

# 411
  • Мнения: 1 130
Привет прекрасници Heart Eyes  Heart Eyes
Баш ми е драго да ви видя, че така ме е завъртяла работата..... не че това тр. да е оправдание ама...  Crazy Crazy Crazy
Да ви кажа, че толкоз бях зажъдняла за плодове, че се поразведохме с Дюки  Mr. Green Реших да хапвам по режима на Ори Хофмеклер (май тъй беше - не съм му усвоила още заглавието на човека  Wink). Само дето днес съм май на лунна диета - сутринта ми се счупи зъб - следваше зъболекар, снимки и разни манипулации - та досега съм само на вода и кайве и малко кисело мляко, а сутринта успях да мушна само 3-4 черешки и на 5-тата стана фала  Shocked Shocked Shocked Та днес оказва се съм особено диетична - не по желание обаче  Joy Joy Joy Та такива работи при мен... Ще се стремя да съм по-редовна и да съобщавам как ми се отразява новият режим  Peace
Отивам да си прочета пропуснатото - успях само да мерна, че тиквенцето се появило  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug - тикве я ме светни ти на какво караш сега ?
Бай за сега!

Последна редакция: пт, 12 юни 2009, 14:52 от Scorpi

# 412
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 231


Привет!!!
Вчера до вечерта режимна, много активна - след градина водих Марти да кара колело - 3 км поне, а преди това и ад повървях 3 км.
Днес пак няма да съм режимна - на РД съм, но утре ..... знам, че ще е трудно.
 Scorpi, аз миналото лято слад като свалих бях на тази диета за задържане, а след ваканция с детенце на Сандански и всички тестени закуски качих, но аз лично прекалявах с диня - по една 10-12 кг я изяждах за 1 ден.  Embarassed

Хубав ден!!!!

# 413
  • Мнения: 352
Здравейте момичета!
Аз малко се по изгубих,ама вече съм с компютър и мисля да съм редовна в темата.
5 кила съм отгоре!Как ще ги свалям пак не знам вече.Ще измисля сега нещо и ще ви уведомя!
Целувам ви всички и ви пожелавам приятен уикенд!

# 414
  • Мнения: 1 384
Привет, сладурки  Hug Hug Hug

Аз пия кафе, ще закуся и отивам на фитнес. Абе добре се чувствам да ви кажа психически  Mr. Green дано скоро и кантара го потвърди  Whistling

Силваната , защо така 5 кила отгоре, миличка  Sad Та ти беше толкова стриктна с Дюки, какво стана  Rolling Eyes  Успех с новия ти режим, какъвто и да е   bouquet

* Боби * , аз миналата година хич не ядох нито череши, нито ягоди, нито диня и пъпеш, а това са ми любимите плодове, ама нали и аз дюканствах. Да видим тази година какви количества ще изям  Laughing Като за 2 години  Joy Joy Joy

Scorpi Heart Eyes Ами душице, аз не съм на нищо определено. Сама си направих режим. Като гледам дните, които тренирам да ям предимно протеини, за да храня мускулите. Иначе грубо ям следното: закуска винаги една и съща, в момента съм на вълна кис. мл. +трици+ 2л. смлени лешници и 2 лъжици стафиди + канела. Кафето си ми е задължително също  Mr. Green Обядвам пилешни пържолки на скара с краставица или варени яйца с шунка, или 2 филийки пълнозърнест хляб със сирене и домат. Вечерям салати - шопска или зелена с риба тон. И всеки ден ям по 2 пъти на ден плодове. Сутрин, като втора закуска и следобяд към 4 със следобедното кафе  Mr. Green

Ух, че дълго стана  Laughing Ама май всичко си написах  Mr. Green

А ти внимавай сега с плодовете. Не знам дали е толкова добра идея след Дюкан на протеини да минеш в другата  крайност  Rolling Eyes Ти си знаеш естествено, ама ...  Hug Hug Hug


Напоследък нещо не сме много активни в темичката ни  Rolling Eyes Какво става, лято иде, обикновенно се прескачаме тук да сваляме кила, а сега  newsm78


Хубав уикенд на всички   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 415
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 231
Привет!!!!
Нережимната Боби днес ще се трансформира в режимна, да не изтърва края и да загубя постигнатото.
Още се колебая дали протеинов ден или протеини със зеленчуци.
Но дори плод и 40 гр. кашкавал няма да хапвам до петък!
Да сермирам кафе и закуска
 

Аз закусвам мляко с трици!
Хубав ден!!!

# 416
  • Мнения: 1 384
Добро утро и от мен  Mr. Green


* Боби *
, мерси за кафенцето   bouquet

И аз сега пийвам моето Mr. Green

Аз съм почти 100% режимна и доволна. Вчера се получи добра тренировка  Crazy
А и да ви се похваля вчера си обух едни панталони, които от зимата не ми стояха хич добре, едвам ги закопчавах.  Party

Хубав и слънчев неделен ден на всички и минете да кажете как сте с папането, а и не само с него   bouquet

# 417
  • Мнения: 6 958
Здравейте момичета  Hug

Радвам се да ви видя по активизирани  Heart Eyes

При мен какво ново - местят офиса ни и ще си попътувам бая  #Cussing out  Cry Cry Cry Същата работа, но в нов колектив  Whistling А за диетата какво да ви кажа, опитвам се, но не съм постоянна, бясна съм, че е лято и за това колко бях отслабнала и как качих всичко пак  #2gunfire Борбата е безмилостно жестока и вечна при мен  Whistling

Давайте, ако искате да сложа табличка с мерките в новата тема както преди. (на ЛС) Ако не искате няма проблем и приемам и предложения за ново заглавийце, че не ми се отдава много много да ги мисля  Crazy

Целувки и прегръдки на всички  Hug Heart Eyes Hug

# 418
  • София
  • Мнения: 2 613
Здравейте, момичета
Аз съм тук и бях стриктна до вчера, когато ми беше на гости сестра ми и нейния приятел и прекалих с много неща в големи количества Crazy, но от днес съм пак на линия, продължавам по план, няма да спирам, само защото един ден съм си позволила да кривна, защото ако разсъждавам така, влизам в затворен кръг на прегрешаване ден след ден и така нищо няма да се получи.
Днес обаче няма да тренирам, защото не се наспах добре, и нямам достаъчно тонус, обаче утре ще наваксам.
Целувки на всички Hug
Миранди- съжалявам, че се е наложило да смениш обстановката и колегите, но като мине малко време, ще се адаптираш, всяко нещо ново в началото се струва плашещо, но след това човек привиква Hug- успех с режима, който следваш Hug
Тикве- радвам, се че панталона е стой както го искаш, браво на теб  bouquet
Боби- ти си толкова стритна по принцип, че аз мсиля, че няма как д аотиде на вятъра, това, което си постигнала Hug

# 419
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 231

Боби- ти си толкова стритна по принцип, че аз мсиля, че няма как д аотиде на вятъра, това, което си постигнала Hug
Мерси, но миналата година качих 5 -6 кг набързо и затова сега се следя ежеседмично - днес след закуска и кафе бях 63.6 - т.е. само 600 гр. повече от теглото, което влезнах в трета, но искам да съм 62 - теглото, което постигнах в трета.
Свободните дни ям просто  Embarassed като невиждала сладки неща, затова 3-4 дни режимни и само протеини и зеленчуци.
Днес вървя към успешен протеинов ден!
По-късно мога пак да се включа. 

Общи условия

Активация на акаунт