"Дневникът 58" - ляТо идва вече, то е слабо клеЧе

  • 21 484
  • 462
  •   1
Отговори
# 450
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 219
Привет!!!
Да се отчета и аз - днес съм позитивна и щастлива, а причините

    • режимта съм, а и бях на танци - винаги ме зареждат
    • най-добрата ми приятелка роди момченце - да са живи и здрави - много си ти обичам - много ми е близка.
    Chocolata, надявам се сега само хубави неща да ти се случват!  Hug
    Хубава вечер!!!![/list]

    # 451
    • Мнения: 6 958
    Привет момичета  Hug

    Случиха се изневиделица много лоши неща при мен през изминалата седмица и за това изчезнах така  Cry Не ми се изпада в подробности...

    От днес съм на диета - заявявам официално, че съм над 100 кила (без да уточнявам с точност колко над тях  #Crazy) - започнах на плодове - целта ми е 80 както преди и така...

    Ще пусна нова темичка по някое време. Много цунки от мен на всички  Heart Eyes

    # 452
    • Мнения: 3 050
    добро утро

    боби радвам се- честито ви бебче  Hug
    шоколадче пращам ти прегръдки  Hug Hug
    скорпи дано дано  Grinning  Hug
    миранди успех!

    # 453
    • Мнения: 12
    Аз ли се оказах най-ранобудна? Има някаква грешка тука...  Heart Eyes Да ви разсъня и вас с аромат на кафе :


    * Боби * , всеки, който му се налага да ходи по зъболекари получава една здрава  Hug от мен  Party
    lideto70 , поздрав с пожелания да ти се развидели пред очите : http://www.youtube.com/watch?v=ZIqxnYZZNB8  Hug
    iguanka, Scorpi  Hug
    Chocolata , много ми приличаш на майка ми - винаги ще намериш време а другите - къде да ги похвалиш, къде да ги нахокаш, но винаги за добро  Peace Надявам се всичко при теб да тръгне в добра насока и да имаш само положителни емоции "за разкарване"  Hug
    Миранди , не е важно откъде тръгваш, а че си избрала правилната посока  Hug

    Да ви кажа психическата нагласа е уникално нещо - прекърши ми се нещо миналата седмица и вълчият ми апетит секна. Вярно, че го утолявах с неща като варени тиквички и броколи, но си го имаше това желание да изям всичките тиквички и броколи на света. После обаче се позамислих и установих, че проблемът ми е, че твърде много си се харесвам (вторият е, че съм скромна).Нямам предвид, че съм осмото чудо на света, а че просто отдавна мнението за мен не зависи от килограмите ми, приемала съм се и съм се обичала на много повече и някакси дали ще съм пет кила нагоре или надолу ми беше леко безразлично. Светна ми обаче, че колкото е проява на обич към себе си да се приемаш и обичаш такъв, какъвто си, толкова е и това да се стараеш да бъдеш най-доброто, което можеш да си. Дали имам здравословна нужда да отслабвам? за щастие, не. Естетическа - едва ли. Имам чисто психологическата нужда да не бъда "почти идеална", щом ми пречи толкова малко.

    Вчера хапвах плодове (3 ябълки като закуска и междинни хранения), рачешки ролца (2 хранения) и 60 гр. варени ръжени макарони с нискомаслена извара, зехтин и босилек. Хапнах последното за вечеря, защото е чудесно балансирано между въглехидрати, протеини и мазнини и така преди лягане не ми се дояжда нито една от трите групи (обикновено ми се прияжда това, което е отсъствало на вечеря). Хлебните ми единици бяха повече - 13-14, но това лесно се коригира.  Peace
    Днес закусих с кофичка нискомаслено кисело мляко с ленено семе и канела, което винаги много ме засища. За обяд - ще дерзая след малко, че като съм сита и не ми идва вдъхновението какво да пазарувам.

    П.С. Докато аз конкурирам Паисий, игуанка вече ви е черпила кафенце  Hug Нищо де, колкото повече, толкова повече   bouquet

    # 454
    • при моите деца .....
    • Мнения: 5 219
    Привет!!!!!
    Тук съм.
    Следя ви, но не ми се пише.
    Myriad, iguanka, мерси за кафенцата, аз пия вече третото.
    Днес е свободния ми ден и се глезя с нережимни неща.
    Хубав ден!

    # 455
    • Cacao Land
    • Мнения: 603
    Момичета, благодаря ви за подкрепата и сладките думи, казвала ли съм ви скоро колко МНОГО ви обичам Heart Eyes.

    Добре се справяте, Миранди обаче не ми харесва нещо, много време си седи в тази нейна си 'дупка'.

    Аз изчезвам да тичам с любимият на вън (или както казва Скорпето, да се 'подтичваме' по градинките Mr. Green Heart Eyes). За вечеря ще си топя кралски скариди, стръкчета чушка и краставица, и чери домати в сос от кис. мляко, чесън и подправки. За десерт- две шепи огромни и сочни череши.

    # 456
    • Мнения: 6 958
    Добре се справяте, Миранди обаче не ми харесва нещо, много време си седи в тази нейна си 'дупка'.

     Hug Hug Hug

    На всички   bouquet

    # 457
    • Мнения: 958
    Здравейте, прекрасни Дневничета HugГледам днес никой не е сложил кафенце, слагам аз  Simple Smile

    Отдавна не съм се мяркала, изнесох се с детенцето на зелено на вилата, от вчера имам и тук нет та бързам да се разпиша Laughing
    Имахме и ние ядове, слава Богу всичко се размина, дано Praynig
    Та за отчет, опитах се миналата седмица да започна плодуване и не успях, много тежка седмица беше, обикалях с детето по болници да правим изследвания, на третия ден се отказах от диетата Rolling Eyes, от вчера съм на Скарсдейл и съм доволна, че започнах най-после режим, тук по цял ден сме по разходки, сега отвори и басейна, смятам да ходя всеки ден да плувам ако времето позволява, че нещо тия дни е хладно тук и превалява ConfusedНе съм още за по бански, ама никой не ми е крив  Mr. Green
    Ще почета малко назад и после ще пиша поименно, сега само да гушна Миранди, че нещо постовете и ме впечатлиха много Sad

    # 458
    • Мнения: 12
    Привет, дружина  Hug

    Вчера Мириад си хапна бананче с ядки на закуска и на обяд пак, а за вечеря - картофено пюренце (без сол) с нискомаслена извара, зехтин и босилек  Peace Доволна съм от себе си, само дето с ядките прекалих малко, ама ми се услади. Не си го слагам на сърце, защото откъм хлебни единици всичко е наред  Peace
    Днес закусих две ябълки, а току що обядвах с купичка таратор и парче бяла риба (пане  Embarassed ), в което обаче има твърде малко хл.ед., така че ще дояждам май нещо, сигурно овесени трици.
    За вечеря съм си приготвила кисело млекце с натурално какао и смляно ленено семе  Flutter
    Толкова от мен, а вие къде скитате в този дъжд, че не пишете в темичката, а?  lovekiss

    # 459
    • Мнения: 1 254
    Дъжд? Какъв дъжд, тука ще пукнем от жега.
    Ям, дебелея, какво друго да ви споделя. Волята ми пак се изпари със скоростта на светлината

    # 460
    • Мнения: 1 130
    аааа капризче не така  Wink я се позавъртай по-начесто та да ти дойде волята  Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug
    При мен за 1 седмица режим на Ори - си останах с -1,4 кг; почнала съм втората - в края ще видим къв е резултата. Твърдо съм решила, че на канатрю ще се възкачвам като завъртам седмиците - не щЪ да си моря психиката с мислЪ за килата само  Crazy Crazy Crazy Бавна работа се очертава, но се наслаждааааавам на плодовете со голям кеффффффф Whistling Whistling Whistling Joy Joy Joy
    Много прегръдки на всички  Hug Heart Eyes Hug
    Всички са много работни и хич ги нема у темиту  Mr. Green

    # 461
    • София
    • Мнения: 2 613
    Момичета, чета ви, но не пиша, защото тези дни не съм режимна, ама изобщо...първо ми се появи цикъла отново след раждането, ама го изкарах доста тежко и тези дни въобще не ми беше до режим, а пък вчера бебчо стана на 5 месеца и аз пак си намерох повод да не съм режимна. Затова и не пиша. Когато има с какво да се отчета, тогава ще пиша.
    Миранди -успех, ще е успееш и този път, след като веднъж си успяла, ще успееш пак, аз съм сигурна Hug
    Шоки- да ти кажа, че и аз много те обичкам Heart Eyes и като чета как ядеш тези кралски скариди, веднага след като спред д асуче наплъно бебчо ще си взема да ям, че сега не е мога.
    Скорпи, Мис Каприз Hug Hug Hug Hug Hug Hug
    Жедира- чак пък дан не ставаш за бански не ми се вярва, може на теб да не ти харесва напълно как си в бански, ама аз си мисля, че може би малко преувеличаваш състоянието си.

    # 462

    Общи условия

    Активация на акаунт