Национална среща на ЯНУАРЧЕТА 2008

  • 5 971
  • 180
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 18
Здравейте,
е аз сега успях да се добера до форума. След малко и багаж ще започна да стягам. Първоначален план да пътуваме към 9-10 но ако малечко се събуди и се организираме може и малко по-рано. Утре цяла София ще се изнесе и по-добре преди другите да са се размърдали.

Джули, много си смела сама с децата. Ако все пак ще тръгваш след малко, лек път ти желая. И да посрещаш на вратата, нахилена и опознала обстановката. Peace

П. С. Замислям се дали да не приложа идеята на Теди за пликовете  newsm78

# 166
  • Мнения: 4 753
Мислех, че само аз още не съм започнала да си събирам багажа...   Crazy  Поне не съм бебе и е по-малко...   ooooh!  Сега сигурно ще угасне тока...   Mr. Green 

# 167
  • София
  • Мнения: 1 546
Има...има....чак като легнаха децата се захванах. За час бях готова и влизам да се отчетем.  Laughing
И аз реших накрая, че количка не ни трябва.  Rolling Eyes Ами като гледах прогнозата на времето...ми за какъв..... ми е. Само да ми заеме багажника и да се натискаме вътре с багажа, не благодаря.   Naughty
Куфара е готов. Един за всички....голяяям.  Mr. Green
Ставаме, хапваме и тръгваме, обядваме при родата и вероятно около 3-4 сме при вас.  Hug
Ей...как ще спите тая нощ.  Joy
Джули, мила. Лек ти път. Като стана и ми остане време може да звънна профилактично.  Peace
Момичета......до утрееее.  Laughing   bouquet  Hug
Лягам, ама дали ще спя.  Rolling Eyes

# 168
  • Мнения: 4 753
Айде честито... Аз май е време да почвам да стягам багажа, че ще ставам в 5...  Crazy 

# 169
  • Мнения: 6 274
Аз май след час, час и нещо ще потегля.
Благодаря на всички, които ще ми стискат палци.  Hug
Ще пиша, преди да тръгна.
  Peace

# 170
  • Мнения: 6 274
Момичета, тръгвам.
Стискайте палци.
Ще ви чакам там с кафенце.

# 171
  • Мнения: 4 753
Момичета, тръгвам.
Стискайте палци.
Ще ви чакам там с кафенце.


Айде повлече крак... Лек път...   Hug   


Аз май се посъбрах и ще лягам...   Laughing 

# 172
  • София
  • Мнения: 1 546
Добро утроооо!  Laughing
Случихме на време, нали.  Mr. Green
Ние сме готови. Закусваме и товарим.
Хайде лек път и...да ви върви по вода.    newsm62
 travel bye

# 173
  • Мнения: 37
Добро утро. Аз вече ви чакам с нетъртпение. Да ви кажа че тук времето още се държи. Опитва се и слънце да изгрее, но сподер прогнозата ще вали. Може и да не е толкова ужасно, само да преваслява от време на време. За северна Българиа не дадоха проливни дъждове. Дано имаме поне малко късмет. Лек път на всички!

# 174
  • София
  • Мнения: 1 546
Е...прибрахме се. Laughing

# 175
  • Бургас
  • Мнения: 1 787

Ами айде снимки де. Grinning

# 176
  • Мнения: 18
Здравейте,
и ние благополучно вчера пристигнахме. Маника заспа още пред хотела в 10.30 и се събуде пред нас в 14ч. - май доста се беше уморило детето. Сега гледам снимките и ще кача малко по-касно.

# 177
  • Мнения: 6 274
И аз отивам да гледам снимки, и ако няма достатъчно, ще кача и аз.  Laughing

# 178
  • Мнения: 5 391
Никой не пише тук Rolling Eyes
Спускаме ли кепенците?

# 179
  • Мнения: 6 274
Ами, май нямаме нужда повече от тази темичка, Фили.
Догодина, живи и здрави, ще си направим нова.
  Peace

Общи условия

Активация на акаунт