1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - 61

  • 19 585
  • 440
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 959
Ей Шмети,на кръст го разпънаха,а когато Онур не приемаше Нил казваха ,че реагирал нормално предвид обстоятелствата.Повечето го оправдаваха,макар че въобще не беше прав.


Герка така е ... разпнаха го , ама, винаги чуждото магаре е по голямо магаре ...  Joy
...което важи и за двете страни ...  Mr. Green

 Hug

# 376
  • Мнения: 0

Маги що на козел мила, аз на мускетар го оприличих  Rolling Eyes

Може, може. Аз - щото бяхме преди на такава тема, та затова.  newsm43 #Splat Тук се пазя от доматите.

А по повод на случката в Дубай. Мисля, че в момента, в който Шех отказа второто предложение на Онур, той съвсем се обърка, горкият. Цялата му схема, моделът му на поведение на жените изведнъж рухна. Появи му се ново неизвестно в уравнението и той направо се смая. Хем жените ... така и така за пари, хем ... И понеже трябваше много бързо да реагира, иначе Шех щеше на бърза ръка да се изнесе от хотела, нямаше и време даже да се замисли, какво аджеба става тука. На другия ден - като бяха вече в Истанбул, докато пиеха кафето, уж да се поуспокоят, изведнъж зададе въпроса "Защо спа с мен?"

Защото вече беше ясно, че ... нещо не е както трябва. Ама как да се сети човекът защо.

Ох, бягаме напред назад из филма като щурави.

Lilims, мръднала си джанъм, ама в добрия смисъл. Всички сме мръднали ... за малко. Пък и ние не сме отстрани, всички сме в кюпа. Мъка, мъкаааа ...

# 377
  • Мнения: 122
Здравейте. Много се извинявам, но дали някои знае кога горе долу ще станат субтитрите на 82 и 83 епизод.
  Благодаря предварително.

# 378
  • Мнения: 19
Добро утро момичета.Лек и спорен ден на всички. Simple Smile
Шмети благодаря за интервюто .  bouquetИскам да ви питам само при мене ли не излиза цялото интервю???
Сега разбрах от къде ни е изтривалката....

# 379
  • Мнения: 0
И да, тук прилича на мускетар - и преди сме го коментирали. Ако имаше и достойнствата на такъв, щеше да е ...  Mr. Green неземен ...  Joy
в този си вариант неземен щеше да е още как никой нямаше да може да му се опе
какви глупости пиша вече са ма изритали здраво от клона

Лилимс ББ: на трейлъра само за чайчето и отровата говорят и че искала да я убие. Ще видим обаче наистина по какъв точно повод и се обажда - най вероятно е нещо да я изнудва, може да я заплашва че ще каже за черната нощ да не е чак отвличане. И сега издребнявам ще видим но Еда как и е намерила телефона нали Шех искаше да си сменя номера в 80еп някъде. Както и да е
Но голямо въображение имаш - за предложението към Онур  Joy
просто нямам думи. Съвсем ще ни побъркат

# 380
  • Мнения: 0
Добро утро момичета.Лек и спорен ден на всички. Simple Smile
Шмети благодаря за интервюто .  bouquetИскам да ви питам само при мене ли не излиза цялото интервю???
Сега разбрах от къде ни е изтривалката....

тук е втората част


И аз сега разбрах - за изтривалката. Тя - Ани го е наблюдавала тайно от нас, докато Халитчо е бил в USA. Затова беше толкоз добра с изтривалката.  Joy

# 381
  • Мнения: 959
Добро утро момичета.Лек и спорен ден на всички. Simple Smile
Шмети благодаря за интервюто .  bouquetИскам да ви питам само при мене ли не излиза цялото интервю???
Сега разбрах от къде ни е изтривалката....

Благодарностите са за Сирен   bouquet
Цялото е мила - 4 колонки са, като във втория линк, четеш само последната, другото е от първия линк.  Hug

Малко е постно интервюто... за Керем беше по голямо и обширно ... ppp newsm43

# 382
  • Мнения: 0
Благодарностите са за Сирен   bouquet
Цялото е мила - 4 колонки са, като във втория линк, четеш само последната, другото е от първия линк.  Hug
Малко е постно интервюто... за Керем беше по голямо и обширно ... ppp newsm43
да и май само това за изтривалката е новост  Joy

А по повод на случката в Дубай. Мисля, че в момента, в който Шех отказа второто предложение на Онур, той съвсем се обърка, горкият. Цялата му схема, моделът му на поведение на жените изведнъж рухна. Появи му се ново неизвестно в уравнението и той направо се смая. Хем жените ... така и така за пари, хем ... И понеже трябваше много бързо да реагира, иначе Шех щеше на бърза ръка да се изнесе от хотела, нямаше и време даже да се замисли, какво аджеба става тука. На другия ден - като бяха вече в Истанбул, докато пиеха кафето, уж да се поуспокоят, изведнъж зададе въпроса "Защо спа с мен?"
иначе на Халит математиката му вървяла  Joy
да беше му помогнал малко на Онур в решението

Последна редакция: чт, 23 апр 2009, 11:48 от castanea

# 383
  • Мнения: 20 795
Шмети и Сирен  newsm51 за интервюто. И Халит май е готин като човек.

# 384
  • Мнения: 0
Не го знам колко е готин, но и на мен така ми изглежда, но съм подвластна на героя му така че ... мога само да се надявам

на всички интервюта обаче един такъв постоянно се хили, на мен ми е много заразителен
някой няма ли да драсне нещо, че пак взех да пиша през пост  Blush

# 385
  • Мнения: 6
Не го знам колко е готин, но и на мен така ми изглежда, но съм подвластна на героя му така че ... мога само да се надявам

на всички интервюта обаче един такъв постоянно се хили, на мен ми е много заразителен


Абе страхотен е .Ама защо нищо не са го попитали за Берг   Tired Благодаря за възможността да прочета статията  Hug

# 386
  • Мнения: 0
Абе страхотен е .Ама защо нищо не са го попитали за Берг   Tired Благодаря за възможността да прочета статията  Hug
мисля, че интервюто не е от сега

# 387
  • Мнения: 19
Добро утро момичета.Лек и спорен ден на всички. Simple Smile
Шмети благодаря за интервюто .  bouquetИскам да ви питам само при мене ли не излиза цялото интервю???
Сега разбрах от къде ни е изтривалката....

Благодарностите са за Сирен   bouquet
Цялото е мила - 4 колонки са, като във втория линк, четеш само последната, другото е от първия линк.  Hug

Малко е постно интервюто... за Керем беше по голямо и обширно ... ppp newsm43
Сирен    bouquet

# 388
  • Мнения: 9 782
Смути ме нещо в интервюто:ХАЛИТ ЕРГЕНЧ
 
Ако отидеш на кино с предварителна нагласа какъв  ще бъде филма,вероятността да останеш разочарован е много голяма.
Това да не би да е сигнал,че финала на нашия филм няма да е какъвто го искаме?

# 389
  • Мнения: 31
Абе страхотен е .Ама защо нищо не са го попитали за Берг   Tired Благодаря за възможността да прочета статията  Hug
мисля, че интервюто не е от сега

и на мен така ми се струва. Озадачи ме, че на въпроса дали е имал връзки, които семейството не е одобрявало, е отговорил "ЗАСЕГА не"  newsm78, ако е от сега, Берг Ша  newsm29 и  bambam

Общи условия

Активация на акаунт