"Дневникът 58" - ляТо идва вече, то е слабо клеЧе

  • 21 495
  • 462
  •   1
Отговори
# 435
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 255
Привет!
Тук съм - редовно чета, но не  пиша - нещо ми е самотно и депресивно, имам много, много работа - излезнах в 7.40 и се прибрах в 19.30.
Имам нужда от почивка, но едва ли ще е скоро.
Силвана - успех! Ох, знам, че не резултат ще е завинаги, а борбата!
Лека вечер!

# 436
  • Мнения: 3 050
 Hug кафе?


аз последните дни си загубих нещо апетита  Tired иначе днес ще хапвам разумно

# 437
  • Мнения: 564


аз последните дни си загубих нещо апетита  Tired иначе днес ще хапвам разумно

Това като цяло не е никак лошо Wink Wink Wink

Аз съм 56 кг  Party Японското чудо започна да дава резултати  Peace Очкавам още минуси обаче до сряда, че тогава заминавам на моретооооо  Party Party Party

# 438
  • Мнения: 1 130
Привет прекрасници  Heart Eyes Hug
И аз най-после да се отчета  Wink След 3 истински дни  Wink на режима на Ори съм -1,4 кг - продължавам. чувствам се супер най-вече за това, че мога по цял ден да хапвам плодове, които толкова ми липсваха при Дюкан. Знам че резултатите ми няма да са бързи като при Дюки, но пък се чувствам идеално - вечер си хапвам добре като спазвам последователността и най-важното мога да си хапвам и от вкусотийте за фемилито  Crazy
Днес много работа  Shocked ужас - ужасен петък. Като казах петък че се сетих нещо забравено  Wink
лиденцеее де си  smile3558 smile3558 smile3558

Бягам пак да бач - дано ми остане време да надникна пак  ooooh!

# 439
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Добър ден и довиждане! Всички да се усмихвате повече, уикенда идва, а с него апетитът и настроението!

Отивам да хапна нещо, че още не съм закусвала, след това да си върша задачите за деня и привечер да умувам дали да правя йога или каланетика newsm78 Mr. Green!

Айде, със здраве Heart Eyes

# 440
  • Мнения: 1 384
Добро утро, прекрасни  Hug Hug Hug

Хайде да закусим и да пийнем кафенце  Mr. Green Аз това правя в момента  Blush




Как сте събота сутрин?  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Аз след малко отивам да пазарувам папане  Crazy Вчера направих пак добра тренировка, доволна съм  Mr. Green

Обаче кантара не помръдва  Tired Знаех, че трябва да съм търпелива и че ще става бавно, ама чак пък толкова. Две седмици нищичко, при положение, че се старая толкова много  Confused

Scorpi , ах че хубав резултат! БРАВО!   bouquet  bouquet  bouquet

 фетица и на теб поздравления  за намалението!  bouquet  bouquet  bouquet

iguanka, приключи ли с изпитите или остават още?  Hug

Хубав уикенд на всички  Hug  bouquet Heart Eyes

# 441
  • Мнения: 3 050
не са свършили изпитите, тикве  Hug а пък се чувствам все по-изморена и изнервена  Confused пия витамини, кафета, жен шени мен шени и пак ми се спи  Shocked ох, дано мине ...
с храната - ту имам апетит, ту нищо не ми се яде ... шантава работа  ooooh!

# 442
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 255

От месеци за първи път имам ден, в който не съм влизала във форума и много ми липсвахте! Имам много работа - ще работя и почивните дни, хапвам рядко, но все..........., добре, че са двата почивни дни, но утре - режимна храна.
Тичайки по задачи мернап една рокля и за 2 мин си я купих.
Това е при мен!

Хуба ден!!!

# 443
  • Мнения: 3 050
добро утро

tikve ти какви упражнения правиш във фитнеса?
шоколадче защо така на кратко Simple Smile кажи какво ново при теб

# 444
  • Мнения: 12
Привет, клечици  Crazy

Леле колко много сте изписали... ще се връщам ей сега да ви чета  Flutter Само да дам бърз отчет какви ги свърших докато ме нямаше - ами с две думи хапвах на воля, но само "добри" храни  Peace Досадно здравословна съм, но си се радвам на това, че си възвърнах вкуса за жива, прясна храна  Peace След двумесечно лишение от мляко и млечни (заради едно лекарство) отново ги включих в менюто си, но не ме гони предишният апетит за тях (преди не можех и ден без солидно количество от тях), съвсем нормално си ги хапвам (много се притеснявах, че като ги кусам отново няма да мога да се спра  Blush). Така че вече е време да премина към стъпка номер две - ограничаване ( в разумни граници) на дажбите  Heart Eyes От цялото угаждане с полезни неща съм качила само 0.5см, така че смятам след като ги махна тези 5 см, на които съм им набрала,  да продължа да си се храня така, както сега - пресни плодове и  зеленчуци, кисело мляко, пълнозърнести продукти, зехтин,  ленено семе и много вода  Peace Когато не хапвах ленено семе изпитвах глад за ядки (всякакви), но вече не е така и ги хапвам от лакомия само, но много рядко. Само за спорта ме е яд, че съм наникъде, обаче в тези жеги ми е непосилно (извинения си търся, ясно ви е)  Embarassed
така че официално от утре отново съм в атака, пък да видим. Не си поставям срокове, но ще проверявам как вървят нещата веднъж седмично  Peace
Поздрави на всички и лек ден  Hug
А сега се връщам да видя какво сте писали толкова странички

# 445
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 255
Привет!!!!
Тук съм - днес режимна - протеини и зеленчуци.
За седмицата си приготвям пиле със зеле.
Уморена съм и малко вкисната.
Утре съм на зъболекар - не стига, че не приятно, но и скъпо  Sad

Лека вечер!

# 446
  • София
  • Мнения: 1 950
Здравейте, милички! Hug Hug Hug


Ето ме и мен - не съм диетична, но поне нямам никаква промяна в теглото
Нещо ми е едно никакво напоследък - нямам желание май за нищо, но единственото хубаво е , че не компенсирам липсата на настроение с храна - макар и да не съм режимна  не прекалявам с храна, та поне не качвам
Днес съм решила да съм на кисело мляко и череши , дано го изпълня

Скорпи Hug, като те чета - ще взема да се наредя и аз до теб при Ори  Grinning

Нямам възможност да пиша на всички поодтелно, ама много ви обичам
Хубав ден и минусова седмица
Heart Eyes

# 447
  • Мнения: 3 050
Добро утро


Боби, стискам палци да няма нищо или да не те боли!  Hug
Лиде, липсваше  Hug
Мириад, правилно си решила - браво че най-сетне включи белтъчинки  Grinning

# 448
  • Мнения: 1 130
Привет на всички  Heart Eyes
Успешна и лека нова седмица ви желая  Hug
лиде ми що не пробваш с мен Ори - може пък да ти допадне  Wink Най-важното е, че вечер не се чувствам като отлъчена овца  Joy от фемилито - хапвам си в определен ред нещата като ест. някои гледам да избягвам и така... да видим и резултата къв ще е де  Laughing Засега пълни 6 почвам 7-ми ден минусите си остават 1,4 кг но ще следя повече см-те, че почва да ми се прибира видимо корема  Crazy
иле кураж - като ти свършат изпитите ще си отспиш и оттъркаляш  Wink по плажа  Peace
тикве дерзай - все ще почне да се мърда тоз кантар, нема му се даваш  Naughty
боби напълно те разбирам - аз преди няколко дни имах "зъболекарски срещи"  Crazy Дано всичко мине леко!
шоки, Myriad Canaan  Hug Hug Hug

По-късно ще намина за отчет за днешното хапване  Laughing

# 449
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
шоколадче защо така на кратко Simple Smile кажи какво ново при теб

Тук съм, миличка, чета ви, наблюдавам ви Heart Eyes.

Претърпях няколко нещастия в семеен план, та се позатрих за известно време. Нещо музата ми за писане се изпари. Иначе се храня добре, тренирам. Спрях да се тегля, меря, както и да си броя калориите до последната стотна. Не че преди го правих много често, де, просто реших да поспра за няколко месеца. Та, така, пишете по-често, че да мога да ви се карам по-често, имам емоции за разкарване Twisted Evil Mr. Green.

Общи условия

Активация на акаунт