Любители на котки, тема 22

  • 23 332
  • 359
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Момичета, не съм писала отдавна тук...
Влизам само да ви кажа, че моя любим Фокси днес почина  newsm45
Винаги ще го обичам, той е моето ангелче...

# 61
  • Мнения: 259
ahasver, страхотен е.Една комшийка имаше синя руска котка-струва ми се,че страшно много приличаше на твоя.Но беше синьо-сив на цвят.Но със същата гъста и лъскава козина като на твоя.Даже си мислех,че и твоят е такъв.Само заради цвета реших,че явно не е.Но наистина е много красив.Много обичах този на комшийката.Той вече не е жив-просто си беше старичък.Тя още си поплаква за него.

Последна редакция: пт, 24 апр 2009, 23:33 от mari45

# 62
  • Мнения: 259
Mims-Mims ,много съжалявам.Мъчно ми е като ги гледам горките беззащитни душички.И твоят Фокси ще си бъде винаги твоят Фокси.

# 63
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Mims-Mims съжалявам за Фокси...

# 64
  • Мнения: 5 173
Mims, мн съжалявам!
Каква е причината за смъртта му?
Тези дни точно си мислих за вас, че не сте влизали отдавна и когато видях, че си писала, мислих, че се връщаш при нас, а то Confused.
Мн  Hug Hug Hug от Рижо, Марго и мен.

# 65
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Никога за 11 години не е боледувал от нищо, нищо... Преди месец спря да яде, заведох го на лекар, ехограф, изследвания и се оказа, че единия му бъбрек не работи изобщо, другия почти. Теряпия, втори изследвания - нищо.
Тази вечер...  Cry ще ви спестя останалото.

Да са живи и здрави вашите котаци, обичайте ги много...

# 66
  • Мнения: 4 116
Мимс, съжалявам много за Фокси  Cry Не мога да си представя дори какво ти е.
Вчера водих една приятелка и кучето й (на 11години) до вета, то от старост вече си има проблеми. И точно тя ми обясняваше, как като дойде момента, ще умре от мъка.
А аз вчера така ревах за един хамстер. Натъкнах се случайно на снимки във Фликр, и така от снимка на снимка, стигнах до последните - от погребението. Сигурно нещо ми хлопа, че да се разрева за хамстер, който дори не познавам, ама...
Смях се на този негов колаж -
А това е погребението на мишлето - http://www.flickr.com/photos/chmurka/2610927529/in/set-72157594387292641/

ahasver, много ти е хубав Арчи! Пу-пу! А одеалцето е страхотен цвят. Идвам да го гепя за фон  Mr. Green
За светкавицата - гледам да я ползвам рядко, и то само външната, отразена в тавана. Нико снимам със светкавица понякога, защото се вре по тъмните части вкъщи. Бени само без светкавица, защото като светне, затваря очите.
На много отворена бленда принципно не стават добре снимките на котките, защото много мърдат  Laughing Опитвам се понякога да ги снимам и аз на 1,4  -1,8 , но трудно се получава.
Ти какъв апарат си взела, забравих да питам, нали имахте 450Д?

mari45, много е хубав и твоя пух - цват капучино  Laughing

# 67
  • Варна
  • Мнения: 25 298
Mims-Mims,
ужасно съжалявам за Фокси Cry Мнооого е тъжно да загубиш любимеца си. Два пъти ми се е случвало и много боли.  И аз тези дни се бях сетила за теб и се чудех къде се изгуби... Миличкия Фокси сега те чака при моста на дъгата, нали знаеш spoko
Теди, напълно те разбирам. И аз съм напълно в състояние да ревна за някое непознато животинче Rolling Eyes
Няма новини от Ина, какво ли е станало?

# 68
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Мимс, много, много съжалявам! Cry

И аз ревах наскоро за коте -  на една позната, прекрасна турска чинчила, но много болничка. Миналия петък я гушках и имах усещането, че няма да я видя пак и във вторник си е отишла. Ужасно е, все едно че си е отишъл човек... А на стопанката и какво и е, не е истина!

Ина? Новини?

# 69
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Ted,аз все се мъча да го отстрелям на отворена бленда,ама си е живо предизвикателство,тези двете са на 1.8 50мм-страхотен обектив направо съм луда по него въпреки,че исках 1.4,но нямаше, ще си взема и едно стативче,че аз съм заклет фен на букенца,мазни и т.н. Mr. Green ,взех си 400Д и определено нацелих моята машина,нищо общо с 450 Д,който е изключително дървен,100 пъти съжалих,никаква свобода за творчество-прави си каквото иска-абе като сапунерка  за туристи,ама на от пустата му емоционалност се натресох на него,аз се бях засилила за Пентакс,запалена от това,което правиш  Hug ама канонското в мен отново надделя  Blush...

# 70
  • Мнения: 4 116
Че то 450 не е ри по- нов модел от 400? Аз от Канон бих си взела 5д  Mr. Green ама в някой друг живот. Иначе съм фен на Никон. Ако някога сменям системата, определено ще е Никон.
Статива е голяма благодат, вземи си. Аз сега си опитвам със статива да снимам Нико и да направя колаж като този  -  http://farm4.static.flickr.com/3552/3405980385_fbe0acb0f2.jpg?v=0 , но не ми се получава нещо.
И аз обожавам моя 50мм, почти всички снимки вкъщи са ми с него.
Показвах ли я тази на Нико...не помня  newsm78


Тази ми е любима -


Бени от преди малко, умилкваше се в помпата за вода -

# 71
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
По-нов е,но не е това,което искам определено,той е по-скоро за хора,които искат машината да мисли вместо тях,ако мога така да се изразя,поне моето впечатление е такова...аз последната седмица съм обърнала нета да търся 30Д всъщност,но не ме ограя,а и не ми се рискува с апарат 2-ра ръка и ония ден доста си  поснимахме в магазина и определено 400Д ме спечели освен с възможности и с цена,все пак ми е необходим, именно за удоволствие и да попълвам портфолиото в работата Mr. Green ако ще инвестирам солидно,ще очаквам и да си изкара парите,но целта в случая  не е тази

страхотни снимки отново   bouquet

# 72
  • София
  • Мнения: 13 256
Здравейте!
Мислих си да излизам и да свърша нещо, но Мъро така ми се настани в скута, че за да не му разваля спокойствието  Laughing ще попиша малко. Пък и заваля дъжд.

Мимс, много съжалявам за котето ти! Не бих искала да съм на мястото ти. Напоследък съм се замислила, че и моите котараци остаряха. Все си мислих, че е нормално да си живеят до 20 и няколко години, но си дадох сметка, че дълголетниците са все женски. Наскоро почина котаракът на позната на 16 години и на снимката се е виждало, че всички органи са остарели... Cry Просто котето си е умряло от старост.


 ако ще инвестирам солидно,ще очаквам и да си изкара парите,но целта в случая  не е тази


Ех, и моят мъж да мислеше така!  Laughing Преди десетина дни си купи нов обектив само, защото щеше да ходи на авиошоу. Иначе си призна, че става само за тази цел и освен на следващото авиошоу през май ще му трябва пак след 2 години... #2gunfire Е дотогава сигурно ще си е купил следващия фотоапарат и този обектив няма да става.... Laughing Какво да се прави - големи деца с големи играчки!
 Арчи е много хубав!

Тед кат, както винаги котараците и снимките са ти супер! И Мацо много обича да лежи в подобни пози като Нико Laughing.А кой е този с тревичката в уста в подписа ти?

Ина, какво стана с котето?

Аз пък вчера бях в Била на Опълченска и на вратата застанала една тигрова сладурана на ръст два пъти по-малка от моите грамадняци. Всеки влизащ или излизащ в магазина го гледа право в очите и му говори  Grinning. Добре, че бях купила нарязан салам. Излапа две огромни парчета! Имах чувството, че ще се задави от бързото гълтане.

Е, стига толкова! Постът ми стана доста големичък! Ще трябва да разваля спокойствието на Негово Величество Мъро и да го поместя. Схванах се да пиша с един пръст и изкривена на една страна Laughing. А и слънцето пак се показа...

Поздрави на всички!

# 73
  • Мнения: 3 050
Mims-Mims, съжалявам за Фокси  Cry
Тед кет, хамстерчето е било мн. обичано  Heart Eyes
снимките са мн. хубави-мале как бързо расте Бени  Heart Eyes А Алф е пет кила вече  Mr. Green
Ето снимки
 
 

# 74
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Момичета, благодаря ви за съчувствието. Вярвам, че Фокси сега е на много хубаво място, спокоен е и щастлив, както си беше и при нас.
Ужасно ми е - празно, самотно и студено... Единственото, което ме крепи е това, че толкова години сме си дали най-безрезервната любов и грижи... И сме се научили да обичаме без да очакваме нещо в замяна, и да бъдем по-добри, и по-състрадателни, и...

Котенцата ви са страхотни  Heart Eyes, някои са пораснали много, други - още по-царствени  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт