Съпруги на военнослужещи

  • 52 055
  • 713
  •   1
Отговори
# 90
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Казах го, защото имам проспект със снимки и инфо  за всички станции на МО, но не го зная къде съм го завряла. А този смях не ми се струва като радост а нещо друго newsm78

Последна редакция: чт, 07 май 2009, 23:58 от ivben

# 91
  • Мнения: 114
gertrud,как се справяш аз мн.се притеснявам за мъжа ми гледам да не мисля,4е изчатквам.Понякога направо място не мога да си намеря в къщи.Хубавото от цялата история е 4е за 2 месеца от 56 станах 50 кила.Добре че е малкия калпазан с неговите грижи и проблемчета иначе ще изчаткам.

# 92
  • Мнения: 95
Ооо този проспект с хубавите снимки и аз го имам  Laughing Те всичко вътре го изкараха 4-5 звездно Simple Smile От доста време не ходя с родителите си на море,те миналата година бяха на св.Константин и Елена,нали на върналите от мисия им се полага,и казаха,че са доста доволни от обстановката.Ама снимката на хотела на ЦСКА с  басейна..и истинския му облик,в който го виждам сутрин като отивам на работа направо се разминават на светлинни години..

# 93
  • Мнения: 86
mam na niki знам какво е много е трудно но ако успееш по малко да мислиш времето ще мине по бързо килограмите си свалила най вероятно от притеснение. Дано всички които са на мисия да се преберат живи здрави при семействата си .
Всички мисионери ги пращат на почивка безплатно къде на Рибарица ,къде някъде другаде .На Константин и Елена ходят в хотел Маяк но той ако не се лъжа newsm78 е малко отдаличен от плажа.

# 94
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 442

Всички мисионери ги пращат на почивка безплатно къде на Рибарица ,къде някъде другаде .На Константин и Елена ходят в хотел Маяк но той ако не се лъжа newsm78 е малко отдаличен от плажа.


да, приятели сега се върнаха от Босна и лятото ще почиват на Маяк....

# 95
  • Мнения: 95
Честно да ви кажа не знам в кой хотел са били.Просто когато те бях на почивка аз бях в кандидат-студентска кампания и хич не ми е било това на главата.Мога да питам и да пиша по-късно.Те бяха доволни от самата обстановка и подредба,имало климатици и всичко било чистичко и новичко  Peace

# 96
  • Мнения: 7
здравей mama na niki. ами и аз като тебе с нетърпение  чакам да дойде 4-5 септември. за килограмите и при нас така стоят нещата от напрежението и удвоените ангажименти.чета ви но по рядко пиша че и аз тези дни нещо сам по скоро депресивно настроена.ще се оправи и настроението ми заедно с времето предполагам,а децата са най  големия заряд.чао засега

# 97
  • Мнения: 114
ние също чакаме нашия тати най късно на 9,10 септември.Днес се обадих на директорката на градината ,в която е записан малкия.Зарадвахаме мн.приет е.Септември тръгваме на градина.Лек ден на всички момичета.

# 98
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Ооо този проспект с хубавите снимки и аз го имам  Laughing Те всичко вътре го изкараха 4-5 звездно Simple Smile От доста време не ходя с родителите си на море,те миналата година бяха на св.Константин и Елена,нали на върналите от мисия им се полага,и казаха,че са доста доволни от обстановката.Ама снимката на хотела на ЦСКА с  басейна..и истинския му облик,в който го виждам сутрин като отивам на работа направо се разминават на светлинни години..
В този проспект, който имам аз си отговаря едно към едни за Несебър, Созопол, Рибарица и х-л Шипка, Пампорово и Боровец. За другите места не мога да коментитрам, защото не съм била. Говоря за реновираните стаи а и самите комплекси не се различават със снимките. Има обаче на много места и нереновирани стаи, но предварително хората знаят за какво плащат така, че изненади не би трябвало да има.

# 99
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 865
Здравейте. Да се запиша и аз в тази тема за военните. Нашия тати не е на мисия защото няма СТАНАГ. Голяма пречка. Лошото е, че от поделението изобщо не организират курсове за езици #2gunfire Наскоро мина пресявката за новата мисия и се констатирало, че езикът и подготовката на военните не е задоволително Simple Smile

# 100
  • Мнения: 114
Момичета, как сте ние в това хубаво време постоянно сме на вън.Моя малкия е голяма хаймана ако може цял ден и цяла нощ да сме на вън най добре.като го прибирам от вън едно пищяне все едно го коля.Обядва и  чака на вратата пак да излиза.Приятен ден на всички.

# 101
  • хасково
  • Мнения: 378
Момичета,а някой от вас бил ли е  в почивен дом Адмирал на св.Комстантин и Елена.Тази година ще сме там,ама нищо не намирам из интернет за него ,даже и на картата го няма Rolling EyesКакви ви са впечатленията?
Miriel,наистина не се организират  езикови курсове, а станаг им изискват.

# 102
  • Мнения: 86
stankova82 и ние ще ходим на Адмирал но това което разбрах е че във всяка стая има климатик кабелна ,телефон,санитарен възел,хладилник. Откритият басейн се ползва и от хотел Флагман миналата година бяхме там и сме много доволни терасата ни беше с изглед към морето Grinning
miriel мъжо септември месец беше на курс в Търново и имаше от няколко поделения. Ако е офицер или сержант наистина искат станак поне единици или много връзки
mama na niki и ние сме така по цял ден по улиците добре че баткото го пуснах на ясла малкият при бабата  Simple Smile а таткото по цял ден smile3529 за академия

Последна редакция: ср, 13 май 2009, 20:33 от vankonasi

# 103
  • Мнения: 86
Майчета как сте ? Татковците обаждат ли се?

# 104
  • Мнения: 21
Леле, темата ни направо умряла. Някой знае ли къде има детска градина за децата на военните в София?

Общи условия

Активация на акаунт